Genel Konular : Bu piyasanın hali ne olacak??

Bu piyasanın hali ne olacak??
Skynet

Bugünlerde ıs ılanları ıle alakalı bır çok konu açılıyor ınsanlar bezdi haliyle bende bir kaç gün içinde karşılaştıklarımı
Paylaşayım çünkü artık tahammülüm kalmadı,

Adamla konuşmaya gıdıyorum daha cv me bakmadan stajyer olarak başlarsın dıyor ey allahım! Sonra cv ye bakıyor
anlaşıyoruz, adamım dedıgı şey şu kendi bilgisayarını getir başla şakamı yahu bu?

Buda bir başka bir yerde yaptıgım görüşme, oldukça uzak bir yere çağırıyor iş 3d generalist işi gelen işçi hem şirketin işlerini yapacak hemde amcamın şahsi ticari işlerini yapacak eyvallah! 1.500 liraya gel çalış oldu yahu! Zaten 2d grafiklerin maaşı 2 bin genelde o bile az ya neyse ayrı tartışma konusu.

Ya bu işverenler küfür eder gibi bu teklifleri yapıyorlar ya harbi birgun tersime gelecek birini fena döveceğim.

2013-04-10 17:23:10
Abi bu işverenler
CanSenaydinCan ŞenaydınAvatar

Abi bu işverenler böledirr..:D bence yaptırdıkları işi yada aldıkları elemanın işinin içeriğini bilmediği için olabilir..ve tabikide acınası elemanı küçümseyen naptıki naptıki diyen işveren zihniyeti olsa gerekk...

......Yaratıcılık,ayrıcalıktır...... behance.net/cansenaydin
2013-04-10 17:43:53
  • Erkek
interaktif içerikli bir CV
kajaxatakan şıkoğluAvatar

interaktif içerikli bir CV hazırlayıp sözkonusu firmalara gönderip freelance çalışmayı teklif edin. kuyruğu sıkışan koşa koşa gelecektir.

vefasız hedef kitle
2013-04-10 18:36:25
  • Erkek
Hepsi birbirinden beter http://www.elemanonline.com/is_ilanlari.php?aranan=3ds+max#is-ilanlari
soneday7Soner ÇakırAvatar

Hepsi birbirinden beter
http://www.elemanonline.com/is_ilanlari.php?aranan=3ds+max#is-ilanlari

https://www.facebook.com/3detasarim - 3dsmaxtr.blogspot.com www.lycinteraktif.com
2013-04-10 19:41:47
  • Erkek
Cözüm basit aslinda ,
Gigantus-3dIsmail G.Avatar

Cözüm basit aslinda , o verilen is ilanlarina hic birimiz cevap vermezsek, bak o dediginiz is verenler bu sefer nasil bizim kapimizin önünde kivranip neolur bize bu is yapin diye yalvaracaklar ve istedigimiz parayi verecekler .

BUKADAR BASIT :-))

http://www.tr3d.com/up/avatar/493.jpg
2013-04-10 19:53:05
  • Erkek
Koskoca Ankara toplantısında
sahinbeyŞahin GeldeçAvatar

5 kişiyi geçemeyen camianın bireyleriyle bunu yapamazsın.
Birde Türkiye genelinde dernek kurmaya çalışıyorlar.PEHHHHH

YILBAŞINDA YÜKLÜ İKRAMİYE KAZANANLAR BANA BİR SERVER MAKİNE ALMAZLARMI OLA
2013-04-10 20:00:26
  • Erkek
3d max bilen yönetici
gasiyanDevrim ErdalAvatar

3d max bilen yönetici asistanı arayan adamı haklı gören zihniyet ile ancak bu kadar olabilir.Bu daha iyi zamanlarımız...

www.dvamimarlik.com
2013-04-10 21:40:43
  • Erkek
vallahi hepinizin yorumuna katılıyorum
Skynet

vallahi hepinizin yorumuna katılıyorum dostlar bu gidişle ben sektörü bırakacağım spor salonu açacam, peh! Devrim o nasıl birşey "3d max bilen yönetici asistanı" birde haklı gören zihniyet he ben o zihniyetin **** forumda ağzımı bozmayayım.

2013-04-10 22:42:10
Aslında bu tarz yerler
Tuna_Tunahan AvsallıAvatar

Aslında bu tarz yerler sizin çalışmalarınıza bakmaz.Adam ne kadar ucuza ne kadar iş yaptırıcağına bakar.Sen üniversite okumuşsun,3d uzmanısın felan demez.Bazı iş ilanlarındada belirli koşullara göre eleme yapıyorlar.Mesela üniversite bilenleri ayır,yüksek lisans yapanları ayır,ingilizce bilenleri ayırın deyip gerisini köşeye atıveriyorlar.Elde 10-20 kişi kalıyor onlardan biri seçiliyor.Diğerlerinin içinde belki işi daha iyi bilen kişiler vardı ama onlarda gümbürtüye gitti :).

Rezil bir ortamda iş arıyoruz,aramaya çalışıyoruz inş düzelir.

2013-04-10 23:20:37
  • Erkek
Mesajınızı okuduğumda ortalama
Querorz

Mesajınızı okuduğumda ortalama işler yapıp, v-ray kullanmayı bile bilmeyen piyasa elemanlarından olduğunuzu sandım ancak portfolyonuzu görünce şaşırdım. Bu piyasada aylığı 500 lira bile etmeyecek çok insan var ancak size 1500 lira öneren adamın biraz utanması lazım.

2013-04-11 00:04:40

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!