3ds Max : Bilge Adam mı, Kariyer Mimarı mı, Bilişim eğitim mi?

Bilge Adam mı, Kariyer Mimarı mı, Bilişim eğitim mi?
kuburgaAdem KayabaşAvatar

Merhabalar 3ds max eğitimi için bilge adam ve kariyer mimarıyla görüştüm, geçen yıl da bilişim eğitimle görüştüm ama içime sinmedi. kariyer mimarı da içime sinmedi ama bilge adamla aynı fiyata ekstra revit ve skecth up eğitimi de veriyor. tavsiyeniz ne olur bilgeadam bakırköy mü kariyer mimarı mı bilişim eğitim mi?

NOT: lütfen internetten öğren para verme gibi önerilerde bulunmayın

Sızlasada gönüller düşenlerin yasından, Koşar adım gitmeli onların arkasından.
2016-12-16 11:22:47
  • Erkek
bilişim eğitimde ( 3
mustfa25mustafa canAvatar

bilişim eğitimde ( 3 sene oldu sanırım ) 1200 tl ödeyip 3ds max eğitimi almıştım. bilge adam ın ücreti ne kadar bilmiyorum.
bilge adam diğerlerine göre daha çok tavsiye ediliyor. lakin öğretim şekli aynı diye de söylentiler vardı. yani herşeyi üstü kapalı geçiyorlar. bilge adamdan tek avantajın extra` dan revit ve skecth up eğitimi almış olursun. onuda zaten hızlı bir şekilde geçerler.

windows 10 pro 64-bit (monster abra a7 v3.1) 8 gb ram (1600 mhz) i7 4710MQ 2.50 ghz 120 gb ssd 1 tb hdd nvidia gtx 860m 2gb -128 bit
2016-12-16 12:25:55
  • Erkek
Yazacaktım ama altta uyarınızı
serkanozdoganSerkan ÖzdoğanAvatar

Yazacaktım ama altta uyarınızı gördüm.. Kolay gelsin..

Çıraklık kadar güzel eğitim yoktur bu arada söylemeden edemedim ya kusura bakmayın..

Asus PX79 Pro - Asus Geforce gtx 690 - Intel i7 3930k 3,5Ghz - OCZ 1000W Gold - 32 Gb 1600 Mhz Vengeance Ram -
2016-12-16 12:32:22
  • Erkek
Hepsi seni yalnızca basic
KrmmcRKerem MUCURAvatar

Hepsi seni yalnızca basic seviyede tutup 1 adım öteye geçirmeyecek eğitim kurumları. Şahsen para israfı olduğunu düşünüyorum. O firmalarda eğitim veren kişilerinde portföyüne baktığında aslında basic levelin üstünü rüyalarında bile göremeyeceklerini görmek çok zor değil.Youtube izle daha fazla bilgi katarsın kendine, kolay gelsin.

Düşlediğimiz evi al, sonra yan içinde.
2016-12-16 12:52:47
  • Erkek
boşa
PMBlntBülent Taşdelgen

Boşa para vermeyin, çıraklık kadar iyi eğitim yok, bende katılıyorum. lakin piyasada kimse bişey bilmeden sizi işe almaz. en başta kendiniz birkaç video tutorial izleyerek birşeyler öğrenin, uygulayın.

2016-12-16 12:58:43
  • Erkek
Bilişimden Uzak durun
alisengunAli ŞengünAvatar

Kusura bakamasınlar ama bilişim eğitimden uzak durun 4-5 yıl oldu eğitim için gittik çok mağdur olduk sertifikayı bile zar zor aldık.Uluslar arası sertifika vereceğiz dediler proje yaptım teslim ettim ses yok her aradığımda tamam ayarlıyoruz dediler ama hala ses yok. Aradım ofise gittim tamam ayarlıyoruz deyip sallıyorlar bizi artık umdu kestim.

https://www.behance.net/alisengun
2016-12-16 13:54:34
  • Erkek
NOT: lütfen internetten öğren para verme gibi önerilerde bulunmayın
nilay82nilayAvatar

Adem bey boş yere para heba etmek istiyorsanız gidin hangisi olduğu hiç önemli değil.Hepsi para tuzağıdır.Benim tavsiyem eğitim dvd leri var onları alın kurstan çok daha ucuza geliyor ve onların yüksek fiyata öğrettiklerini zaten öğrenmiş oluyorsunuz.
Size söyleyeceğim tek şey boşuna para harcamış olacağınız.Çok paranız varsa ve kolay kazanıyorsanız o ayrı...eğitim dvd leri alın izleyin aynı

Kolay gelsin...

Dostun üzüntüsüne acı duyabilirsin. Bu kolaydır.. Ama dostun başarısına sempati duyabilmek; sağlam bir karakter gerektirir...
2016-12-16 17:35:17
  • Bayan
Daha öncede yazdım gene
Seke

Daha öncede yazdım gene yazayım :) Bilişim dede kariyer dede eğitim verdim.Toplam 7 sene egitmenlik yaptım bilge adamda eğitim vermedim ama oradanda eğitim aldım.Işin özü şu; olay eğitmen ve öğrenci de bitiyor.Gerçekten iyi bilen ve öğretmek isteyen eğitmen bulabilirsen bu kurumlardan birinde şanslısın.Ancak işini şansa bırakmamak için bence hiçbirine gitme.Internetten öğren.Yazma dedin ama gerçek bu kursta başlangıç yaparsın geri kalanın yüzde 90 ını internetten öğrenirsin.Fakat iyi bir başlangıç yapmak istiyorsan kursa bağlı çalışmayan bir hoca bulup özel ders almanda bir çözüm.

2016-12-16 18:11:25
ben bilge adama gittim
mehmetgasermehmetnecatigaserAvatar

ben bilge adama gittim bakırköydekine 2 sene kariyer kart vardı bende. web grafik eğitimi aldım web grafik de web kısmını beceremedim ama üstün başarı belgesi verdiler ben oara kafayı koydum teknik çizim görselleştirme eğitimi almayı web grafik bittikten 1 gün sonra eğitimim başlayacaktı 3d sınıfına yeterli örenci olmadıgından 1 ay sonrasına attılar ben de o 1 ayda maxi hergün çalıştım ogrendim 3d sınıfında kursun ilk haftası ben vrayde render alırken diğerleri kutu çiziyordu. bilge adamın tek yararı 3d yi bna tanıtı ogrenmeme vesile oldu başka hiç bir yararı olmadı ama grafik konusunda niyazi hocanın hakkını yiğemem çok şey ogrendim yani anlayacagın okadar para vermeye degmez sana diyecekleri su eğitimde size kataileceklerimizin yüzde otuzu bizden geri sizin çabanızla olacak derler biyerde dogru ama yüzde otuzluk bir oran için okdar para vermeye değmez bunu tabiki kurs bittikten sonra anlayacaksın biz nedesek boş şuan ama hiç olmassa dene internetten istediğin kliteli hocayı seçme şansın var orada yok :)

2016-12-16 19:23:47 Edit:2016-12-16 19:31:59
  • Erkek
Demek istiyorum,demem lazım,ve dedim.
edoowErdoğan AğdoğanAvatar

Demek istiyorum,demem lazım,ve dedim.
İnternet öğren para verme... oh bee..

2016-12-16 22:14:50
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!