Genel Konular : max de yardım

max de yardım
DilannDilan Denk

Merhaba arkadaşlar yeni katıldım max dünyasına ve çözmeye çalışıyorum şuan aslında merak ederek katıldım ama zorlanıyorum sanki nasıl olacak tavsiyelerinizi bekliyorum

2014-07-20 14:31:48
  • Bayan
Yol yakınken bırakabilirsin :)
erenselcuklarEren SELÇUKLAR

Yol yakınken bırakabilirsin :) şaka tabiki burada tüm kullanıcılar ellerinden geldiği kadar yardımcı olacaktır hiç şüphen olmasın bulunduğun şehirde bu işi özel ders olarak alman benim ilk tavsiyelerimden konu başlıklarında da var kurslar biraz daha yüzeysel anlatım için yada ilk aşamada bir kursa gidip maxle tanışıp sonrasında özel derslerde alabilirsin

2014-07-21 18:02:43
  • Erkek
3D Max İçin...
DilannDilan Denk

Teşekkür ederim tavsiyeniz için biraz kayboldum koptum malum yaz:)fakat ben gerçekten bu işi öğrenmek ve hakkını vermek istiyorum..ilk etapda kurs başlangıç olabilir tavsiyeniz üzerine sonrasında özel dersle devam edebilirim sanki.Ankara dayım ve araştırmam lazım neresi daha iyi diye...

2014-08-07 10:18:46
  • Bayan
Yazları kopuyoruz zaten :))

Yazları kopuyoruz zaten :)) dediğim gibi maxle ilgili hiç bir bilgin yok ise kursa gidebilirsin arayüzüne komutlara merhaba diyebilirsin ama ben bu işte ilerlemek istiyorum işler yapmak istiyorum dersen kurslarımız malesef yeterli kalmıyor bırakın yeterli kalmayı aldıkları rakamların karşılığını dahi veremiyorlar en azından bursa için öyle... bu işi çok iyi yapan insanlar var özel ders veren insanlar var örneğin serkan çelik.. gönülden takdir ettiğim birisi istanbulda kendisi imkanın varsa kaçırma derim yada seninde dediğin gibi ankara için araştırmalar yap ama muhakkak özel ders al bu seni çok daha hızlı gelişmeni sağlıyacaktır. sonrasında Galerinde çalışmalarını görmek istiyoruzzzzz :)))

2014-08-07 13:55:05
  • Erkek
Dediklerinize katılıyorum aslında araştırma
DilannDilan Denk

Dediklerinize katılıyorum aslında araştırma yapıyorum tabiki kursları ve hocalar için bilgi aldım birkaç yerden Ankarada.bugün gidip onları gezeceğim.Ankarada olan arkadaşların tavsiyesi yokmu anlayamadm ben daha önce kursa gidenler olmadımı....

2014-08-08 09:35:53
  • Bayan
max 2015 için vray 3.00.06 lazımdı
comagene06Cemil ÇlkAvatar

bana link atarsanız çok mutlu olurum hiç bir yerde bulamıyorum :(

2014-08-08 10:03:46
  • Erkek
3D Max Kursu
DilannDilan Denk

Ankarada ki kursları gidip gördüm içlerinde tercih edeceğim yer sanırım vektörel bilişim olacak hem hocaları çok iyi hemde fiyat da yardımcı oldular.Görüşmek isteyen arkadaşlar olursa tavsiye ederim.

2014-08-13 11:07:54
  • Bayan
tekrar
celo34demirhan çelebiAvatar

bu konuyu daha öncede açmışsınız ve son olarak gideceğiniz yeri belirtmişsiniz amacınız nedir anlayamadım belirttiğin kurs yerinin reklamını yaptığını düşünüyorum artık

Yerinde söz söylemesini bilen,özür dilemek zorunda kalmaz.
2014-08-13 11:33:09
  • Erkek
Tavsiye ederim...
DilannDilan Denk

Vektörel Bilişimde derse başladım gerçekten çok memnunum şuanda.Kurs olarak tavsiye ederim çalışmalarımıda paylaşıcam sizinle.

2014-08-18 10:16:13
  • Bayan
Hadi bakalım hayırlı olsun

Hadi bakalım hayırlı olsun çalışmalarını bekliyoruz

2014-08-18 10:26:12
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!