3ds Max : Distributed Rendering...

Distributed Rendering...
erenselcuklarEren SELÇUKLAR

Herkeze iyi çalışmalar.
2 bilgisayarımı distrbuted rendering ile birleştirmek istiyorum diğer bilgisayarın işlemcisinide kullanabilmek için..
gerekli işlemleri yaptım herşey yolunda hiç bir sorun yok fakat diğer bilgisayarın render kareleri materialleri tanımıyor krom cam vs. gibi max in içinde yapılan malzemeleri tanıyor fakat bitmap ile dışarıdan alınan materialleri görmüyor ve gri render alıyor örneğin parke gibi.. bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

2014-09-04 13:40:40
  • Erkek
Materiallerin vs. hepsinin her
YasarTasYaşar TaşAvatar

Materiallerin vs. hepsinin her iki bilgisayarda da yollarının aynı olması lazım. yani eğer birinde örneğin, d:\malzeme\doku.jpg ise diğer bilgisayarda da aynı yolda o dosya kayıtlı olmalı.
Kolay gelsin

2014-09-04 14:50:42
  • Erkek
işini pratikleştirmek amacıyla alışkanlık
ghostseckinseçkin akkayaAvatar

işini pratikleştirmek amacıyla alışkanlık yap final sahnesinde maplari C klasörüne kopyala ve asset trakingle yollarını göstermesini sakın unutma sonra diğer pcyerelerde de c aynı yola mapları kopyala çok daha sorunsuz ve hızlı alır kareleri

www.mosteffect.com
2014-09-04 15:08:50
  • Erkek
masaüstünde yaptım ben aslında

masaüstünde yaptım ben aslında c:/users/dosyaismi seklinde 2 bilgisayarda da biyerde hata yaptım demekki tekrar deniyorum çok teşekkürler

2014-09-04 15:27:09
  • Erkek
usersten sonra kullanıcı ismi

usersten sonra kullanıcı ismi geliyomuş 2 pc ninde farklı tabi maps yolu hali ile şaşırıyormuş teşekkürler çok sağolun

2014-09-04 15:28:51
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!