Genel Konular : fıkra

fıkra

Arkadaşlar dün arkadaştan bir fıkra dinledim inanın hala aklıma geldikçe gülüyorum.Bende sizlerle paylaşmak istedim,sizinde komik fıkralarınız varsa paylaşın
hep beraber gülelim.Ne demişler bir kahkaha bir kilo pirzola....

Ahmet ve papağanı çapkın bir apartman katında sakin bir hayat yaşarlarken,bir gün yan daireye yeni bir kiracı taşınmış.Kiracı bir bayan üstelikde bir dişi papağanı var.
Çapkın dururmu hergün sahibinin kafasını şişirmeye başlamış.
-yaw patron sende erkeksin,anlarsın işte
-isteyenin bir yüzü kara vermeyen zenci
Ahmet ısrarlara daha fazla dayanamamış ve çalmış kadının kapısını.Kadın üzerinde hoş bir gecelikle açmış kapıyı.
Ahmet afedersiniz rahatsız ettim benimde bir erkek papağanım var derken kadın hemen sözü kesmiş ve biliyorum biliyorum malum dişi papağan az bulunur side onları çiftleştirmek istiyorsunuz yalnız ben bu iş için 100 dolar alıyorum kabul ederseniz herhangi bir günde haber verip gelirsiniz demiş.
Ahmet sinirle eve dönmüş ve çapkına bağırarak
-olmaz bu iş kadın 100 dolar istedi sen bu işi unut ve birdaha dırdır etme.
Çapkın üzüntüsünden yemeden içmeden kesilmiş.Bu durum Ahmetinde çok canını sıkmış
ve mecburen kabul etmiş.
Almış yanına çapkını çalmış kadının kapısını.Kadın onları çok güzel karşılamış ve 100 doları peşin alayım lütfen demiş.
Çapkın bakmış dişi papağan kafeste onu bekliyor.Hemen çapkını kafese koymuşlar.
Çapkın bayana dönmüş ve
-Ben çok utanırım,kafesin üzerini bir şeyle örtseniz.
Hemen kafesin üzerini bir çarşafla örtmüşler ve ahh off sesleri arasında kafes bir oraya bir buraya sallanırken Çapkının şehvet sesleri dişi papağanın çığlıkları en sonunda kesilmiş ve kafeste durmuş.Bayan çarşafı açmış oda ne
bizim çapkın elleri başının altında bacak bscak üstüne atmış sırt üstü yatıyor.
Dişi papağanın bütün tüyleri yolunmuş havada uçuyor.
Kadın basmış feryadı,papağanım papağanım ne yaptın ona,,,
Bizimki kafasını şöyle kaldırıp kadına
-Ne bağırıyon lan oro...,100 dolar verdik soymadanmı yapacaktık.....:

2014-09-22 11:27:20 Edit:2014-09-22 11:33:40
bende buna çok güldüm
cosmosiiievren yıldırım

bende buna çok güldüm :)

http://www.youtube.com/watch?v=qKcQKs7Bg_g

2014-09-22 13:04:43
  • Erkek
çok güldüm...:))) Bende
koccAdnanAvatar

çok güldüm...:)))

Bende birtane patlatayım.
her duyduğumda güldüğüm..

Temel askere gitmis askerde bunu komando yapmışlar.
Bir gün komutan demişki bana 10 cesur asker lazim yarın 1500m havadan paraşütle atlayacağız . Temel hiç düşünmeden hazırım komutanım demiş. Hemen o gecesi erkenden yatmışlar. Temel rüyasında ölmüs olan annesini görmüş ve annesi ona sakın atlama oğlum öleceksin diyormuş. Sabah uyanınca komutana gidip anlatacakmış ama korkak damgası yerim diyerek susmuş. Bunlar uçağa binmiş ve o an gelmiş çatmıs tam hazırlanıyorlarmışki temel dayanamayıp son anda komutana anlatmış. Komutan gülmüş ve demişki inanma öyle şeylere sen görevini yap. Temel telaşlanmaya başlamış ve usulca komutana yaklaşıp kısık sesle paraşütleri değiselimmi komutanım demiş, komutan yine gülümseyerek için rahat edecekse değişelim deyip ve değişmişler. Ve temel atlamış çekmis kulpunu açmış parasütü ve yavaşça inerken bir anda komutan hızlı bir şekilde düştüğünü görmüş ve hemen yüksek sesle "komutanım bu hız ne nere gidiyosun" demiş.
Komutan cevap vermiş.
ANANI GÖRMEYE GIDIYORUM IT OGLU IT....!!!!!!!!

Eğitim hayata hazırlanmak değildir ; Eğitim hayatın kendisidir.
2014-09-22 19:39:52
  • Erkek
Temel murat 124 ler
alperen2Alperen MESCİAvatar

Temel murat 124 ler yeni çıktığında 1 tane almış ve zar zor sürerek kasabasına gelmiş.Tam arabayı park edecek bir bakmış ön lastik patlak.Hayatında hiç lastik değiştirmemiş.Arabanın etrafında dolanırken Dursun gelmiş yanına.
Ula Temel ne dolanıp durayusun demiş.Temel uşağum lastik patladı nerden şişirilecek bilmeyurum.İdris çok bilmiş edasıyla elini beline koyarak eksozları işaret ederek ha buradan şlşlreceksun akulsuz demiş.Temel başlamış eksozlardan üflemeye ama lastikler aynı hiçbir hareket yok.Kahvenin önünde oturan Dursuna tekrar seslenmiş.Ula Dursun ha bunlar böyle şişmiyo.Dursun sallana sallana arabanın yanına gelmiş ve Temele,ula akilsuz camları kapatmayı unutmuşsun....

buda benden arkadaşlar.

2014-09-22 21:52:20
  • Erkek
koptum valla :)))
atasoyAta SOYAvatar

koptum valla :)))

Adam tır şöförü,tır canlı tavuk yüklü.şöförün birde papağanı var.yolculuk esnasında bir otostopçu kadın el kaldırır ve tıra biner.Biraz yol gittikten sonra tır şöförü bayana askıntı olur ve yüz bulamayınca kadını arabadan dışarı atar.Papağan bir müddet sonra canım sıkıldı durda tavukların yanında biraz vakit geçireyim diyerek arkaya geçer.Tır şöförü yük indireceği yere varır ve tırın çadırını açar.O da ne kasadaki bütün tavuklar yok olmuş.Bizim papağan kalan en son tavuğa
BAK ANAM YA BENİMLE YATARSIN YADA SENİ AŞAĞI ATARIM

2014-09-23 09:03:30
  • Erkek
Hepsi güzelmiş :) ama

Hepsi güzelmiş :) ama bide ayıp fıkra yazmazsanız daha da komik olacaktır :)

Bakayım ne çizmişsin O-o
2014-09-23 10:56:54
  • Erkek
bitanede benden...
yazruzgazriEmir Yıldız

bitanede benden...

Kayseri`linin biri askere gitmiş.
Savaş çıkmış... komutan ; her getirdiğiniz düşman cesedi için 100 tl vereceğiz demiş.
aradan zaman geçmiş. Kayserili kamyonlarca cesedle komutanın yanına gelmiş. ve parasını istemiş.
komutan , bak oğlum çok cesed getirmişsin aferin ancak ordunun çok parası yok , gel şu ödülü cesed başına 80 tl den anlaşalım demiş.
Kayserili : olmaz komutanım zaten bana gelişi 90 tl demiş :D

2014-09-23 11:34:57
  • Erkek
hahahhaha :D

hahahhaha :D

Bakayım ne çizmişsin O-o
2014-09-23 11:38:11
  • Erkek
bitane daha gelsin benden.
yazruzgazriEmir Yıldız

bitane daha gelsin benden.

fıkra ya hani ; Kayserilerle Trabzonlular savaşa girmişler.

Kayserili komutan zeki tabi.... Karşı sipere "Temel kalk komutan seni çağırıyor diyomuş" ordunun yarısı siperden ayağa kalkıyomuş ve Kayserililer teker teker vuruyomuş. Sonra Kayserili komutan "Dursun kalk komutan seni çağrıyo" diye bağırıyormuş ve ordudaki diğer askerler kalkıyomuş...

böyle devam ederken , Trabzonlu komutan ne yapacağını düşünmüş ve bulmuş. Karşı cepheye bağırmış.

"yerden 50 tl buldum kimin. bu ?"... :D

2014-09-23 11:39:57
  • Erkek
Azrail yanlışlık yapmış
by_toprakToprak TOPRAKAvatar

smiley 2smiley 2smiley 2

Azrail yanlışlık yapmış ve bir ingiliz bir çinli ve bir kayserilinin canını 1 gün erken almış.Bunun üzerine yukarıdan emir gelmiş -.Ne isterlerse verin ve geri yollayın.

Çinli uçsuz bucaksız araziler altın mücevher istemiş.geri gönderilmiş.

İngiliz altın asalet ünvanları hanlar hamamlar oda geri gönderilmiş.

Azrail Kayseriliye sormuş.Sen ne istersin.

kayserili ben birşey istemem efendim.siz bana sadece onların adreslerini verin yeter ben onlardan alırım.

2014-09-23 12:00:54 Edit:2014-09-23 12:02:40
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!