Genel Konular : çok a ihtiyacım var...

çok a ihtiyacım var...
rehanrehan islam

http://www.youtube.com/watch?v=cqczPfWnQMI arkadaşlar şu linkte 1:08 ile ayrıkvadi yapımı başlıyor. Hangi program ile tasarlandığını bilen varsa bi söyleyebilir mi?

2014-07-12 17:45:00
  • Erkek
Ayrık Vadi Simülasyonu
Silence3DBarışkan MimarlıkAvatar

Maya , RealFlow Plugini , Lidar Data, Nuke

2014-07-12 19:24:04
  • Erkek
çok teşekkür ederim :)
rehanrehan islam

çok teşekkür ederim :)

2014-07-13 15:20:13
  • Erkek
Bu arada ben kendimi
rehanrehan islam

Bu arada ben kendimi bu derece çalışmalar yapmak için geliştirmek istiyorum. Bu kadar gelişmem kaç senemi alır sizce?

2014-07-13 15:32:24
  • Erkek
Çalışma ve Çabana Bağlı
Silence3DBarışkan MimarlıkAvatar

Bir sahil düşün teknoloji kamyonları hergün bir kamyon kum döküyor sahile. Bütün uğraş ve çabaların ile günde bir kum tanesi öğrenebilsen. Yılda 365 kum tanesi yapsa senin kum tanelerin sahilden seçtiğin siyah kum taneleri olsa bir kese kum tanesi sizi etkili elit örnek tasarlayabilecek bilgi ve beceriye ulaştıracaktır bence. Eğitim videolarında onlarca teknik saatlerce seyrettikten sonra saatlerce uyguladıktan sonra bakıyorsun 2-3 dakika alıyor. Her şey size bağlı.
Basefount miarmy verdiğin örnek videoda kullanılan tekniklerden biri Lidar data verilerini Weta Digital VFX çileri aynı zamanda C++ kırıkları çoğu birleştiriyor. Biz tek başına nasıl yaparızı düşünürken büyük ekipler konularında uzman kadroları bölümlendiriyorlar. İstanbul da yaşıyorsan Şahin Derun abimizi bulmanı tavsiye ederim. Uluslararası tecrübesi olan Şu an Türkiye de bulunan abimizin fikirlerini alırım. Kişisel çalışmaların göstermek yerine global anlamda nasıl yol kattetmek için neler yaşamış öğrenmek ve dersler çıkarmak gerekir. Aktif çalışılan bir ortam da kendi kendine öğrenebileceğinden daha fazlasını daha kısa sürede öğrenebilirsin bence.

2014-07-13 16:48:40
  • Erkek
Ankarada yaşıyorum ama birkaç
rehanrehan islam

Ankarada yaşıyorum ama birkaç aylığına İstanbula gitme niyetindeyim çok sağolun gerçekten yardımcı oldunuz. Tekrar teşekkürler :)

2014-07-13 17:02:32
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!