Genel Konular : 3d karakter tasarım yarışması

3d karakter tasarım yarışması
emrah_redEmrah.redAvatar

Arkadaşlar Eskişehir`de plato myo nun düzenlediği İl çapında bazı okulların katılacağı bir yarışma düzenleniyor. bizde okul olarak katılacağız kısmet olursa. Öğrencilerin çok zorlanmadan yapabileceği ama iddalı bir şeyler yapmak istiyorum açıkçası. Siz de de bu konuda fikir ve tavsiyelerinizle bana destek olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

“I always like walking in the rain, so no one can see me crying.”Charles Chaplin
2014-04-09 17:41:23
  • Erkek
sünger bob daki planktonu
50c3ntsercan ağbabaAvatar

sünger bob daki planktonu modelle bence kolay ve sevilen bir karakter.ya da orada sevdiğin herhangi bir karakteri de yapabilirsin.

http://www.sercanagbaba.blogspot.com "Yardım Etmek Can Yakmaz"
2014-04-09 22:58:23
  • Erkek
bence hulk yap birinci
yunakHakan UÇARAvatar

bence hulk yap birinci ol :)

Huzur İslamda
2014-04-10 10:04:55
  • Erkek
atatürk`ü modelle tartışmasız birinci
KediEti7ümit ülkerAvatar

atatürk`ü modelle tartışmasız birinci ol ;)

2014-04-10 11:46:35
  • Erkek
yuri boyka olabilir yada
asilzadeberkant göktaşAvatar

yuri boyka olabilir yada volvarine olablir :

2014-04-10 15:13:44
  • Erkek
h
emrah_redEmrah.redAvatar

Hulk`ı modelleseydim zaten real madrid`te oynardım...

“I always like walking in the rain, so no one can see me crying.”Charles Chaplin
2014-04-10 16:22:01
  • Erkek
Tasarım derken
recepyngzRecep YANGÖZAvatar

Tasarım derken varolan bir karakterimi modelleyeceksiniz yoksa yeni bir karakter mi üreteceksiniz? Eğer var olan bir karakter modellenecekse "3d karakter tasarım yarışması" ismini vermek pek mantıklı olmaz. Çünkü tasarım yok ortada sadece modelleme yapılacak. ismini "3d karakter modelleme yarışması" olarak değiştirmekte fayda var :)

ALLAH`ın rahmetinden ümit kesmeyin; zira kafirlerden başkası ALLAH`ın rahmetinden ümit kesmez. YUSUF SURESİ /87.AYET
2014-04-10 18:03:31
  • Erkek
recepyngz +1
cfttfcdursun ÜMİTAvatar

recepyngz +1

25524
2014-04-10 20:38:44
  • Erkek
yeni
emrah_redEmrah.redAvatar

evet arkadaşlar, karakter özgün olmalı tabi.Arkadaşlar espri yapıyor heralde (soğuk olanlar da var) ama öyle çok karmaşık ayrıntılı şeyler beklediklerini sanmıyorum.Mesela hani şu minions varya basit ama sempatik. o karakterler esin kaynağı olabilir diye düşünüyorum.Bizde daha yuvarlak pörtlek gözlü ince uzun bacaklı bir karakter modelleyebiliriz gövde de vray fur kullanıp kıllı tüylü bi çizgi film karakteri üretebiliriz misal...

2014-04-10 21:55:58
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!