3ds Max : Mükemmel bir animasyon...

Mükemmel bir animasyon...
SERCAN09SERCAN Avatar

http://www.youtube.com/watch?v=QUmBFZpld_E&feature=related
Hayal gücü bir insanda bu kadar yüksek olabilir.

2012-05-10 11:23:56
  • Erkek
..
soneday7Soner ÇakırAvatar

vallahada billahada ibret aldım reis
video bittikten sonra teklif için çizdiğim 2 katlı projeyi gördüm kendime rezil oldum..

bukadarmı detaylı olur bütün çalışmalar, adam bizim arkaplana attığımız manzarayı reism olarak atmak yerine, şehiri modellemiş resmen,tasarımlarda dudak uçuklatıyor..

ve, Türkiye`de ücret az, yurt dışında çok sorununa şaşırmamak gerek, adamlar fazlasını hak ediyor

https://www.facebook.com/3detasarim - 3dsmaxtr.blogspot.com www.lycinteraktif.com
2012-05-10 11:44:45 Edit:2012-05-10 11:45:58
  • Erkek
Doğru söylüyorsun soner kardeş :) :)
SERCAN09SERCAN Avatar

Egitimdeki ve imkansızlıktaki eksiklikleri,geriden giderek anlıyoruz.

2012-05-10 11:49:46 Edit:2012-05-10 11:50:50
  • Erkek
Hep kullandıgım programlar yabancı
SERCAN09SERCAN Avatar

Hep kullandıgım programlar yabancı ülkelerin.Üniversite okuyoruz ama serbest piyasada ögreniyoruz.İzlenen degil izleyeniz.Paylaşan degil alanız.Gücüme gidiyor bu yüzden daha iyi olmalıyız; diye düşünüyorum.

2012-05-10 12:06:18
  • Erkek
3.08 de şezlonga nasıl
SchematicViewhasan yenierAvatar

3.08 de şezlonga nasıl oturuyolar onu merak ettim :D tabi bu calısmaların yanında o bi sorun deil sadece dikkatimi çekti :D:D konuya gelirsek. genel anlamda beğendim bastaki yorumu okuyunca hayal gücü bir iinsan da bu kadar yüksek olur diye bir kişinin showreeli sandım. izleyince gördüm ki bu büyük uygulanmıs ve profesyonelce yapılan bir çalısma. arkadaslar bu 3 4 dakilaık videolar 120 130 bin dolara yapılıyor. bırakın olsun. kimse kimseye kamera dolastırdı diye o parayı vermez :D işte buna verilir. olay bu :D 4.40 ile 4.47 arası inanılmaz gercekci olmus ama 4.48 4.53 sanırım gercek video dikaktli bakarsanız :D o gercek video deilse cidden olay bitmiş derim :D ağaçların hareketi parktaki salıncakların sallanması vs. bunlar kaliteyi ve fiyatı artıran diğer unsurlar. insanların hareketine ztn yorum bile yapmıycam :D bunları mimarlar yapıyor. 3d sanatcıları oturup bu residanceleri hayal etmiot. o yüzden tasarım ve detayları görüp sakın umutsuluga kapılmayın . :D

http://www.purerender.com/gallery/index.php?p=gallery&l=en&g=2

bu linkte aşağıda 6. video olan yeşil çimen resimi olan videoyu izleyin. daha gercekçisi yok bence :D

çiziyorum o halde varım
2012-05-10 12:18:39 Edit:2012-05-10 12:23:35
  • Erkek
Yorumunuz için teşekkür ederim.Evet
SERCAN09SERCAN Avatar

Yorumunuz için teşekkür ederim.Evet farkındayım 4.48 4.53 gerçek diye düşünüyorum.İnsanların hareketi ise eklenti ama kalite bambaşka :) haklısınız hasan bey umutsuluga kapılmak yok :)

2012-05-10 12:33:14
  • Erkek
evt biliyorum insanları rpc

evt biliyorum insanları rpc ile yapıyorlar. yada greenscreen tecknolgy yani yeşil perde teknoloji ilse montajlıyorlar. ki en mantıklısı. çünkü bu tip videolarda karakter riglemesi cfilan yapmaya calısmak gereksiz olr. ki zaten en profesyonel karakter animasyonları bile hiç gerçekçi olmuyor :D en güzeli ztn bu şekilde olması :D

çiziyorum o halde varım
2012-05-10 12:36:06
  • Erkek
:) mükemmel çalışmamış.küçük bir
SERCAN09SERCAN Avatar

:) mükemmel çalışmamış.küçük bir eksiklik bile göze çarpmazmı :)

2012-05-10 12:42:16
  • Erkek
250 bin tl civarına

250 bin tl civarına yapıldı o :D tabi eksiklik olmaz :D:D: ülkemiz de verilir o fiyat. önce yap, sonra o fiyatı iste sonra vermesinler. yapmadan istersen neye vercekler :D:D:D cameraya path atayıp archmodel serileri import edip hazır vrayle f9 lamakla o paralar alınmıyor. cok calısmak lazım para kazanmak için :D

çiziyorum o halde varım
2012-05-10 12:45:50
  • Erkek
:)
SERCAN09SERCAN Avatar

:)

2012-05-10 12:58:06
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!