Genel Konular : BEYAZ TV`DE VATAN ŞAŞMAZ İLE KOBİLERİN SESİ PROGRAMI İÇİN ANİMASYON TEZEER ÇALIŞMASI

BEYAZ TV`DE VATAN ŞAŞMAZ İLE KOBİLERİN SESİ PROGRAMI İÇİN ANİMASYON TEZEER ÇALIŞMASI
thunderlovehakan sezgin

Beyaz tv de Vatan Şaşmazın sunacağı kobilerin sesi programı için yaratıcı arkadaşların kobilerin sesi temalı 3d tezeer çalışmalarını bekliyorum...

program altında isminin geçeceği ve her yere referans olarak verebileceğini teyid ederiz.

hakan@kmticaret.com
05532466555
www.kmgrup.net

k&m grup
2011-08-29 11:21:06
  • Erkek
Büyük harfle başlık açmak
GueroHasan Çimen

Büyük harfle başlık açmak yasak.Ayrıca iş ilanları için bölüm var oraya açmanız lazım foruma değil.

www.sciencevfx.com
2011-08-29 11:45:54
  • Erkek
Bedava yapılmasını mı istiyorsunuz???
novaStd

Bedava yapılmasını mı istiyorsunuz???

2011-08-29 11:50:07
:) evet galiba bedava
LegolasOzkan_meAvatar

:) evet galiba bedava baksanıza ""program altında isminin geçeceği ve her yere referans olarak verebileceğini teyid ederiz"" olay şu ki ben para kazanıcam sizinde saece isminiz geçicek emeğiniz benim için önemli değildir.

2011-08-29 12:17:18
  • Erkek
Bu tür isteklerin cahil
novaStd

Bu tür isteklerin cahil müteahhitlerden, piyasadaki emeğe ve bilgiye saygısı olmayan basit insanlardan geldiğini görmüştük. Ama bu seviyelere geldiyse pes yani. Sen ünlü bir oyuncuyla tv programı yap, "TEZEER" için yaratıcı saftirik tasarımcı ara! Burada alın teri dökenler bir tv programına hayrına iş yapacaksa pardon ama nereden para kazanacak?

Ben de buradan TV ve yapım şirketlerine sesleniyorum. Benim şirketimin reklamını bedava yapacak "yaratıcı-yetenekli" yapım şirketleri, televizyon arıyorum. Garanti veriyorum herkese tavsiye edicem...

2011-08-29 12:52:50 Edit:2011-08-29 12:57:57
Ayrıca her ay benden
novaStd

Ayrıca her ay benden kira bekleyen ev sahibime, elektrik-su faturası gönderen değerli kuluşlarımıza, telefon faturasını, internet faturasını ödememi bekleyen güzide ve yaratıcı şirketlere sesleniyorum;
Bu hizmetleri bana bedavaya verirlerse kendilerini herkese tavsiye edeceğimi garanti ederim....
:)))

2011-08-29 13:04:14
İnanın google dan araştırdırdım
ulasdenizulaş deniz

İnanın google dan araştırdırdım ama bulamadım tezeer nedir? tv de izlemiyorum beelki ondan ranıdık gelmiyor ama.

2011-08-29 20:31:22
  • Erkek
teaser yazıp ararsanız bulursınuz.
novaStd

teaser yazıp ararsanız bulursınuz. arada dönen reklam animasyonları kısaca..

2011-08-29 21:09:39
teşekkürler.
ulasdenizulaş deniz

teşekkürler.

2011-08-29 21:19:58
  • Erkek
@novaStd: Ayrıca her ay
YasarTasYaşar TaşAvatar

@novaStd: Ayrıca her ay benden kira bekleyen ev sahibime, elektrik-su faturası gönderen değerli kuluşlarımıza, telefon faturasını, internet faturasını ödememi bekleyen güzide ve yaratıcı şirketlere sesleniyorum;
Bu hizmetleri bana bedavaya verirlerse kendilerini herkese tavsiye edeceğimi garanti ederim....
:)))

Çok güldüm ya, çok da yerindeydi tebrikler...

2011-08-30 00:56:15
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!