Genel Konular : iç mimar bilgilendirme yazısı örneği

iç mimar bilgilendirme yazısı örneği
bermanErman B

Daire`de gerçekleşecek içmimari yenileme-tadilat için Apartman girişine daire sakinlerine profesyonel bir yazı asmak istiyorum, daha önceden yazmış veya örneği olan arkadaşımız varsa yardımcı olabilir mi?

Genel tadilat hakkında bilgi, çalışma saatleri, hangi tarihler arasında, şantiye şefi iletişim bilgileri, çıkan sesten dolayı özür dileme gibi

4930K - GTX 780 - 32GB - 3dsmax 2014 - Vray 3.6
2015-06-05 12:32:00 Edit:2015-06-05 12:40:06
  • Erkek
Boşverin hiç yazmayın. Deneme
icemanCüneyt GüldamlasıAvatar

Boşverin hiç yazmayın. Deneme ile sabittir. Siz bu şekilde davranırsanız o işi bitiremezsiniz.

İsterseniz deneyin ve görün. Dediğime gelirsiniz.

tiridici aysmen
2015-06-05 15:02:49
  • Erkek
Açıkcası iyi bir etki
s4f4Safa DemirlikanAvatar

Açıkcası iyi bir etki uyandıracağını dahi düşünüyordum. Çalışma gerçekleştirdiğiniz civarda potansiyel müşterilerin size ulaşmasını sağlamış olabilirsiniz.

Fakat Cüneyt bey gözden kaçırdığımız bir hususu bize hatırlatırsanız mutlu olurum.

Erman bey daha önce çalıştığım site tarzı toplu konutlarda fazlasıyla bahsettiğiniz tarzda bilgilendirme yazılarına rastladım. Hatta 12.katta yapılan bir tadilatın balkonuna asılan büyükçene bir afiş dahi gördüm. Açıkcası bir daha ki çalışma sahamda buna benzer bir uygulamaya gitmek istiyorum.

Bu kadar yazıp sorunuza tam cevap veremediğim için de kusuruma bakmayın :) ..

www.341mimarlik.com
2015-06-05 16:09:00
  • Erkek
Reklamdan çok komşuluk hususunda
bermanErman B

Reklamdan çok komşuluk hususunda bir bilgilendirme ve rahatsızlıktan dolayı anlayış talebi olarak bakıyorum bu yazıya.

Cüneyt beyin bahsettiği konu sanırım komşuların iyi niyeti su ihtimal etmesinden kaynaklı, ordaki yazıyı yumuşaklık göstergesi olarak algılayıp ilk çekiç sesinde aramaları ve bitmesi için sıkıştırmaları olabilir.

4930K - GTX 780 - 32GB - 3dsmax 2014 - Vray 3.6
2015-06-05 16:20:56
  • Erkek
Öncelikle o bina da
Paranistserkan toydemirAvatar

Öncelikle o bina da meslektaşınız varmı yokmu kontrol edin .dd varsa sıkıntı :) çocuk uyuyor annenanem yatalak gibi tepkiler alırsınız.

Ayrıca öyle bir yazıya gerek yok. Bizim ülkemizde önem veren kesimden çok vermeyen kesim vardır. İç mimarın reklamı yaptığı işçiliktir. Çizdiği proje değil sadece. Apartmana zarar vermeden çevreyi gereksiz rahatsız etmeden ve kirletmeden işini hallet. UStalara etrafa sarkmasın. Laf taşımasın tartılma kavga etmesin özellikle asansörlü yerse.

İşçiliğin de güzel olsun o apartmanda ve çevrede reklam olur zaten.

2015-06-05 17:55:05 Edit:2015-06-05 17:57:51
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!