Genel Konular : İş Yerinde Kurallar

İş Yerinde Kurallar
Paranistserkan toydemirAvatar

Merhaba Arkadaşlar, 1 haftalık gibi bir boşlukta kaldığınız zamanlarda, şirket içinde neler yapmaktasınız. Sonuçta işiniz olmadığı için neler yaparsınız. Ve patronlarınızın size karşı tavrı ne denli değişmektedir.

2014-10-28 16:02:01
  • Erkek
bence komple bağlayın makinaları
volkan civekvolkancivekAvatar

bence komple bağlayın makinaları oyun oynayın en güzeli çok iyi stres atılıyor

2014-10-28 16:14:26
  • Erkek
+1 volkan
enesbyrmEnes BAYRAMAvatar

+1 volkan

2014-10-28 16:52:17
  • Erkek
mesleğinde eksik olan bilgilerini
firketeyılmaz bağıran

mesleğinde eksik olan bilgilerini tamamlamak için güzel bir fırsat aslında

Söylediklerinize dikkat edin; düşüncelere dönüşür. Düşüncelerinize dikkat edin; duygularınıza dönüşür. Duygularınıza dikkat edin; davranışlarınıza dönüşür. Davranışlarınıza dikkat edin; alışkanlıklarınıza dönüşür. Alışkanlıklarınıza dikkat edin; değer
2014-10-28 16:56:46
  • Erkek
iş yerinde boş oturan
coskuHüseyin Avni SarıkayaAvatar

iş yerinde boş oturan eleman gören patron para kaybetmiş biri gibi olur ve sen boş oturduğun sürecede böyle olacaktır.

En güseli işinle alakalı arge yapman.

www.huseyinavni.com
2014-10-28 17:07:34
  • Erkek
firkete +1 cosku +1
dragutTarkan ASLANAvatar

firkete +1
cosku +1

http://3de-Studio.com 0 505 939 93 09 https://www.behance.net/TarkanAslan
2014-10-28 17:29:49
  • Erkek
şu an ben işlerimi

şu an ben işlerimi bitirdim boş boş oturuyorum... videolar izliyorum kendimi daha çok geliştirmeye çalışıyorum.

Bakayım ne çizmişsin O-o
2014-10-28 18:05:16 Edit:2014-10-28 18:05:49
  • Erkek
oyun
ereen2Eren KayaAvatar

oyun firmasında çalışıyorsan ne olacak, mesela görevi game Tester olan biri :)

2014-10-29 00:03:30
  • Erkek
Video izleyip araştırma yapıyorum
Paranistserkan toydemirAvatar

Video izleyip araştırma yapıyorum zaten. Deneme yanılma yapıyorum zaten.

Para kaybetmesi beni cok ilgilendirmez açıkçası. Neden diyeceksiniz, belli dönemlerde iş duraksar, şu anda o dönemdeyiz. Parasını zaten bu dönemi bildiği için geçen sürede kat kat toparladı. Ama hala yetmedi tabii``açgözlülük`` işi 22 senedir yaptıgına göre biraz relaks olmalı diye düşünüyorum. Bunlar çok ta önemli degil..

Simdi diger mevzu ise, sana iş veremiyorsa, senin yaptıgın arge calısması vs.vs.vs. den de pek anlamıyorsa. Verecegi tepkileri nasıl karşılamalıyız sizce.

Benim her zaman savunduğum biraz burnunun dikine biraz umursamaz biraz da agresif olarak algılansa da, Herkes biribirine saygı duyacak, fikirler açık olacak, parasını veriyor diye köle isaura gibi kimseyi kullanmayacak.

Boş kaldıysa eğer çalışan bu senin hatan dır. Hatan nerde önce onu telafi et. He hata degil mevsimsel,yöresel,bölgesel bir durumla ilgili ise kimseyle uğraşmadan köşene çekil yada git dışarıda geçir zamanını, sonuçta yaptığı yada yapacağı tavırlar,işlevler bu raddede hoş karşılanmaz.

Mesela Tv ekranını açık tut denmez. Bu kabul edilemez. Yada ne yapıyor falan filan gibi hissayatli bir şekilde insanlarla uğraşılmaz. Adamı işin den eder.

Evlilik biraz geçim sorunu olduğundan, kafam karıştı açıkçası. Bekar olsam şimdiye bırakmıştım. Laf bile söylemezlerdi.

Sizler ne yapardınız?

NOT: Vereceginiz cevaplar düşünceden öte olmasını. Uygularken nasıl bir yol izleyeceginizi yazarsanız sevinirim...

2014-10-29 09:16:20
  • Erkek
eğer rahatlamak eğlenmek istiyorsanız
volkan civekvolkancivekAvatar

eğer rahatlamak eğlenmek istiyorsanız kesinlikle önceden dediğim şeyi şiddetle öneririm tutorilas felan zaten boş zamanda olsa olmasada yapacağın bişedir bence denemiş biri olarak söylüyorum

2014-10-29 09:24:16
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!