Genel Konular : Azerbaycan 3D

Azerbaycan 3D
drekonNecmi DemirkeserAvatar

Selam dostlar,

Siteye Azerbaycan`dan yazan birkaç kişi olduğunu görüyoruz. isminden veya yazısından biraz farkediliyor. Sizlerle Tanışıp yaklaşalım. 3D konusunda Sizin için yapacağımız birşey varsa yardımcı olmak isteriz.

Azerbaycan`da 3D işleri nasıl gidiyor, orada yaşamak nasıl ?

Birer satır yazıp kendinizi gösterir misiniz !

Herkese selamlar.

Game maker
2015-03-08 20:48:23
  • Erkek
Ben
SabanSaban Sabanov

Salam bende Azeriyim. Henuz oyrenme awamasindayim meksi. Burda yawamak iw bulmaK o kadarda kolay diyil abi.

2015-03-08 22:57:31
  • Erkek
Bakuden Selamlar
titanik555Tofiqli RahimeAvatar

MERHABALAR..bende azeriyim ve 3ds max ögrenme aşamasindayim öncelikle ilginiz için cok teşekkur ederiz.Bakude 3d isleri hakkinda şunu söyleye bilirimki 3d maxi ögrenmek sadece evde mumkun ve yalniz turkce yada ingilizce video derslerle.ilgizcesi iyi olanlar icin tabi))kurslar falan da var tabi ama pekde faydali degil gibi.benim photosop ogrenmekle ilgili turkce iyi anlatilmis derslere ihtiyacim var.link yardiminda bulunursaniz cok sevinirim..

Saygi ve Sevgilerle..

ЯR
2015-03-09 13:38:05
  • Bayan
Selam Aleykum
Mr-DesignerTual Quliyev

Bende Azeriyim.Bizim ülkede programların eğitimini almak çokda kolay diyil kurslarda çok iyi eğitim veremiyorlar.Ben kendim video falan izlemekle daha iyi örgendim.
haylada bi bilgilere ihtiyac duyorum.
ilginiz için çok teşekkür ediyorum

2015-03-09 20:54:44
  • Erkek
Selam
PixlandPicturesNicat Ibrahimli

Selam ben de Azerbaycandan takip ediyorum sitenizi. İlgi için teşekkürler. Azerbaycandan 3D il işlerinde KİNG sayılanlar bir kaç tane var.. Diğerleri sadece çalışıyor. Bizde 99% insan 3ds max ile interior yapıyor, geriye kalan 1% ile animasyon ve farklı şeyler.

2015-03-15 16:00:23
  • Erkek
http://www.fotosop.net/
06rana

http://www.fotosop.net/

PSHOPLA İLGİLİ ÇOK ŞEYLER VAR.BAKARSANIZ İYİ OLUR.

2015-04-12 20:25:18 Edit:2015-04-12 20:26:44

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!