3ds Max : modelleme

modelleme
Trinity_3d

merhaba arkadaşlar benım en buyuk sorunum edit mesh bana bu aracı kullana bileceğim bi kaynak söyleye bilirmisiniz acaba

2011-07-29 22:14:54
Edit Mesh out,Edit Poly
iletisimnetTürker ERTENAvatar

Edit Mesh out,Edit Poly in.Poly modelleme dersleri olarak aratırsan bir çok kaynak bulabilirsin...

Yeni gelen bebeler,biraz saygı yahu...Bana değil,birbirimize...
2011-07-29 23:00:27
  • Erkek
Edit mesh den ziyade
eksikpikselmustafa terzioglu www.eksikpiksel.comAvatar

Edit mesh den ziyade edit poly ye yoğunlaşmanı tavsiye ederim. Mesh de poligon matığı poly ye oranla farklı olsa da poly mesh e göre bir çok ek seçim ve modelleme özellikleri sunmaktadır.

Sakın yanlış anlama şevkini kırmak açısından söylemiyorum. Edit poly/mesh başlı başına bir konudur. Biraz zaman harcaman lazım.

Fakat poly yi tam anlamıyla öğrendiğin zaman modelleyeceğin şey yoktur. Diğer arkadaşların da dediği gibi internette bir çok poligon modelleme anlatan tutorial vardır.

Edit Poly veya Editable Poly olarak taratabilirsin.

Eksik Piksel | Mimarlık | Multimedia | Eğitim www.eksikpiksel.com
2011-08-01 00:24:23
  • Erkek
Edit Mesh out,Edit Poly in
sahinbeyŞahin GeldeçAvatar

Edit Mesh out,Edit Poly in.Aynen Katılıyorum bence Reactör´ü kaldırana kadar Mesh´i kaldırsalar dıya.

YILBAŞINDA YÜKLÜ İKRAMİYE KAZANANLAR BANA BİR SERVER MAKİNE ALMAZLARMI OLA
2011-08-01 05:21:47
  • Erkek
Moedellemee
BeyazkurkÖzcan BeyazkürkAvatar

Moedellemee

Bu yazıyı altarnatıf olarak neyde modelleyebılırım ozellıkle uzerındekı kareler...

beyazkürk
2013-08-16 14:12:01
  • Erkek
autocad te o kareleri

autocad te o kareleri yapman daha kolay olur diye düşündüm..maxte extrude verirsin..bence baya kolay olur öyle..denedin mi?

2013-08-20 15:38:58
  • Bayan

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!