Genel Konular : kedi canını

kedi canını
KediEti7ümit ülkerAvatar

yaz başında ayakkabı kutusuna konup arka bahçeye atılı bulduğumuz 3-4 günlük iki kedi yavrusu yaz sonunda bu hale geldiler. azıcık hayvan sevgisi... sevgi yoksa bile nefret olmasın bari o bile yeter.

https://www.youtube.com/watch?v=qaA2ZVYaXLs

2013-12-04 15:38:51
  • Erkek
çok sevimli ve çok
fallofaherocan birinciAvatar

çok sevimli ve çok yaramazlar :)

söylediklerinize kesinlikle katılıyorum çok güzel bir hatta iki örneğiniz var ayrıca evinde dost isteyenlerinde gidip tonlarca para dökmesine gerek yok pek çok yuvalanmayı bekleyen yaramaz kedicikler köpekçikler sevgilerini verecek yuva arıyorlar hemde karşılıksız

sizi tebrik ediyorum

2013-12-04 16:31:31
  • Erkek
Seyrettim
OtsukarciAhmet Küçükkaya

Allah razı olsun sen bunlara ilerde çizimde yaptırırsınn :)

ŞU FAKİRE BİR SADAKA BOOLEAN SCRİPT VEREN OLMAZMI ACABA
2013-12-04 18:13:59
  • Erkek
haklısınız. kedi ve köpek
KediEti7ümit ülkerAvatar

haklısınız. kedi ve köpek

haklısınız. kedi ve köpek besledikten sonra insanlardan soğuyacağınıza da garanti verebilirim :) çamur mutlaka bana temas ederek uyuyor. beni bulamazsa herhangibir kıyafetimin üzerine kıvrılıyordu. çalışırken gelip elime kafasını koyup uyuyordu. tabi kıyabilirsen kaldır :) ben de çareyi monitörle klavye arasına kazağımı koymakta buldum. evin içinde o kadar konforlu yer varken başka yerde uyuymuyor ben makinanın başındayken.

2013-12-04 18:18:27
  • Erkek
:) en sevdiğim

:) en sevdiğim hayvanlar. bide o bencillikleri olması. kutluyorum sizi örnek bir davranış.

2013-12-04 18:45:29
  • Erkek
Kedi olmak varmış ne
izzet_7502

Kedi olmak varmış ne diyelim :) Kediler köpekler kadar sadık değiller onunda sebebi rızkın mevladan geldiğini bilirmiş o yüzden her an satışa getirebilir dükkana girmesine izin vermiştim bir kedinin oda hamileymiş sabah bir baktım 6 yavru kedi anneleri ne beni ne müşteriyi yaklaştırmıyo dükkana baktım olacak gibi değil 2 ay kadar besledim özel tavuk ciğeriyle çıkardım dükkandan kıyamıyo insan ama mecbur

2013-12-04 18:51:09
örnek bir davranış. kedi
rakunnerrakunner

örnek bir davranış. kedi babası biri olarak sizi kutlarım :)

2013-12-04 19:14:48
  • Erkek
sadakat gibi kavramlar insanlar
KediEti7ümit ülkerAvatar

sadakat gibi kavramlar insanlar içindir zaten. bir hayvandan doğasının dışına çıkmasını bekleyemeyiz. hayvanın doğasını tanımadan onları insan sıfatlarıyla yargılamak yanlış olur.
kedileri de köpekleri de çok iyi tanıyorum. inanın sadakat olarak fark yok. tek fark; köpekler insana bağlanır, kediler mekana. yani kedileri tehdit eden şeylerle köpekleri tehdit eden şeyler farklıdır.
bir kedi bulunduğu yeri terk etmişse emin olun sizin dışınızda sebepleri vardır.
kedilerin kendi aralarındaki hiyerarşi çok karışıktır. hele erkek kediyse bulunduğu yerde ya lider olacak ve sürekli diğer kedilerle liderlik savaşı verecek, eninde sonunda birgün yaşlanıp yenilecek ya da yenilgiyi kabul edip kendine başka bir yer arayacaktır. lider olamayacak kadar güçlü olmayanlar ise sürekli güçlü kedilerin bölgelerinde kaça kaça sığıntı bir şekilde mekan değiştire değiştire yaşayacaktır. hiçbir şekilde tutunamazsa çekip gidecektir. bu durum yiyecek tedariki kadar önemlidir. hal böyle iken kedim beni terk etti diyene denecek tek şey kalır; sen kimsin...
zaten bu yüzden kedinizi yanınıza alıp gezemezsiniz. mahalle bile değiştiremezsiniz. başka bölgelere gelince korkup kaçar. mutlaka taşıma çantası gerekir.
köpeklerde bir mekan bağlılığı olmadığı için bu durum daha rahat.

2013-12-04 19:35:05 Edit:2013-12-04 19:42:53
  • Erkek
çok sevimli kameraya bakışı
mehmetgasermehmetnecatigaserAvatar

çok sevimli kameraya bakışı ve arkadan gelen şabanın ikiz kardeşler filminin sesine koptum :D

2013-12-04 19:54:33
  • Erkek
Ne denir ki,Helal olsun
gasiyanDevrim ErdalAvatar

Ne denir ki,Helal olsun yürekli insanmışsın,hem de kocaman yürekli:))

www.dvamimarlik.com
2013-12-04 23:15:03
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!