Genel Konular : Freelancem.com acaba ne halde?

Freelancem.com acaba ne halde?
iletisimnetTürker ERTENAvatar

Bilmiyorum,belkide ben farkedemedim ama freelancem.com sanki pasif bir durumda.İstenen amaç bir türlü oluşturalamadı gibi sanki.Yada ben öyle sanıyorum.
İş tekliflerine cevap veren yok,iş teklifi geliyor,dönüyoruz yine cevap veren yok.
Ciddiyetsiz bir yaklaşım sergileniyor sanki.Ne işverenlerde ne de iş almak isteyenlerde.Bir türlü anlayamadım.
Yoksa yanılıyor muyum?
Sizlerinde dikkatinizi çekti mi?

Yeni gelen bebeler,biraz saygı yahu...Bana değil,birbirimize...
2013-07-29 14:55:04
  • Erkek
ciddilik konusunda bişey diyemicem
cfttfcdursun ÜMİTAvatar

ciddilik konusunda bişey diyemicem de. beklentimin altında bir katılım var sitede.

25524
2013-07-29 15:02:03
  • Erkek
Yeterli katılımın ve ilginin
Derya BirinciDerya BirinciAvatar

Yeterli katılımın ve ilginin olmadığı görülüyor. Bir hevesle üye olunup, sonra unutulup ihmal edilen linklerden birine dönüşmüş olma ihtimali yüksek.

2013-07-29 15:03:44
  • Bayan
evet
drekonNecmi DemirkeserAvatar

Siteyi kurarken zaten çok yüksek beklentilerim yoktu, ama düşündüğümden aşağıda kaldı. Aslında bu durum piyasanın geldiği durumu da yansıtıyor. "nasıl ucuza iş yaptırırım" ve "nasıl yorulmadan para kazanırım" ikilisi önde gidiyor.

Onaylı üyelik için 20 lira istediğim üyeler bile hızla kaçtı. :)

Doğrusu hiç para vermeden milyonluk işler almayı bekleyen üyeler için günlerimi harcamayı düşünmüyorum. Onu da geçtim çeşitli mecralarda reklam yapıp onlara iş getireceksem en azından reklam parasının birinden çıkması gerekiyor.

Bir süre daha insanların düzgün profil yazmasını bekleyeceğim.

sonra başka çözümler düşünürüz.

Game maker
2013-07-29 16:10:57
  • Erkek
Ne kadar da özenmiştim.20
iletisimnetTürker ERTENAvatar

Ne kadar da özenmiştim.20 TL de atla deve değil.Pizza daha pahalı...

Yeni gelen bebeler,biraz saygı yahu...Bana değil,birbirimize...
2013-07-30 00:55:40
  • Erkek
:)

Türket hocam 20 lirayı göndereceğin banka hesabını vereyim mi :)

Allaaah bir müşteri bulduk smiley 29

Game maker
2013-07-30 09:13:39
  • Erkek
Keşke bir yerlere ücret
cizgicizgiGökhan GülerAvatar

Keşke bir yerlere ücret ile ilgili bir not düşseydin Necmi hocam :) bende çok bir para sanmıştım :D veya vardı da benmi görmedim

http://www.cizgicizgi.com
2013-07-30 09:18:02
  • Erkek
Necmi hocam 20 tl
fy3dtasarimYunus DAYFUNAvatar

Necmi hocam 20 tl bişe değil bende verebilirim :)
hadi müşterin artıyor :)

www.yunusdayfun.com
2013-07-30 10:05:13
  • Erkek
Sanırım 20 tl sorun

Sanırım 20 tl sorun olmaz, bana 2 adet teklif geldi ama hiç dönüş olmadı.Aslında bu site ban göre Türkiye için bir ihtiyaç.Tr3d.com en çok üyesi olan bir portal iş arayanlar veya ilan verenlar kısmı daha mı aktif sanki...

https://www.youtube.com/user/3dmaxanim
2013-07-30 10:19:07
  • Erkek
evet

Freelance forumuna katılımınızı da bekleriz. Öncelikli mesele para değil aslında, birkaç satır da olsa yazı ile destek veren birilerini görmek doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Siz yinede parayı bir kenara koyun, lazım olacak smiley 2

sitede yapılacak çok iş vardı: birçok farklı mecrada reklam, Çalışanlar için teknik dökümantasyon, Ticari ve yasal konularda araştırma, destek amaçlı sürekli danışılacak bir avukat, işverenler için karaliste dahil birçok özellik düşünmüştük zamanında.

Ama üyelik açtıktan sonra ayda bir uğrayıp "iş varmı" diye bakan üyemiz fazla olduğu halde forumda birkaç satır yazan üyemiz çok az. Önce akıl danışma ve beyin desteği. sonra para desteği smiley 1

Game maker
2013-07-30 11:01:53
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!