3ds Max : baskıda bulanık çıkması lütfen ail .

baskıda bulanık çıkması lütfen ail .
XBraveHeartXKaan GençTüzün

Arkadaşlar Merhaba.
Türkiyede tanıştığım daha sonra amerikada iş yapan bir müşterime. Banyo Dolap modellemeri yapıp TİF formatında amerikaya gönderdim. Müşterim görsellerimi bastırmış ama bazı kısımların bulanık olduğunu söyledi. Buzamana kadar hiç böyle bir problem yaşamamıştım. Yaptırdığı baskı digital baskıymış. Görünüşte doğal olarak hiç bir sorun görünmüyor. Baskıda bazı kısımlar bulutlu gibi olduğunu söylüyor. Dolapların bazı kısımları yada bazı mekanlarda dolap arkasındaki duvarlarda. Acaba bu neden kaynaklanabilir. Yardımcı olabilirmisiniz. Şimdiden teşekkür ederim

2018-06-04 20:33:08
  • Erkek
yardım almanız için görsel
gulsen35

yardım almanız için görsel paylaşmanız lazım

2018-06-05 01:59:22
Aldığın ölçüler ve baskı
CanSenaydinCan ŞenaydınAvatar

Aldığın ölçüler ve baskı ebatlarını da söylersen yardımcı olunur.

......Yaratıcılık,ayrıcalıktır...... behance.net/cansenaydin
2018-06-05 08:06:09
  • Erkek
Selam, benim de
campanellaMahmut AltuntaşAvatar

Selam,
benim de bir müşterim, tiff imajları, Autocad içinde kullanıp baskı aldığında aynı sorunu yaşamıştı. Png formatında yolladığımda, sorun çözülmüştü.

Bir düşte yaşıyoruz. Düşleyenin olmadığı, düşün kendini düşlediği bir düş.
2018-06-05 22:46:23
  • Erkek
BASKIDA BULANIK ÇIKMASI LÜtfen Ail Yardım.
XBraveHeartXKaan GençTüzün

Aldığım ölçüler 3000x3000 piksel. 300 dpi. foto eklicem ama buradan nasıl ekleneceğini bilmiyorum. Bu arada iş yoğunluğundan dolayı geç yazabildim. Tabi müşteriminde bana geç dönmesinde etken oldu. müşterim ilistratorle hazırlamış kataloğu. Orada bazı baskıcılar indesign ile düzenlenmesi gerek demiş. böyle sanki ilistrator ön izleme fotosonu kaydetmiş kalitesiz foto gibi çıktı almış. daha sonra indesign dede yaptım diyor ama sonuç aynı diyor

2018-08-03 16:43:31 Edit:2018-08-03 16:47:12
  • Erkek
çok detaylı bilgim yok
shineseeHakan BabarAvatar

çok detaylı bilgim yok fakat illustratorde resim eklediğin zaman embeb etmediğinde biraz bulanık gösteriyo fotoları. pek kullandığım bi program değil. birkaç kez denk geldim sadece bu duruma. embeb yapınca resim netleşmişti.

2018-08-03 17:54:43
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!