Genel Konular : Paylaşımlar

Paylaşımlar
EmreSevincerEmre SevincerAvatar

Arkadaşlar daha önce bu konu tartışıldı mı bilemiyorum ama yinede size bir danışmak bir fikir alışverişi yapmak istedim.

bilindiği üzere sitee hergün çeşitli render paylaşımları oluyor. bazen o kadar çok çalışma paylaşılıyor ki bazı renderlar üzerinde durulması gerekilen göze hitap eden onca emek verilen çalışmalar bir anda arka sıralara düşüyor. benim fikrim bunları nezmi hocadan rica edip kademe olarak ayırsak mı ? acemi köşesi bir üst seviye pro veya ticari gbi.

çünkü onca emek verilip yapılan güzelim çalışmalara çok ulaşılamıyor arka sıralara düşünce. siz ne dersiniz ?

2014-05-07 19:32:13
  • Erkek
katılıyorum yada resimlerin oldugu
mehmetgasermehmetnecatigaserAvatar

katılıyorum yada resimlerin oldugu bölüm büyütülebilr ve forum bölümündeki gibi yeni yorum yapılan çalışma ilk sıraya geçebilr.

2014-05-07 22:10:10 Edit:2014-05-07 22:11:24
  • Erkek
Bu çeşit çalışmalar geçen
soneday7Soner ÇakırAvatar

Bu çeşit çalışmalar geçen sene yapılacaktı. Hâla yapılacak :)
bence hiç fikir üretmekle kafanızı yormayın necmi hoca herşeyin farkında fakat nedense siteyle ilgili pek icraat yok

https://www.facebook.com/3detasarim - 3dsmaxtr.blogspot.com www.lycinteraktif.com
2014-05-07 22:25:35
  • Erkek
ohooooo , necmi hocayı

ohooooo , necmi hocayı ne bombardımanlara tuttuk biz siteye şu da eklensin, burası böyle olsun diye, adam banamısın demedi yine de eklemedi birşey, inatlaşıyor :D 90 lardan kalma bir sitede 2014 leri yaşıyoruz

2014-05-07 23:54:50
  • Erkek
yerinde bir konu bence.bazen
sener4186şener yıldızAvatar

yerinde bir konu bence.bazen okadar cok paylaşım oluyorki.aaaa ben bunu nie daha önce görmedim dedigim çalışmalar görüyorum:)

http://www.seneryildiz.com.tr
2014-05-08 02:37:09
  • Erkek
sonuç
EmreSevincerEmre SevincerAvatar

yani yapabilceğimiz hiç birşey yok anladığım kadarıyla

2014-05-08 12:29:39
  • Erkek
seçim
drekonNecmi DemirkeserAvatar

2014 yılına gelmişiz, halen 70 'lerin kafasını yaşayan bir toplumdayız. Bir adım yol alamıyoruz. ona ne diyeceksin ilhan bey. smiley 50 Youtube halen kapalı. Siteye Twitter aplikasyonu da yapacaktım ama ülkeye baktıkça moralim sıfır oluyor.hangi teknolojiden bahsediyorsunuz.

soneday7 < iki sene önce piyasa işleri yapanları destekleyecek bir sistem yapacaktım. Fakat iş yapanlar "siteye de %5 komisyon versin" diyince öyle bir sızlanmalar bir söylenmeler başladı ki. Hayrına yapacaksam da vaz geçtim.

EmreSevincer  <  Bir çalışmanın önde çıkmasını hangi kritere göre belirleyeceksin ?Alt bir sayfa mı yapacaz, yoksa ana sayfaya mı koyulacak !

Benim de proje fikirlerim var ama önce elini taşın altına koyacak birileri gerekiyor. "herşeyi siz yapın ben kullanayım" diyenleri değil "ben de şunu yapayım" diyenleri görmek istiyoruz.

Game maker
2014-05-08 13:45:56
  • Erkek
işte necmi hoca herzaman

işte necmi hoca herzaman olduğu gibi yine saldırıyı püskürttü çeşitli bahanelerle :D

2014-05-08 14:46:35
  • Erkek
püsss
drekonNecmi DemirkeserAvatar

smiley 2 site yapmak kolay. önemli olan saldırıları püskürtebilmek.

Mobile telefonlara Oyun yapıyorum. bu ay çok meşgulüm. makineden sıra numarası alın.smiley 29

Game maker
2014-05-08 22:18:57
  • Erkek
Benim zamanında kafamda idealize
Problem

Benim zamanında kafamda idealize ettiğim 2 cgı sitesi de son 2-3 yıl içinde komple kapandı, günümüzde insan toplulukları artık sosyal medyayı daha akıcı ve yoğun kullanıyorlar , buna rağmen tr3d sitesi halen varlığını sürdürüyorsa bunda büyük emek ve özveri vardır, ya da siteye olan gönül bağı, artık çok büyük yabancı siteler bile tüm yoğunluğu facebook gibi kanallara verdiler, siteler artık portal değil depo vazifesi görüyor yani çalışmalar sitede biriktiriliyor , forum kısımları boş ama muhabbet sosyal medya üzerinde,artık herkes kendi sosyal medya ağına kendi yayınını yapıyor, örneğin diyelim ki X kişi zaten çalışmasını gösterip yorum almak istediği 30 kişi var ise kendi sosyal ağına ekleyip onlardan yorum alabiliyor ya da sergiliyor, son 5-6 yılda Enformasyon çok değişti, o yüzden artık sayfada şu görünüyor, bu neden çıkmıyor meselesine takılmak bile gereksiz diye düşünüyorum.

2014-05-09 02:46:43

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!