Genel Konular : 3dOcean`dan Para Kazanmak (yardım)

3dOcean`dan Para Kazanmak (yardım)
nesvunemaMuhammed Ali FırtınaAvatar

s.a arkadaşlar. malumunuzdur ki 3docean gibi bir site var. 3d modelleri yapıp satıyorsunuz.
fakat ben buraya herhangi bir şey yüklemeyi bir türlü beceremedim
birkaç kere üst üste yaptığım denemelerin başarısızlıkla sonuçlanması da beni biraz bezdirdi.
bu konuda destek istiyorum.
daha evvel bu siteye model yüklemiş arkadaşlar nasıl yüklendiğğini anlatsalar çok hoş olur, makbul`e geçer
dua ederis ;)

www.nesvunema.com
2013-04-12 00:44:51
  • Erkek
üye olduktan ve testi
izzetizzet ALŞAN

üye olduktan ve testi yaptıktan sonra, kendi kullanıcı adına gelip upload tan dosya yükleyebilirsin.Bütün işlemler tamamlandıktan sonra inceleme ve fiyatlandırmayı 3docean yapıyor.Kendi modeline istediğin ücreti yazamıyorsun.

https://www.3dokulu.com Türkiye`nin 3D Eğitim Platformu
2013-04-12 02:03:05
  • Erkek
model yüklerken belli standartları

model yüklerken belli standartları var,
yükleme sırasında mesela ürününün ismini yazarken büyük harfle başlayıp küçük harfle gideceksin gibi kuralları var. Bu kuralları yazan bir link var onu araştır derim ben..

2013-04-12 09:00:13
  • Erkek
aslında yükleme rehberi olsa

aslında yükleme rehberi olsa çok güzel olur. çünkü zip dosyaları br yere render`ı bir yere hepsi farklı farklı. ufak bir hatada almıyorlar. incelenmeye alınıp buna ders yapılsa tr3d sitesinde çok hoş olur.
ben bilseydim ben yapardım gerçekten.

www.nesvunema.com
2013-04-12 11:01:38
  • Erkek
ya evet problemli bir

ya evet problemli bir site ıcığını cıcığını arayıp bir şey bulmak için ellerinden gelenleri yapıyorlar.
Modeli yüklersen bir hafta sonra cevap verirler o da şurası eksik tekrar yükle diye , onu yaparsın tekrar yüklersin bu seferde şuraya virhül koymamışsın diye bir hafta daha sallarlar.

Turbosquid gibi değil yani. Sağolsun turbosquid 1$ kazanayım zırt öbür ay paramı yatırıyor.

3docean`da kazandığın para 50$`ın altındaysa ödeme de olmuyor. İyi modellerin yoksa ve fiyatları da kendileri belirledikleri için oradan kazanması zor.

Ha unutmadan 50$`ıda alabilmen için bir forum doldurman gerekiyor. Turbosquidde onu da arayan yok.

2013-04-12 15:11:04 Edit:2013-04-12 15:13:36
  • Erkek
e o zaman turbo

e o zaman turbo daha iyiymiş. wala bu yazı beni 3docean`dan soğuttu. zaten daha evvel`de after template`leri yolladığımda da aynı bahsettiğiniz mevzular oluşmuştu.
turbo`yu deneyeceğim bu akşam da bakalım hayırlısı.

www.nesvunema.com
2013-04-12 16:44:32
  • Erkek
satıcılar için problemler nedir
cebliyunus akdagcik

satıcılar için problemler nedir bilmiyorum ama ben 3doceandan aldığım herşeyden memnun kaldım. turbosquid tam tersi. dahada gelişeceğini düşünüyorum. bu nedenle üzerine gitmenizi tavsiye ederim.

www.cebli.com
2013-04-12 20:19:00
  • Erkek
o zaman nasıl yüklenileceğini

o zaman nasıl yüklenileceğini söyleyiniz lütfen. testi çözdüm herşey tamam, dosya yükleyemiyorum.
birde.. para olaylarını nasıl çözüyorsunuz. türkiyede bir banka hesap numarasıyla olur mu?

www.nesvunema.com
2013-04-12 20:31:38
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!