3ds Max : Eğitmenlik Ücretleri

Eğitmenlik Ücretleri
nietzscheÖzler DönmezAvatar

Arkadaşlar merhaba.
Özel kurslarda 3ds max eğitmenleri ne kadar saat ücreti alıyorlar bilginiz var mı acaba?
Bi arkadaşım saat ücreti 15 lira falan dedi doğru mudur acaba ?

2016-09-22 22:07:49
  • Erkek
EGITMENE BAGLI BENCE BIR
Jollyjokerferhat kulAvatar

EGITMENE BAGLI BENCE BIR STANDARTI OLMAMALI PORTFOLIOYA BAKIP CEVAPLANABILECEK BI KAVRAM COK SPESIFIK GIBI GELDI BANA 15 LIRA SAAAT AZ KISIYE DE BAGLI AMACI NE HOBY MI TICARETMI YOKSA NE YAPACAK BUNLARIN HERBIRI BIRER ETKEN DIR

saygılar

Çizerim Bak :)
2016-09-22 23:34:05 Edit:2016-09-23 02:34:00
  • Erkek
tecrübeye göre değişir ama
aydin8212Aydın AksoyAvatar

tecrübeye göre değişir ama en az 25 tl

www.tasarimasyon.com
2016-09-23 00:59:41
  • Erkek
Freelance ise saat ücreti
Seke

Freelance ise saat ücreti kursa göre 15 ile 25 arasında değişir.Genellikle kurslar öğrenciden 10 bin falan almadıkları için belli bir limitin üstüne çıkmaz.Ancak bir gerçek varki 10 bin alsalarda gene sana verecekleri 25 i geçmez.Ha ne kadar istemeliyim diye soruyorsan mutlaka bir üst limit söylerler onu geçemezsin zaten.Bugüne dek 2000 öğrencim oldu x 1000 desek 2 milyon tl kazandırdım kurslara ben ne kazandım? Rakamla "0" yazıyla "sıfır".Eğer iyiysen kendin kursa bağımlı olmadan özel ders vermen daha mantıklı.Yani hangi kursla konustun bilmiyorum ama surunmek istemiyorsan kursta egitmenlik yapma.Bazıları çok daha vahşi oluyor.Mesela maaşını asgari ücretten verip onuda vergi kaçırmak için bankaya yatan kısmı direk kalanı elden 15 gün sonra yol yemek vermeyen kurslar da var.Hiçbirşey den memnun olmayan öğrenci de vardır eğlenmeye gelende.Bilgisayarları çok kötü olan i3 işlemci 2 gb ram ile Max 2016 öğretmeye çalışan kursta gördüm.Yani bu gözler egitmenlikle ilgili herşeyi gördü.Dediğim gibi öğrenci bulabileceksen dışardan kursa bağımlı olmadan freelance vermen kârlı olabilir bunun dışında kurslardan uzak durmak gerek.

2016-09-23 08:26:25 Edit:2016-09-23 08:28:44
Teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için.
nietzscheÖzler DönmezAvatar

Teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için.
Serdar söylediklerine katılıyorum.Şu anda denize düşen yılana sarılır durumundayım.
8-9 yıldır max kullanıyorum 4 aydır işsizim.Ya gidip benzin istasyonunda pompacı olucam ya da eğitmenliği denicem.3-5 ay eğitmenlik yapayım olmazsa pompacı olucam zaten.

2016-09-23 10:42:10
  • Erkek
Hemen öyle umutsuzluğa kapılma,bence
CanSenaydinCan ŞenaydınAvatar

Hemen öyle umutsuzluğa kapılma,bence direk başla eğitmenliğe ordan karşına başka kapılar çıkar farklı insanlarla tanışırsın , kendi fırsatlarını kendin yarat.
Allah yardımcın olsun..

......Yaratıcılık,ayrıcalıktır...... behance.net/cansenaydin
2016-09-23 11:41:59
  • Erkek
öööretmen
drekonNecmi DemirkeserAvatar

bir matematik öğretmeni özel ders için saatlik 150 lira istiyordu. sebep, "öğrettiğim yöntemlerle sınavda soruların çoğunu yaparsın" vaatleri. ;)

Diğer örnek; Benden unity3D öğrenen mesela yaptığı oyunla yıllık 10.bin lira havada kazanır. Hangi dershaneye gitsem 3dsmax ve PHP konularında öğrenme garantisi ile istediğim fiyatı ben belirlerim.

yani fiyatı belirleyen öğretmenin yeteneği.

smiley 46

Önce özel ders ile kendini deneyebilirsin, bence.

Game maker
2016-09-23 17:28:07
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!