3ds Max : Yandex 3d tarzı render alma

Yandex 3d tarzı render alma
musapirogluMusa PiroğluAvatar

Merhaba,

Uzun bir cadde üzerinde çalışma yapmaktaydım (yaklaşık 30 parsel ve cadde üzerinde sağlı sollu dükkanlar mevcut). Yandex panaromik gezinti tarzı bir sunum yapabilirmiyim araştırma yapmama rağmen bir yanıt bulamadım.Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Teşekkürler

2017-06-06 04:27:43
  • Erkek
Mevcut binalar için matterport
cebliyunus akdagcik

Mevcut binalar için matterport en iyi uygulama. Ama tek satılan bir uygulama değil bir sistem ve maliyeti oldukça yüksek. Bu hizmeti veren firmalar var. Ben dreamreality ile ortak çalışmalar yapıyorum onlardan destek isteyebilirsiniz.

Ama eğer bir 3d çalışma içerisinde dolaşmak istiyorsanız bununla ilgili bir uygulama yok. Sanal tur gibi kendiniz geliştirmeniz gerekiyor. Bu konuda hizmet veriyorum. Ekteki linkten örnek çalışmaları inceleyebilirsiniz.
https://www.cebli.com/sanal-tur

www.cebli.com
2017-06-06 09:59:19 Edit:2017-06-06 10:00:30
  • Erkek
YUnus Bey merhaba,
musapirogluMusa PiroğluAvatar

YUnus Bey merhaba,

Sanal tur olarak çalışmalarım var belkide öyle yaparım ama uzun bir cadde de çokta hoş olacağını düşünmüyorum. Animasyon en iyi çözüm gibi görünüyor. Teşekkürler

2017-06-06 18:00:38
  • Erkek
Musa Bey merhaba, Sanırım
cebliyunus akdagcik

Musa Bey merhaba,
Sanırım sanal tur dediğim için verdiğim linkteki örnekleri incelemediniz. Malesef bu tür gezinti için bir isim bulamadım.
Eğer müşteri animasyonu kabul ediyorsa daha iyi bir çözüm olur. Çünkü sistemi oturttuğum halde animasyondan daha çok vaktimi alıyor. iyi çalışmalar.

www.cebli.com
2017-06-06 23:23:29
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!