3ds Max : iş bulma nasıl iş alınır kimlerden iş alınır

iş bulma nasıl iş alınır kimlerden iş alınır
ahmet-bozdagahmet bozdağ

iyi günler 1 yıldır 3d max kullanıyorum artık para kazancak seviyeye geldiğimi düşünüyorum hem iç mekan hem dış mekan konusunda ama kimlerden nasıl iş alacağımı bilmiyorum sizce kimlerin yanına gitmeliyim nasıl konuşup kendimi tanıtmalıyım yeni olduğum için nasıl fiyatlar çekmeliyim yardımcı olurmusunuz ?

2016-04-14 11:27:58
  • Erkek
ÖNERİ
mateushasan demmirAvatar

http://www.freelancem.com/

buraya üye olabilirsin

2016-04-14 16:16:51 Edit:2016-04-14 16:17:39
  • Erkek
drekonNecmi DemirkeserAvatar

Ahmet, Profilini güzelce doldur, gerisi kısmet.

günde 1-2 iş teklifi geliyor. Pazartesi 3-4 diye artıyor, hafta sonu işverenler yatıyor, hafta sonu iş yok.

Game maker
2016-04-14 17:08:13
  • Erkek
nasıl
ahmet-bozdagahmet bozdağ

burdan iş veren oluyormu ki

2016-04-14 17:38:44
  • Erkek
iş bulma :
serkanmertserkan mert

kendin iş alıp kazanmak istiyorsan ve bunun için gerekli çevreye sahip değilsen referans oluşturacak geniş bi galeri oluşturman ve bunu farklı kanallardan yayınlaman lazım müşteri seni bulur en önemlisi kendi kişisel web sayfan olması bu çok önemli , bi çok kullanıcı kişisel galerisinde fantastik resimler kullanıyor bunlar iş için referans olmaz ve ciddiye alınmaz , profesyonel olarak iş sektörüne hizmet vermek istiyorsan endüstriyel ürün modelleme , mimari tasarım ve render üzerine ağırlık vermen gerekir , bu arada hobi amaçlı çalışmakla ticari çalışmak arasında çok büyük fark var , serbest çalışmada kurallar esnektir ama ticari işlerde kurallar katıdır iş neyse senden o istenir , aynı zamanda tellif ve gizlilik gibi bi çok konu işin içine giriyor vesayre.....

2016-04-15 13:28:18
  • Erkek
güven
drekonNecmi DemirkeserAvatar

Aferim Ahmet işin ilk kuralını öğrenmişsin, kimseye güvenmeyeceksin iş dünyasında.

Aynı tavrı iş yaparken de kullan, zararlı çıkmazsın.

Game maker
2016-04-16 11:29:31
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!