3ds Max : 3DMAX SÜREKLİ YANIT VERMİYOR HATASI

3DMAX SÜREKLİ YANIT VERMİYOR HATASI
serhat0007serhat arslan

İYİ GÜNLER GTX 950M RAM 4 1 SENEDİR CEVAP BULAMADIM HAFİF YORUCU BİR İŞLEM YAPSAM PROGRAMDA HEMEN YANIT VERMİYOR DİYİP 1 DAKİKA DONUYOR SONRA DEVAM EDEBİLİYORUM AMA BU DONMA SÜRESİ ARTMAYA BAŞLADI DIŞLARDAN OBJE ALIKEN MATERİAL ATARKEN VS. SÜREKLİ AYNI OLAY LÜTFEN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ

iç mimarım sorunlarım içim nitelikli insanlarla iletişime geçmek istiyorum Zaman:2021-05-05 13:47:02
2021-05-05 13:52:13
  • Erkek
Dosyanın yavaş açılması, boş
portoDeniz ErtanAvatar

Dosyanın yavaş açılması, boş olarak kaydedilen dosyanın bile boyutunun yüksek olması, uzun kaydetme süresi, objeleri seçerken beklemek gibi sorunlar yüzünden ofiste zamanında çok büyük sıkıntılar yaşamaya başlamıştık. Üstelik yeni açılan bir sahneye eski sahnelerden herhangi bir şey merge ettiğimiz zaman yeni dosyada da problem yaşamaya başlıyorduk. İnternette yaptığım araştırmada iki script buldum. 3-4 senedir bu iki scripti her dosyada çalıştırıp bu sıkıntılardan kurtulduk.

1-clean_retimers

2-RemoveAnimLayerController

2021-05-06 09:02:08
  • Erkek
3DMAX SÜREKLİ YANIT VERMİYOR HATASI
serhat0007serhat arslan

scriptleri denedim ama hala aynı sorun

iç mimarım sorunlarım içim nitelikli insanlarla iletişime geçmek istiyorum Zaman:2021-05-05 13:47:02
2021-05-06 17:37:41
  • Erkek
Muhtemelen bu virüsten haberiniz
portoDeniz ErtanAvatar

Muhtemelen bu virüsten haberiniz

Muhtemelen bu virüsten haberiniz vardır ama yine de yazayım dedim. Sorun yaşadığınız bir sahnede select by name penceresi açıp paylaştığım görseldeki gibi filtrelediğinizde "¡¡×ý×û" ve "×þ×ü" isimli iki helper çıkıyorsa dosyada virüs var demektir. Açtığınız her dosyaya da bulaşacaktır

2021-05-07 11:26:20
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!