3ds Max : art render

art render

arkadaşlar art render kullanan varmı material yapmayla alakalı youtubede cok az tutorils var çok az biraz yardım edermsin özelden mesaj atıcam

Bir ülkede akıl ve sanattan çok servete değer verilirse bilinmelidir ki, orada keseler şişmiş, kafalar boşalmıştır. Friedrich Nietczshe
2018-02-17 01:04:55
  • Erkek
Art Render+Arnold Render.
troy481@ferit mustafa sezer

Art Render kullanıyorum ancak birçok dezavantajı olmakla beraber, çok hızlı bir alternatif Render motoru geliştirmişler.Mental Ray`in yerine bence geçici olarak geldi. Daha profesyonel bir Render motoru geliştirmek için, Mental Ray yerine Arnold Render 2018 de Max`e entegre oldu. Arnold Render`i biraz incelediğimde Slate Materialde Compozit gibi,birçok kanalı desteklemiyor.Açıkçası aradığım Tutorial`leri de bulamıyorum. Umarım tecrübesi olan arkadaşlarımız bu konuda elbirliği ile yardımcı olurlar.

2018-02-21 14:44:55
  • Erkek
Aynen abi youtube olsun

Aynen abi youtube olsun bir cok sayfada tek elle sayılır sayıda video var bende vray biraz cok karısık oldugu için art render ayarlarıı olarak menüsü cok kolay tabikide vray de sonuçlar cok cok iyi oluyor ayarları manuel oldugu için bende material editöre yeni geçtim o yüzden daha yeni yeni kaplamaya geçtiğim için art renderı kullanıyorum daha sonradan herkes gibi vray geçicem

Bir ülkede akıl ve sanattan çok servete değer verilirse bilinmelidir ki, orada keseler şişmiş, kafalar boşalmıştır. Friedrich Nietczshe
2018-02-21 20:54:56 Edit:2018-02-21 20:55:26
  • Erkek
Arnold Render

Tabi ki Vray Render çok iyi bir Render motoru, bende uzun yıllar Mental Ray,Vray,Brazil kullandım. Ancak Arnold gelecek vaat eden bir Render Motoru uzun zamandan beri araştırıp testler yapıyorum üstelik 2018 Max`e entegre edilmiş.Tavsiye ederim, çok kafa karıştıcı da değil.

2018-02-22 08:56:03
  • Erkek
Arnold render kullanacaksanız iyi
DARK_LordMetin KALAYCIAvatar

Arnold render kullanacaksanız iyi bir CPU ya ihtiyacınız var. Render ı yavaş alıyor. Art render da o kadar hızlı bir render yazılımı değil. Kolay ve hız istiyorsanız corona yı kullanmanızı öneririm.

BIRGUN HERSEY KARANLIGA GOMULECEK... O AN GELDIGINDE OLUP BITENLERE SADECE BEN TANIK OLACAGIM
2018-03-01 12:29:47
  • Erkek
corona +1
ErkanErkan ÇALIŞKANAvatar

corona +1

ANIMASYONA GÖNÜL VERENLERLE TANIŞALIM
2018-03-01 13:26:27
  • Erkek
Arnold Render

Art render ve Arnold Render Mental Ray`in yerine geldi. Bence Corona Render açıklaması bana çok iddialı geldi.Kaldı ki Corona Render`i kullanmadım ama baya inceledim, bana hitap etmiyor. Arnold Render`i baya kullanıyorum şimdiye kadar kullandığım en iyi Render motoru diyebilirim. Özelliklerini kullanmaya başlarsanız eminim aynı fikirde olacaksınız.İnanılmaz hızlı bir Render motoru.Vray ile aynı kalitede aynı yüksek ayarlarda test Render aldım,Render süresi Vray 6m 05s.Arnold`da 5m 27s. Caustic hariç herşeyi destekliyor.En kısa zamanda test Render`larını paylaşacağım.

2018-03-01 16:57:20
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!