3ds Max : Katalog tasarım fiyatı

Katalog tasarım fiyatı
diilekkkdilek yılmazAvatar

Arkadaşlar merhaba. Normalde 3boyut işiyle uğraşıyorum. Bugün biryerden aradılar. Benden 40sayfalık bi broşür tasarlamamı istediler. Resimleri yazıları bana kendileri verecekmiş. Fiyat istediler. Bazı sayfalara 3boyut bildiğim için maxte bişeyler tasarlamanı isteyebilirizde dediler. Biliyorum buraya yazmam alakasız ama bileceğinizi düşündüm. Fiyat konusunda aşağı yukarı bi fikrim yok. 3boyutsuz olarak 40sayfa bi katalog tasarım fiyatı söyleyebilir misiniz

2016-09-03 13:56:09
  • Bayan
Yapılacak kataloğun özellikleri ile
okitoErdem TürkoğluAvatar

Yapılacak kataloğun özellikleri ile alakalı bilgi aldınız mı?
Ebadı, sayfa sayısı formaların kaç yaprak - kaç sayfa olacağı
Kapak sıvama mı olacak, bristol kağıda mı basılacak; yine kapakta gofre, uv baskı, embos lak uygulaması olacak mı? Gibi...

Bu yukarıda saydığım özellikler tasarımda fazladan mesai harcamanızı gerektirecek özellikler. Bunlar ile alakalı bilgi almadan, vereceğiniz her fiyat havada kalır.

2x Intel Xeon E5-2670 Asus GTX 980ti 32GB RAM
2016-09-03 15:07:59
  • Erkek
a4 boyutlarında olacak.40 sayfa

a4 boyutlarında olacak.40 sayfa olacak bu kadar bilgi verildi.Resimler ve yazılar verilecekmiş.açıkcası bu işi bilmediğim için ne soracağımı da bilemedim.

2016-09-03 15:14:56
  • Bayan
Anladım. Baskı işi riskli

Anladım.
Baskı işi riskli iştir. Baskıya girdikten sonra geri dönüşü olmaz işin.
Cilt payı, taşma payı, etek - makas, CMYK renk düzeni ile ilgili kabaca bir araştırma yapın derim.
Fiyat olarak da Kapak tasarımlarına min: 150 Sayfa başını da işteki profesyonelliğinizi göz önünde bulundurarak min: 15 TL olarak hesaplayabilirsiniz.
Kapakta ve iç sayfalarda alengirli baskı uygulamaları isterlerse 150 TL üzeri bir fiyat verebilirsiniz. Şu halde baskıya hazır hali 1000 TL civarına gelecektir.

2016-09-03 15:26:35 Edit:2016-09-03 15:36:57
  • Erkek
Anladım arkadşım bunları araştıracağım.Birde

Anladım arkadşım bunları araştıracağım.Birde tasarım yaparken yanyana iki sayfa olarak mı tasarlamak gerekiyor.Tek tek mi

2016-09-03 15:35:04
  • Bayan
Formayı (karşılıklı sayfa dizgisi)

Formayı (karşılıklı sayfa dizgisi) siz yapmayacaksanız, tek sayfalar halinde tasarlamanız, baskıyı yapacak matbaanın baskı öncesi hazırlığını daha esnek hale getirir. Bence tek sayfalar halinde çalışın.
Kullandığınız fontları iş bitiminde convert edip, sayfaları PDF olarak kaydedin.
Kolay gelsin.

2016-09-03 15:39:05 Edit:2016-09-03 15:40:03
  • Erkek
katalog log log
Jollyjokerferhat kulAvatar

KATALOG DENILEN SEY BASIT BIRR SEY DEGIL DIR MUSTERI ILK ELINE ALDIGINDA KARISINA CIKAN KATALOG BASARISIZSA AYNI HIZDA YA COPE YADA ALDIGI MATERYALIN UZERINE GEI BIRAKIR EMEGININ HAKKINI ISTE NE ISTIYECEGINI BILMIYORUM FAKAT CIZDIGIMIZ PROJELER KADAR DEGERLI BIR KONU

HER NEKADAR SIMDI DEN HAZIR PROGRAMLAR OLSADA BU ISI YINE SEN PROFESYONELCE PHOTO SHOOP VE MAX RENDERLARINI KULLANARAK HALLEDECEGINI DUSUNUYORUM SIMDI KENDIME BI KATALOG HAZIRLIYORUM DA PORTFOLYO GIBI BIRSEY DESEK AMA PROFESYONEL BISEY OLUCAK INSALLAH O YUZDEN BILGILENDIRME VE DESTEK VERME GEREGI DUYDUM SAYGILAR .Ç.....

Çizerim Bak :)
2016-09-03 15:49:55
  • Erkek
ÇOk teşekkürler.Adamı arayıp yapamayacağımı

ÇOk teşekkürler.Adamı arayıp yapamayacağımı bu işin photoshopta profesyonel olmayacağını anlattım.Yok illada photshopta yapıcaz diye ısrar ediyor.Eh tamam kabul ettim.Size sorumsa tek sayfalar halinde çalışmamı söylemişsiniz.a4boyutlarında olduğu için 1er cm kesim payı vererek 22x30 çalışacağım uygun mudur.Birde kesim payını sayfaların 4 kenarınada vermeli miyim.Hani sayfanın bir tarafı kataloğun ortasına geliyor ya o bakımdan.

2016-09-03 18:15:28
  • Bayan
Online işler yapılan matbaa
kanakanSerkan BolkanAvatar

Online işler yapılan matbaa siteleri var.Tasarımları yükleyerek baskıyı çok makul fiyatlara yaptırabiliyorsunuz.Bu siterlerin hazır Aİ ve PSD şablonlarıd da mevut. Kesim payı vs. hepsi bu şablonlar da işaretli. Sizin için çok faydalı olacaktır.

2016-09-03 19:38:25
  • Erkek
Baskıyı karşı taraf yaptıracak

Baskıyı karşı taraf yaptıracak ben sadece tasarımı yapacağım o yüzden kesim paylarını nereden vereceğim öenmli.Ben bulamadım hazır psd şablonu olan bi link atabilir misin arkadaşım sana zahmet.

2016-09-03 19:51:11
  • Bayan

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!