Genel Konular : Milletimizden yeni buluş

Milletimizden yeni buluş
3ddesigner3d designer

Evet sitede yine bir ilana rastladım.

3ds max stajyer aranıyor başlıklı.

Yanlız püf noktası şu ki ; ilanın devamında şu yazıyor.

``temel max bilgisine sahip ``

Ayrıca ilgili kişilerden cv ve portfolyo isteniyor.En tuhafıda şu ki mesaj şu cümle ile bitiyor.

Mail atarsanız cv nizi gönderirseniz İLGİLENMEYE ÇALIŞACAĞIM.

:D...

2013-03-31 15:23:49 Edit:2013-03-31 15:24:17
  • Erkek
:)
volkan civekvolkancivekAvatar

:)

2013-03-31 16:28:47
  • Erkek
temel max bilgisine sahip
kazaamhakan bos

temel max bilgisine sahip arkadaşlar asgari ücret+yemek+sigortada varmış :D

2013-03-31 16:41:21
  • Erkek
Bedava işçi arıyorum demiş

Bedava işçi arıyorum demiş olsa daha iyiydi :) 3dmax stajyerliği yeni bir meslek sanırım.

S. http://www.youtube.com/watch?v=2BCoZiSbGtY
2013-03-31 18:09:45
  • Erkek
Bana çok da ilginç
serkanozdoganSerkan ÖzdoğanAvatar

Bana çok da ilginç gelmedi. Polemik için söylemiyorum ama sizce ilan nasıl olmalıydı?

Asus PX79 Pro - Asus Geforce gtx 690 - Intel i7 3930k 3,5Ghz - OCZ 1000W Gold - 32 Gb 1600 Mhz Vengeance Ram -
2013-03-31 20:35:09
  • Erkek
serkanozdogan; Beni yanlış
3ddesigner3d designer

serkanozdogan;

Beni yanlış anlamayın, bende polemik yaratmak için yada sizin görüşünüzü küçümsediğimden değil ancak bu sorunuza cevap vermek istemiyorum, mazur görün.

Neden cevap vermek istemiyorum sadece onun nedenini söyleyebilirim, çünkü ilan gayet açık. Yani açıklanacak ya da düzeltilecek pek bir şey olduğunu düşünmüyorum o yüzden. :)

2013-03-31 20:52:40
  • Erkek
ilan
drekonNecmi DemirkeserAvatar

Gözümden kaçmış. Siteye çok fazla sayıda ilan geldiği için hızlıca okuyup onaylıyoruz.

Üst taraflara hızlıca bakınca normal bir ilan, En dipteki bu bölüm çok komikmiş gerçekten.

"...İLGİLENMEYE ÇALIŞACAĞIM."

Lütfedip ilgileneceklermiş, ne güzel. smiley 2

Game maker
2013-03-31 21:13:35
  • Erkek
arkadaşlar ilanı açan benim
newwzatnevzat

arkadaşlar ilanı açan benim öncelikle bu siteden 4 kişi bu ilanla benimle çalışmaya başladı beni eleştirenlerde bu siteden 4 kişiye iş fırsatı versinler beni ondan sonra eleştirsinler. evet ilgilenmeye çalışacagım dedim benim iş yogunlugumu bilmediğiniz için istediğim zamanlarda istediğim şeylerle ilgilenemiyorum buna ek olarak ilanla ilgili ilgisiz onlarca mail ve telefon geliyor herbirisiyle ilgilenemiorum zaten ilgimi de çekmiyorlar. ayrıca yetiştirmek üzere arıyorum evet cünkü max`i bilmesinden daha önemlisi benim gibi bilmesi beraber çalışmak için aynı işi devam edebilmek için kendi deneyimleri aktarabileceğim bu işi öğrenmek isteyen birisi bunda garip olan ne?

2013-04-02 16:49:16
  • Erkek
vay be ilk defa
fy3dtasarimYunus DAYFUNAvatar

vay be ilk defa ilan sahibi yorum yapıyor :):):) yada ben ilk defa gördüm :)

www.yunusdayfun.com
2013-04-02 18:09:01
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!