Genel Konular : tam zamanlı çalışanların maaş aralığı nedir?

tam zamanlı çalışanların maaş aralığı nedir?
faithful88mümin ceylanAvatar

Merhaba sevgili arkadaşlar.

öncelikle free olarak çalışmıyorum. Bir mimarlık ofisinde çalıyorum.ruhsat projeleri iç mekan dekorasyon projeleri yapıyoruz.Benim görevim; ruhsat ve dekorasyon işlerini kimi zaman yapsam da daha çok işin 3 boyutlandırma görselleştirme ve sunum kısmında.
Maaşım 1400 tl yol ve yemeğim yok .Bir haftalık izine çıktığım sırada iş yerim bir projenin üç boyutunu dışarıya 2500 Tl karşılığında yaptırmış. Üstelik render kaliteleri çok da iyi değil.

sorum şu ki iş görüşmelerinde sürekli 1000 ile 1500 arası fiyat veriyorlar.
Free çalışna biri 2500-15000 arası fiyatlar veriyorlar.
Ben bir ay boyunca çalıştığım yerde bir sürü görsel sunumlar hazırlıyorum ve 1400 tl alıyorum.

Free çalışan arkadaşlar aynı zamanda tam zamanlı bir ofiste de çalışıyorlar mı ? Aldıkları maaş nedir. işimi çok sevmeme rağmen bu konulardan dolayı çok sıkıldım.Adam gibi bir iş yeri yok galiba yada bana denk gelmiyor.

Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

[URL=http://scaricare-musica-gratis.softonic.it/ ]musica[/URL]

[URL=http://scaricare-musica-gratis.softonic.it/ ]musica gratis[/URL]

<a href=http://scaricare-musica-gratis.softonic.it/ >scaricare musica</a> <a href=http://scaricare-musica-gratis.softonic.it/ >come scaricare
2013-07-26 15:22:25 Edit:2013-07-26 15:52:36
  • Erkek
Türkiye de Adam gibi
ETezerErgin TEZERAvatar

Türkiye de Adam gibi iş mi Arıyon ? :)))) Bu çoook iyiydi :))))

ErginTezer02@gmail.com Sadece Hak Edenlere ...
2013-07-26 20:04:40
  • Erkek
Ergin Hocam çok güldüm
dream_designerAhmet KABAKBAŞAvatar

Ergin Hocam çok güldüm :)) Hak vermemek elde değil..

21 Volts Creative
2013-07-26 21:35:12
  • Erkek
Freelence olarak çalışıyor ve
Problem

Freelence olarak çalışıyor ve 1500 civarında ücret alıyorsanız öncelikle bir ay için bu rakam düşük, işleri ücretlendirirken bu işle ilgili harcayacağınız zamanı baz alarak ücretlendirme yapın, bir başka konu eğer freelence iseniz tek bir şirkete iş yapmak durumunda değilsiniz, iki ayrı işe 1500 , toplamda 3000 verme serbestliğiniz var fakat zamanınız sadece tek bir firma için bu fiyatı öngörüyorsa fiyatlandırmanızı gözden geçirin.
Maaşlı olarak çalışıyorsanız , ve iş güvenceniz var ise 1500 civarı maaş nitelikli bir eleman için çok düşük, ben kamuda 16. yılımda halen 2070 lira alan biri olarak bunu söylüyorum, siz kamu dışında bu ücrete çalışıyorsanız kendinizi yetenek açısından işverene tam olarak ifade edememişsiniz sonucu çıkıyor, bence başka alternatifler arayın ya da dışarı freelence işler de yapın., bu arada firma eğer tek bir proje için bu fiyatı veriyorsa aynı tavsiyem firmanız içinde geçerli.

2013-07-27 03:40:19 Edit:2013-07-27 03:44:10
Bırak işi Korkma!İşinde dediğin

Bırak işi Korkma!İşinde dediğin gibi iyiysen onlar seni bırakmaz ve istediğini verirler.Ama bu senin kendi işine olan saygın ile ilgili.Freelance yada maaşlı fark etmaz elindekine güveniyorsan İSTEDİĞİN kadar kazanırsın.Ve son olarak paranın peşinden koşma kendini işine ada, öğrenmeye ve sektöründe fark yaratmaya çalış.İş ve tabi para mutlaka seni bulur ;)

www.engindemir.net
2013-08-16 23:54:59
  • Erkek
Birde sen işini yap

Birde sen işini yap fiyatını söyle!Bırak karşı taraf ederini düşünsün.Belki bakarsın forma o gelip konu açar kaça yapılıyor bu işler diye :D

www.engindemir.net
2013-08-17 00:00:00
  • Erkek
nezaman böyle bir başlık
volkan civekvolkancivekAvatar

nezaman böyle bir başlık görsem mimarlık ofislerinin % 90 nına küfür ediyorum hepsinin ...... özür dilerim arkadaşlar

2013-08-22 17:36:44
  • Erkek
aslında piyasayı kıran, değerini
kazaamhakan bos

aslında piyasayı kıran, değerini düşüren yine içimizdeki arkadaşlar, kendilerini de harcıyorlar çok yazık

2013-08-29 13:08:20
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!