3ds Max : forest pro

forest pro
Atlantiscafe76Murat bulgan

merhaba arkadaşlar ben ilk defa forest pro uygulamasını kullandım cevre düzelemesi için ancak yaptıgım bütün işlemler 2 gün snra actıgımda yok olmustu,baska zamanda böyle oldugunda bazen geliyodu şimdi gelmiyor ne yapmam gerek bitkilerin geri gelmesi içi bilgisi ola varmıdır?

teşekkürler iyi çalışmalar herkese

2016-07-21 20:37:21
  • Erkek
Foruma bi bak bi
serkanozdoganSerkan ÖzdoğanAvatar

Foruma bi bak bi arattır :) üye olup bodoslama soru sorma :)

Lisans sıkıntısı, geri gelmez. Lite versiyon kullanın.

Asus PX79 Pro - Asus Geforce gtx 690 - Intel i7 3930k 3,5Ghz - OCZ 1000W Gold - 32 Gb 1600 Mhz Vengeance Ram -
2016-07-22 10:42:34
  • Erkek
nerden biliyorsun soru sormak
Atlantiscafe76Murat bulgan

nerden biliyorsun soru sormak için üye olduğumu? ki sorum olduğunda sorarım tabi rahatsızmı etti seni ?

2016-07-22 10:55:10
  • Erkek
İnsanlık edip bi de

İnsanlık edip bi de cevap vermişim sana :)

Neyse kaptın yine bilgiyi kerkenez :) Bak orada search yeri var. Sormadan ararsan bir kere ikimizin de kullandığı bu forum çöp başlıklarla dolmaz. 40 kere soruldu bu soru.

Asus PX79 Pro - Asus Geforce gtx 690 - Intel i7 3930k 3,5Ghz - OCZ 1000W Gold - 32 Gb 1600 Mhz Vengeance Ram -
2016-07-22 23:50:11
  • Erkek
bu nasıl bi muhabbet
altıneldiventaşkın altınelAvatar

bu nasıl bi muhabbet arkadaşlar adam soru sormuş cevap kerkenez daha makul bir cevap verebilirsiniz

http://www.taskinaltinelmimaritasarim.com/
2016-07-23 14:26:01
  • Erkek
Taşkın Hocam siz yapmayın

Taşkın Hocam siz yapmayın bari. Forum aynı sorudan bin kere sorula sorula çöp başlıklarla doldu.

Ki zaten cevabımı vermişim ilk yazıda da. İkincisi kerkenez de öyle kötü bir şey değil :)

2016-07-23 14:54:13
  • Erkek
uslubun gerçekten güzel değil
RenderAliAli DemirtaşAvatar

uslubun gerçekten güzel değil
cavap şu şu şu fakat siz yinede bu tarz soruları sormadan önce forumda ilk etapta aratmanız daha uygun olabilir gibi daha yumuşak bir dil kullanmak güzel olmaz mı.
aynı tarz bir yaklaşımı sana yapıldığını düşün.
o yüzden ilk iğneyi kendimize çuvaldızı başkasına :D

2016-07-23 19:04:26
  • Erkek
serkanozdogan
OtsukarciAhmet Küçükkaya

+5 soruları baştan aşağı okuyanlar kerizmi

ŞU FAKİRE BİR SADAKA BOOLEAN SCRİPT VEREN OLMAZMI ACABA
2016-07-24 11:37:04
  • Erkek
Yahu gerçekten kötü bir

Yahu gerçekten kötü bir şey demedim zaten de :)

1) Forum a üye olurken forum kurallarını kabul ediyoruz ya. Orada kerkenez dışında hepsi yazıyor zaten.

2) Zaten lisanssız bir kullanım var ortada halihazırda. Ona da aslında forumda çanak tutulması yasak değil mi? (Ben mi yanlış biliyorum?)

3) Onlarca kişiye yardım edip, onlarca konuda yardım alıyoruz bu sitede ama hepsinde de dönüp arşivleri taratıp okuyoruz acaba sorulmuş mudur diye.

4) Yine forum kurallarında başlıkların nasıl açılacağıyla ilgili de bir madde hatırlar gibiyim :)

Baştan aşağı falso bir durum var. Ha ben kimseyi kırmak sinirlendirmek için söylemedim söylediklerimi ki arkadaşın sorduğu soruyu da cevaplamıştım.
Çuvaldızın kralı bana girmiş yani :)

Neyse Ahmet Küçükkaya`ya da bir boolean script ayarlayacağız artık ;)

2016-07-24 11:59:52 Edit:2016-07-24 12:06:00
  • Erkek
Serkan Özdoğan
OtsukarciAhmet Küçükkaya

Ben ilk kaydolduğum günlerde max formu 151 sayfaydı her sayfayı kopyalayıp Metin belgesine alt alta yapıştırdım.Ordan arayıp bakıyordum.hiçte zor değil.yoksa konu açıyordum.geçen 1 konuyu 2 sefer açan birini ikaz ettim.Biri hakaret etmiş.Necmi Hocadan özel mesaj geldi size hakaret içeren konuyu sildim diye sağolsun ben okumadım.Sen bu konuda haklısın Kardeşim.
O Erkan Çalışkan için yazmıştım.İnsafa gelip vermedi
https://vimeo.com/13671631 vermeyebilir tabi hakkıdır.
ben sitelerde çalışırken blgs çizilmiş bir antre resmi görmüştüm zamansızlıktan uğraşamamıştım içime uhte oldu emekli olunca kahvelerde sürtene kadar şu uhteyi atayım dedim boolean çok güzel bir modifier ama çizimi bozuyor
Önerilen diğer çözümler hikaye
az uzun oldu kusura bakma Başarılar

2016-07-24 15:33:24
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!