3ds Max : 3d max eğitim seti öneri yardım

3d max eğitim seti öneri yardım
GhostcastleFurkan S.

Arkadaşlar ben bu sene bilgisayar destekli tasarım ve animasyon bölümüne başlıyorum bana yardımcı olucak kendimi daha fazla geliştirme amaçlı eğitim seti , youtube kanalı vs. arıyorum ingilizcemde var yabancı kaynakta önerebilirsiniz kendimde araştırdım beğendiğim setler var ama aramızda tecrübeli arkadaşların var olduğunu düşünüyorum bana yol gösterirseniz sevinirim

2015-08-12 16:10:50
  • Erkek
Bülent Kalkan(The Akademi) al
3ddesenmustafaAvatar

Bülent Kalkan(The Akademi) al keyfine bak.Yanında bir dvd de hediye verilir.Bana 25 saatlik 1250tl`ye önerilen kurs yerine 75 tl verdim fazlasını öğrendim.

2015-08-12 17:13:40
  • Erkek
Teşekkür ederim
GhostcastleFurkan S.

bende düşünüyorum başka önerisi olan üye var mı

2015-08-12 17:54:19 Edit:2015-08-12 18:01:32
  • Erkek
Sinan İlkaz
MustafaKAYAMustafa KAYA

Süleyman Demirel Üniversitesi Okutmanlarından Sinan İlkaz ile iletişime geçebilirsin. Kendisinin çektiği bir eğitim seti vardı ve yeni başlayacak olan herkese onu tavsiye ediyorum diğerleri sadece ve sadece şişirme.
Çünkü piyasada ki çoğu seti satın almış ve incelemiş biri olarak bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum.
Yine de seçim senin.

Sinan İlkaz`ın internet sitesi
http://www.sinanilkaz.com.tr/site/

2015-08-13 09:04:07 Edit:2015-08-13 09:05:24
  • Erkek
Mustafa Kaya, piyasada Sinan
yazruzgazriEmir Yıldız

Mustafa Kaya, piyasada Sinan İlkaz hariç ne kadar eğitim seti hazırlamış insan varsa hepsinin hakkına girdin. Hayırlı olsun güle güle kullan.

2015-08-13 09:14:47
  • Erkek
. serkan hocanın işlerine
kmltnrkemal tanırAvatar

. serkan hocanın işlerine bir bak Furkan. eğitim seti ile modelleme öğren ama render, post, dedinmi. xsekox serkan çelik... iletişime geçmeni tavsiye ederim.

kmltnr
2015-08-13 15:17:36
  • Erkek
Meslek Avukatlık sanırım.
MustafaKAYAMustafa KAYA

yazruzgazri Sinan İlkaz`ın setini izledikten sonra diğerlerine yapılan yatırımın ve ayrılan zamanın boş olduğunu anlayınca inan insan kullanmıyor boşa alınan setleri. O yüzden kullanmadım ve kullanmıyorum.

Yeni başlayacak biri için şahsi görüşüm Sinan İlkaz ve bunu yukarıdaki önerimde de belirttim lakin programla haşır neşir olmuş biriyse ve eğer ileri seviye öğrenmek istiyorsa tabi ki XSEKOX derim. (Buradan Sinan İlkaz ileri seviye iş çıkartamaz diye yanlış anlaşılmasını istemiyorum ki çok başarılı işlere imza atmışlığı vardır. Art niyetli düşünüp buraya çekebilecek insanlar var olabileceğini düşündüğüm için belirtme gereksinimi duydum.)

Sinan İlkaz eğitim set içeriğine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Dosya PDF uzantısına sahiptir.

http://mk-studios.com/wp-content/uploads/KonuBasliklari.pdf

Yine de seçim senin Sayın Furkan arkadaşım.

2015-08-13 16:32:34 Edit:2015-08-13 16:36:26
  • Erkek
hepinize teşekkür ediyorum ingilizce
GhostcastleFurkan S.

hepinize teşekkür ediyorum ingilizce kaynak hakkında bilginiz var mı ben aradım ama şunu bilirim tecrübeli insanların beyin süzgecinden geçen kaynaklar daha verimli olur

2015-08-15 10:35:42
  • Erkek
`` Digital Tutors ``
kmltnrkemal tanırAvatar

`` Digital Tutors ``

kmltnr
2015-08-15 11:56:28
  • Erkek
ücretsiz mi hocam
GhostcastleFurkan S.

ücretsiz mi hocam

2015-08-15 14:03:27
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!