Genel Konular : rhinoceros eğitimi için yardım

rhinoceros eğitimi için yardım
advertisarTurhan TosunAvatar

Merhaba arkadaşlar Rhinoceros için türkçe eğitim seti veya eğitim videoları nereden temin edebilirim? baştan sona anlatım olacak şekilde?

2015-03-15 17:42:17
  • Erkek
Türkçe bildiklerimden bu var
koccAdnanAvatar

Türkçe bildiklerimden bu var belki isine yarar bi bak bakalim..tikla

Birde youtube'da Türkçe olanlar var onlara bakmadiysan bir göz at derim ama tercihim Ingilizce olan product designer'lerin egitim videolari çok muhtesem yöntemleri vazgeçilmezlezrden ( tabii Ingilizcen varsa).

Eğitim hayata hazırlanmak değildir ; Eğitim hayatın kendisidir.
2015-03-15 20:31:16
  • Erkek
rhinoceros eğitimi için yardım
nilay82nilayAvatar

http://www.rhinoakademi.com ben buradan aldığım kitaptan öğrendim.kursa gidersin ya da kitabı alıp çalışırsın.İnternetten de eğitim videoları indirdim. Infiniteskills,Lynda.Com,VTC bu şirketlerin videoları var.onlara da bak derim.Hiçbirşey yapamıyorsan youtube.com dan videoları tekrar tekrar izleee bence...ben onu da yapmıştım.Kolay gelsin.

Dostun üzüntüsüne acı duyabilirsin. Bu kolaydır.. Ama dostun başarısına sempati duyabilmek; sağlam bir karakter gerektirir...
2015-03-15 23:25:29
  • Bayan
teşekkürler arkadaşlar rhinoakademi.com dan
advertisarTurhan TosunAvatar

teşekkürler arkadaşlar rhinoakademi.com dan kitap almayı tercih ettim. ilginiz için sağolun

2015-03-16 10:44:28
  • Erkek
jevel türkün videolar iyiydi
melkor_Erkan YILDIRIMAvatar

jevel türkün videolar iyiydi ben onlardan 2-3 tanesini izlemiş autocad bilgimle de birleştirince 1 haftada çözmüştüm programı.

MODO, rhino
2015-03-16 12:12:07
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!