Genel Konular : 1 Mayıs İşçi ve Emekçinin bayramı kutlu olsun

1 Mayıs İşçi ve Emekçinin bayramı kutlu olsun
arkhe74Kirli, Çürük ve Adi

Tüm işçi, emekçi, dostlarımın kardeşlerimin bayramını kutlarım.

www.leventoget.com
2013-05-01 17:46:40
  • Erkek
Herkesin emeğinin gerçek karşılığını
gasiyanDevrim ErdalAvatar

Herkesin emeğinin gerçek karşılığını alabildiği,bir dünya olması dileğile herkesin işçi bayramı kutlu olsun...

www.dvamimarlik.com
2013-05-01 17:56:15
  • Erkek
Herkesin işçi bayramını kutlarım.
fasuto53Fatih Avatar

Herkesin işçi bayramını kutlarım.

2013-05-01 19:21:18
  • Erkek
Yaşasın 1 Mayıs !!
thecreepO.güvenAvatar

Herkesin 1 Mayıs İşçi ve Emekçi bayramını kutluyorum bende :) Yaşasın 1 Mayıs. Keşke Taksim`de olabilseydik..:)

2013-05-02 00:06:03
  • Erkek
Bende kutlarım da bu
gurgurBurak Serkan GürgürAvatar

Bende kutlarım da bu kutlmada kutlama değil bu site de aynı site değil. Zaten bunun farkındalı olarak giriyoruz biliyorum ama zombi çölünde biz de eriyecceğiz canım kardeşim, en sevdiğim fenerbahçelim.

www.serkangurgur.com.tr
2013-05-02 02:08:49
  • Erkek
Gerçekten çok ilginç, mesela
Problem

Gerçekten çok ilginç, mesela bizim yine 3d camiasından bir arkadaş facebook sayfasına "işe gidiyordum anarşistler arabama taş attı yazmış" adama demezler mi sen neden işe gidiyordun? , neden o kalabalıkta değildin? diye, Sonrada yaptığımız işin verdiğimiz emeğin parası bu değil, patronlar sömürüyor, piyasada işler bu şekilde, piyasa kötü edebiyatı başlar bir haftaya kalmaz. 1 Mayısta Hak ve Emek adına orada olan insanlara tu, kaka dedikten bir hafta sonra ne olacak bu işlerin hali, patronlar, iş verenler çok çalıştırıyor diyenler çıkacaktır elbet,zaten artık milletin yarısı kendisi gibi düşünmeyen herkesi devlet destekli olarak öteki kabul etmiş durumda, Her şeye rağmen yaptığı işe saygısı olan Emeğine saygısı olan herkesin bayramı kutlu olsun.

2013-05-02 04:19:07
Klavyenize sağlık Ozan hocam
alcheMustafa AydoğanAvatar

Klavyenize sağlık Ozan hocam durumu çok iyi ifade ettiniz

I was lost in the pages.. Of a book full of death ...
2013-05-02 04:36:59
  • Erkek
Dur az bekleyin gaz
soneday7Soner ÇakırAvatar

Dur az bekleyin gaz bombası alıp geleyim.

https://www.facebook.com/3detasarim - 3dsmaxtr.blogspot.com www.lycinteraktif.com
2013-05-02 10:10:55
  • Erkek
Dün bilgisayar başında değildim,
ArkondeRAlper SözenAvatar

Dün bilgisayar başında değildim, bu gün kutlayayım ben de.

Emağin karşılığının alındığı bir dünya dileğiyle...

Gerçeği nasıl tanımlarsın?
2013-05-02 11:16:36
  • Erkek
Ozan hocam, milletimizi anlamak
Skynet

Ozan hocam, milletimizi anlamak zor mal bir milletiz ne yazıkki aynen dediğin gibi 1 mayıs haksızlıklara karşıdır, işçinin sesidir, işine gelmeyenler kutlanmasını istemez mesela ssk çalışma kanunlarına göre 8 saat çalışmaya izin verilmiş durumda ama malesef iş verenler neresine güveniyorsa 12 saatten aşağı çalıştırmıyor birçok yerde kimse de demiyor "ne yapıyorsunuz?"

Kısa keseyim, sonra bu fazla saatin üzerinde çalıştırılıp, haddinden fazla iş yapıp, düşük maaş alan zihniyetli insanlar "1 Mayıs" ne b..k yemeye taşlıyor ki?

Buna da şükür mantığı mı? Genlerde olan bir aptallık mı? Nedir anlamadım...

2013-05-02 13:33:14

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!