Genel Konular : objenin 3d sanal turu?

objenin 3d sanal turu?
machinisttSadık ŞAHİNAvatar

Arkadaşlar bir objenin gerçek fotoğraflarla sanal turu nasıl yapılır ? bina içi yada manzara resimlerini panoramik yapıp gezinti yapmak kolay çünkü resimleri birleştiriyoruz fakat Mesela arabanın 360 derece fotoğraflarını ve her açıda arabanın tamamını görecek şekilde nasıl yapabilirim fikirlerinize ihtiyacım var? kaç gündür düşünüyorum bulamadım çözümünü, bunun özel bir programı olmalıi ben premiere da fotoları birleştirip 360 derece görüntü elde edebilirim ama binlerce fotoğrafa ihtiacım var gibi, çünkü objeyi çevirmede takılmalar duraksamalar olmamalı.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

2013-06-10 11:14:16
  • Erkek
3D PDF olayını araştırın
ramazandemirramazan demirAvatar

3D PDF olayını araştırın sadık bey ben bir tasarım için kullanmıştım kalite cok birsey beklemiyorsanız deyebilirsiniz ürüne ve binayı pdf olarak çıktısını alıp istediginiz gibi gezinti yapabiliyorsunuz

ramazanndemir@gmail.com
2013-06-10 12:26:13
  • Erkek
Ramazan Bey yardımınız için
machinisttSadık ŞAHİNAvatar

Ramazan Bey yardımınız için teşekkür ederim, sanırım 3d pdf yi modellediğimiz objelerde kullanıyoruz gerçek resimlerde bunu yapamayız, hala aklıma bir çözüm gelmiyor:/ acaba resimlerin premiere da flw renderını alsam, flash ta mause hareketleriyle videoyu döndürebilirmiyim ?

2013-06-10 12:50:57
  • Erkek
bu program işinizi görebilir.
campanellaMahmut AltuntaşAvatar

http://gardengnomesoftware.com/object2vr.php

Bir düşte yaşıyoruz. Düşleyenin olmadığı, düşün kendini düşlediği bir düş.
2013-06-10 14:40:52
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!