3ds Max : Sayın Drekon ve diğer yöneticiler

Sayın Drekon ve diğer yöneticiler
black_iceFırat BeşerAvatar

Sevgili site kullanıcıları ve yöneticileri daha önceleri defalarca gündeme gelen yersiz konuların açılması, aynı konuların defalarca kere tarışmaya açılıp herkesin sürekli aynı şeyleri tekrar etmeleri, ve siteye yeni kayıt yaptıran ve 3d ile en fazla 2 gün önce tanışmış olan insanların kendini bilmezlikleri nedeni ile günden güne sürekli olarak aşağı inen bir kalite çıtası görüyordum. Bu nedenle yine sürekli aynı konun tartışmaya açılması neticesinde bende bu tip konuların insanları ve beni ne kadar sıktığını ifade etmek için yaptığım yorum "bööık" idi belki böyle bir yorum yapmamam lazımdı.Sonra Sayın Drekon`dan bana özel mesaj " daha seviyeli yorumlar yapın" diye haksız değil ama sitede en son yaşanan kaşar krizinden daha vahim bir kelime olduğunu sanmıyorum. Sayın Drekon`a aklımdan geçenleri söyledim sitenin faydasına olacak şeyler ama ben yanlış anlaşıldım olayı şahsileştirdiğimi düşündü ki düşmekle kalınmadı olay şahsi olarak düşündüğümü söyle. Halbuki benm kelimelerimde anlatmak istediğim bambaşka şeyler iken çok farklı şeyler anlaşıldı. Bende madem bişey düzelmiyor madem bu şekilde gidecekse bende bu ortamda bulunmak istemediğimi ve üyeliğimin iptal edilmesini istedim saolsunlar ilk defa bir olayın değerlendirmeye alındığını gördüm ve yakında üyeliğim silinecek. Bende değişmeyen bir düzene tepkimi bu şekilde gösteriyorum. Üyeliğmi sildirerek ve bir daha asla bu siteye girmeyerek tepkimi gösteriyorum. Bu konuyu aklı başında sitenin bu durumundan cidden rahatsız olan benmle aynı fikirde olan diğer arkadaşlarımla paylaşmak istedim...

Allah Vermek İstemeseydi. İstemek Vermezdi... www.3dfikirler.com - www.mymusc.net
2012-01-25 13:07:48 Edit:2012-01-25 13:10:05
  • Erkek
Darbe`mi yapalım arkadaşım :D
reshadoHayrullah TavukçuAvatar

Darbe`mi yapalım arkadaşım :D
indirelimmi drekon`u taht`dan onumu istiyosun :P :)

http://www.youtube.com/user/HayrullahTavukcu
2012-01-25 13:11:28
  • Erkek
Söylenenlerden bunu çıkarmak çok

Söylenenlerden bunu çıkarmak çok ama çoook büyük başarı istiyor ki sende bunu başarmışsın...

Allah Vermek İstemeseydi. İstemek Vermezdi... www.3dfikirler.com - www.mymusc.net
2012-01-25 13:13:44
  • Erkek
Bana göre tepkin doğru
graffixMurat GülerAvatar

Bana göre tepkin doğru lakin hiç kimsenin eline kolunu bağlayıp şu yorumu yapacaksın şunu yapmıyacaksın diyemeyiz. Herşey insanda biter ve yöneticilerde insan bunuda göz önünde bulundur lütfen.

Tasarımın gヅlen yüzü… www.muratguler.net
2012-01-25 13:16:42
  • Erkek
İllaki Ben insanlara zincir

İllaki Ben insanlara zincir takılsın demiyorum sadece forumlarda en üsste sabit bir konu olsunn veya yeni açılacak her konuda ekrana gelen pencere sabit bir konu ne bileyim filtre uyarılardan bahsettim ve siteye kayıt yaptıran diğer yeni kullanıcılarında belli bir süre konu açma özelliğinin kiltlenmesini söyledim ki en azından bundan sonra ( XYZ Yİ OKLARI KAYBOLDU. SAHNEDE MATERİALLER GÖRÜNMÜYOR. BU İŞ İÇİN BU KADAR İSTEDİM BU KADAR VERİLER) gibikonuların açılmaması gerektiğini sitede ne şekilde konuların açılması gerektiğini nasıl davranılması gerektiğini belki !!! öğreniler gibi bir fikir beyanında bulundum ama bu tip düşünceleri değerlendirmek ve geliştirmek yerine olay dediğim gibi farklı platformlara taşındı...

2012-01-25 13:22:15 Edit:2012-01-25 13:27:32
  • Erkek
Senin o söylediğin yöntem
graffixMurat GülerAvatar

Senin o söylediğin yöntem forumların mantığına (bence) aykırı bir düşünce. Kimse bu şekilde sınırlanmayı istemez. Sonuçta eski olsun yeni olsun bu forum olsun başka forum olsun girip istediği düşünceyi yazmak ister. Doğru veya yanlış tabi o kişinin vicdanına kalmış birşey. Gerçi bu benim fikrim bilmiorum site yöneticileri ne düşünür.

Tasarımın gヅlen yüzü… www.muratguler.net
2012-01-25 13:31:38
  • Erkek
Arkadaşım haklısın demek isterim
sonix28Seyfettin BulutAvatar

Arkadaşım haklısın demek isterim ama insanlar yeni birşeyler öğrenmenin verdiği hazla istemese de anlamasa da olaya müdahil oluyor.Bende yaptım mesela ne yalan söyleyeyim ama senin dediğin gibi olmaz en akıllıa fikir bana göre vip bölümü açılsın orada senin dediğin gibi yazışmalar olmadan işinde uzmanlar tartışıp yazışsınlar.Bunuda buradan yönetimdekilere duyurayımda böyle sıkıntısı olanların sıkıntısı çözülsün.

https://www.facebook.com/bltasarim2014?ref=hl
2012-01-25 13:32:54
  • Erkek
Hocam haklısın site dolu
YaSiRYaser AteşAvatar

Hocam haklısın site dolu dolu olsun gereksiz şeylerden kaçınalım istiyorsunuz ama bu site de ortalama 15-55 yaş arası insanlar var. Kimisi gündelik konuşmasına burada devam eder kimisi ciddi bir ortam der ve ona göre hareket eder. Herkesten aynı hassasiyeti beklemek ütopik olmaktan başka bir şey değil.

Ben yönetici arkadaştan ricam sizin üyeliğinizin silinmemesi tam bir senelik vakti burada geçirmişsiniz. Sırf bu yüzden Üyeliğin silinmesi saygısızlıktır.

Kendi imzanızda yazmışsınız."Allah Vermek İstemeseydi. İstemek Vermezdi..."
Vermek+istemek= Allah`ın bir tecellisi. İki farklı kutup her zaman olacaktır.
Gereksiz konuşanlarda olacaktır, söylediği her kelime paha biçilemez insanlarda olacaktır.

Saygılar...

www.yaserates.com
2012-01-25 13:33:28
  • Erkek
Ucu tartışmaya açık olan

Ucu tartışmaya açık olan bir konu kim bunu nasıl algılar bilmiyorum. Kim ne şekilde düşünür onuda bilmöiyorum dediğim gibi benimki bir fikirden ibaretti...

2012-01-25 13:34:40
  • Erkek
yazı
ereen2Eren KayaAvatar

Şimdi biri sitede seviyesiz konu açtı diye üyeliğini mi siliyorsun. O zaman bizden ne istiyorsun anlamadım. hadi toplanalım yeni bir site açalım, ismini de
"burada-herkes-her-konuyu-açamaz.com" şeklide koyalım. yanlış konu açanları silelim. o zaman kaç kişi siteye gelir sence.

özelden yazılan bir konuyu buraya taşıman ciddi olarak canını sıktığını gösteriyor, ama bu olay böyle çözülmez. özellikle adam sana özel mesaj yazmış kimse bilmiyor. sen herşeyi ortaya döküp taraftar toplamaya çalışıyorsun. senin de bu yaptığın ne kadar doğru gel bunu tartışalım.

2012-01-25 13:36:57
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!