3ds Max : bursada render piyasası

bursada render piyasası
ayseceylan

Merhaba arkadaşlar Bursa da Free olarak render üzerine çalışmak istiyorum..
3d max ve renderları vrayde alıyorum iyi derecede autocad photoshop biliyorum

sormak istediğim bursa da free olarak render çalışmalarını kaça yapmalıyım nedir piyasası..bu zamana kadar dışarıya hiç yapmadım..bilgilendirirseniz sevinirim..

2012-01-03 18:45:06
Ayşe bursade piyasa yok
TalikaOkan EyüpAvatar

Ayşe bursade piyasa yok desem yeridir "freelencer" olarak bir zamanlar bende yaptım fakat bursa haricinde şehirlerden daha çok alırsın bursada iş albilmen için ya şirketin olucak sağlam işler yapmış olucaksın yada protföyünde müşterilerin bulunucak. Bunun dışında çok zor bu tarz işler mimarlık firmaları kendi içlerinde çözüyorlar iyi kötü kimsede bu ne ya demiyor bazılarıda istanbula izmire filan yaptırır. Freelencer işlerinden "işsizliğinden" bunaldım iş aradım anca öyle rahat ettim ki iş bulmak bile bursada bi hayli zor :)

- Hiç...
2012-01-03 19:52:29
  • Erkek
render piyasası ne ya
blogbariscanBarış Can ÖztürkAvatar

render piyasası ne ya :D

2012-01-03 19:54:32
  • Erkek
Hiç kaçırmıyorsun ya nerede
TalikaOkan EyüpAvatar

Hiç kaçırmıyorsun ya nerede bi makara şey oradasın :D Ayşe hata yapmış render piyasası diyerekte bahsettiği freelencer mimari görselleştirme olsa gerek :)

- Hiç...
2012-01-03 20:09:53
  • Erkek
:D
blogbariscanBarış Can ÖztürkAvatar

:D

2012-01-03 20:17:54
  • Erkek
hahahyyttt :)))) hemen makaraya
ayseceylan

hahahyyttt :)))) hemen makaraya çevirin zaten :)) tamam dediğiniz gibi olsun freelancer mimari görselleştirme yapan arkadaşlar m2 fiyatımı çalışıyorsunuz?

2012-01-04 10:34:03
Aslında fiyat olayı size
TalikaOkan EyüpAvatar

Aslında fiyat olayı size bağlı yaptığınız işlerin kalitesine bağlı fiyat tartışması çok yapıldı bazı insanlar vardır yüksek rakamları çok rahat alır öyle bir sunum yaparki mest olunur ama öyle insanlar var ki çok iyidir belki ama sunumu yapamaz düşük fiyatlara çalışır yani etkenler işi nekadar bildiğiniz, kalite, sunum gibi şeylerdir.

- Hiç...
2012-01-04 10:57:27
  • Erkek
hergün bu konu hakkında
serosezM.Serhat SEZGİNAvatar

hergün bu konu hakkında başka bir başlık açılıyo zaten Ayşe :))..millet yazmaktan bıktı valla :))

"Hedefi Olmayan Gemiye Hiç Bir Rüzgar Yardım Edemez"
2012-01-04 17:11:32
  • Erkek
bana denk gelmemiş o
ayseceylan

bana denk gelmemiş o zaman :)))

2012-01-04 17:43:46
peki size 2 örnek
melkor_Erkan YILDIRIMAvatar

peki size 2 örnek başlık ve açılış tarihleri vereyim anlaşalım

bir iş için lazım (27/12/2011)
dolgun ücret, dolgun maaş (28/12/2011)

MODO, rhino
2012-01-04 18:03:08
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!