3ds Max : 3ds max Sertifika ve kurslar Hakkında fikir ve yardım.

3ds max Sertifika ve kurslar Hakkında fikir ve yardım.
AfroditElmas KUZEY

Ben 3ds maxi iyi düzeyde kullanabiliyorum ancak özel ders eğitim videoları vb şekillerde öğrendim. Ancak iş imkanları konusunda sıkıntı yaşamaktayım. Uluslar arası geçerliliği olan ve 1 kursa 2-3 ay gitmeden sınav ile alabileceğim sertifika varmı lütfen bilgisi olanlar yardım edebilirmiiii.... Autodesk sertifikası hariç :) ingilizcem ona yetmez :(

2017-03-25 23:19:30
  • Bayan
Türkiye`de dershanelerin hiçbirinde gerekli
gasiyanDevrim ErdalAvatar

Türkiye`de dershanelerin hiçbirinde gerekli bir sertifika verilmiyor,veriliyor deselerde inanmayın..

www.dvamimarlik.com
2017-03-25 23:25:29
  • Erkek
ileri düzey kullanabiliyorusan. iş
yazruzgazriEmir Yıldız

ileri düzey kullanabiliyorusan. iş sıkıntısı çekmezsin. Acaba çalışmalrından bir kaç kare görebilir miyiz ?

2017-03-25 23:36:01
  • Erkek
Autodesk ürünü olan bir
Seke

Autodesk ürünü olan bir programin sertifikasini veren tek gene kendisi.Geçerliliği olan başka bir sertifika yok.Özellikle uluslararası.Kurslar kendi sertifikalarını verir ancak onlarınki tırt.Almışsın almamışsın çok birşey farketmez.

2017-03-26 08:36:06
Şimdi hatırladım da autodesk
Seke

Şimdi hatırladım da autodesk sertifikası için sınava girmen şart değil.Bilişim egt. Merkezinde autodesk trainer olan birine proje verdiğinde kullanıcı sertifikası alabiliyorsun.Tabi yeterli olursa.Ancak derse girmeme konusunda yardımcı olurlarmı para isterlermi ne kadar isterler bilmem.

2017-03-26 08:41:01
Autodesk`in uluslararası geçerliliği olan
akaydilekDilek Akay

Autodesk`in uluslararası geçerliliği olan 2 tür sertifikası var. ACP denilen Professional seviyesindeki kişilere, diğeride ACU denilen User seviyesindeki kişilere. Sen mesela bir kursta eğitim aldığında bunun Autodesk yetkili eğitim merkezi olmasına dikkat et. Ancak oralarda bu sınavlara girip alabilirsin. Önce ACU belgesini al , biraz deneyim sahibi olunca da ACP sınavına girip alabilirsin. Ücretli sınav bunlar ben Autocad ACP almıştım. Online sınav olduğu için yetkili eğitim merkezine gidip orada denetmen ortamında giriyorsun.

2017-03-26 17:57:16
  • Bayan

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!