3ds Max : 3d max için mac alacağım ama render perfonmansı konusunda bilgisi olan ??

3d max için mac alacağım ama render perfonmansı konusunda bilgisi olan ??
KorKu55Samet Sevindik

arkadaslar bu aralar mac almayı dusunuyorum fıyatı onemli değil en iyisinden alacağım ama render konsunda performans farkı varmı kullanan arkadaslar yardımcı olabilir mi tesekkürler ...

2014-08-17 01:49:47
  • Erkek
mac alıcaksanız. dual boot
yunusemredayiyunus emre dayıAvatar

mac alıcaksanız. dual boot ile çift işletim sistemi tavsiye ederim. mustafa beyin dediği gibi maxin mac pc versiyonu malesef yok.

Mac işletim sistemi , programları vs düşünüldüğünde mac almak mantıklı olur. Fakat sadece max için düşünüyorsanız. gereksiz geliyor bana.

farklı bir 3d yazılıma geçmeyi düşünüyorsanız. O zaman mac sağlam bir tercih olur.Max dışında hemen hemen her 3d yazılımın mac versiyonu mevcut.

https://www.behance.net/yunusemredayi3d
2014-08-17 12:32:34
  • Erkek
mac için max yok
nilay82nilayAvatar

MAC kullanmak takıntı olduysa eğer(bende de Üniversite`de iken vardı)MAYA kullanmanı tavsiye ederim.İnternetten bazı sitelerde video DVD alabilirsin.(Türkçe anlatım var) arama motoruna (maya eğitim seti DVD )yazarsan çıkar sanırım.MAC MAYA için biçilmiş kaftan.Ayrıca 3D`s max`te yapabildiklerinin aynısını MAYA`da da yapabilirsin...Kolay gelsin

Dostun üzüntüsüne acı duyabilirsin. Bu kolaydır.. Ama dostun başarısına sempati duyabilmek; sağlam bir karakter gerektirir...
2014-08-17 13:26:28
  • Bayan
3d max windows
KorKu55Samet Sevindik

Windos yukleyerek iki ayri kullanildigini biliyoruz ama performans acisindan nasil bir perfirmans aliriz biliyonusunuz ?

2014-08-17 17:54:37
  • Erkek
maclerde pcler gibi farklı
OnTEC2Onur UNLUAvatar

maclerde pcler gibi farklı işlemci vefarklı performanslara sahiptir, i5 olanıı var ,i7 olanı var xeon olanı var.
3dsmax için mac almak yük taşımak için ferrari almak gibi birşey. render için mac alacaksanız gibin mac pro alın yoksa hiç birinde desktop pc performansı vermez zira cihazlar küçük ve tü işlemciler mobile serisi laptop işlemcileri....

İnsanların ön yargılarını kırmak atomu parçalamaktan daha zordur. ontec.blogspot.com
2014-08-17 20:44:20
  • Erkek
mac pro
KorKu55Samet Sevindik

Zaten mac pro almayi dusunuyorum fiyatsal bi sikinti yok en iyisi ama tasinabilir olsun yeter ... kullanan arkadaslar varmi peki mac olupta 3dmax kullanan ...

2014-08-17 21:53:17
  • Erkek
şu yeni çıkanlardan alın
3ddesenmustafaAvatar

şu yeni çıkanlardan alın zira hollywood bunları kullaniyor

2014-08-18 09:59:58
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!