3ds Max : import ve merge sorunu

import ve merge sorunu
biteemözkan utkucu

max 2010 kullanıyorum , programı tekrar yüklemem gerekti ,yükledikten sonra max`te kaydettiğim bir max dosyasını import veya merge ile çağırdığımda ""no appropriade import modul found "" uyarısı çıkıyor ve tanımıyor ,fakat import ile çağırdığım zaman açmayan max dosyanının üzerine tıkladığımda max bu dosyayı açıyor acil yardıma ihtiyacım var teşekkür ederim

özkan utkucu
2015-05-21 10:10:14
  • Erkek
F11 bas karşına çıkan
coskuHüseyin Avni SarıkayaAvatar

F11 bas karşına çıkan scriptin içini sil ve aşağıdaki kopyala yapıştır ve enter la

t=trackviewnodes;n=t[#Retimer_Manager];deleteTrackViewController t n.controller;gc()

sonra max kapat aç merge dene

www.huseyinavni.com
2015-05-21 10:51:55
  • Erkek
Coşku
Seyfeddin

az önce bir konu actım cevabını burda buldum pişman oldum teşekkürler coşku

2015-05-21 11:01:22
teşekkürler
biteemözkan utkucu

teşekkür ederim hüsyin bey import yapmıyor ama merge yapıyor bu da işimi görecek çok saolun bie sıkıntım daha var ,herkes bişeyler söyledi ve yapmaya çalıştım bu arada mause imleci ok iken max pencerelerini tam kaplayan pembe bir istavroz çıktı bunu eski haline nasıl çeviririm

özkan utkucu
2015-05-21 11:02:47
  • Erkek
Rica ederim arkadaşlar

Rica ederim arkadaşlar

Shift + f yapın bakalım doğru anlamışmıyım

www.huseyinavni.com
2015-05-21 11:03:55
  • Erkek
shift f ile olmadı
biteemözkan utkucu

shift f yaptığımda kare içine aldı fakat sorunumu anlatmak çok basit aslında çözümü zor benim için :) sorun şu ; mause masa üstü olsun herhangi bir programda olsun mause olarak ekranda bir ok vardır ya mause oynatırsın gider tıklarsın açılır falan ...işte o ok yok oldu onun yerine eflatun rengi bir tam ekran istavroz geldi ben o eski mause ok unu istiyorum

özkan utkucu
2015-05-21 11:08:55
  • Erkek
windows unla alakalı sanırım

windows unla alakalı sanırım eskiden mouse imcelini değiştirirdik arı falan yapardık sizinkide onun gibi olmuş windows görünüm ayarlarını bi inceleyin derim.

www.huseyinavni.com
2015-05-21 11:15:29
  • Erkek
max ile alakalı
biteemözkan utkucu

nasıl anlatayım bilemedim ama windows ile alakalı değil ...navigasyonlarda vata benzeri sistemlerde koordinat belirlemek bir + vardır ya onun gibi bişey ama max e özel bir durum

özkan utkucu
2015-05-21 11:17:42
  • Erkek
bi printscreen alıp gönderirmisin

bi printscreen alıp gönderirmisin

www.huseyinavni.com
2015-05-21 11:18:25
  • Erkek
göndereyim
biteemözkan utkucu

burda yeniyim alayım göndreyim de nasıl yükleyecem buraya jpg dosyasını

özkan utkucu
2015-05-21 11:19:47
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!