3ds Max : max yükleme hatası

max yükleme hatası
cosmosiiievren yıldırım

slm arkdaşlar max 2014 ü yüklemeye çalışıyorum (sıfır aldığım bir pc de) ama böyle bir hata veriyor

2014-05-05 13:04:19
  • Erkek
işte hata bu 10
cosmosiiievren yıldırım

işte hata bu 10

işte hata bu 10 seneden fazladır max kullanıyorum hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım

2014-05-05 13:05:07
  • Erkek
anladığım kadarı ile kurulum
fallofaherocan birinciAvatar

anladığım kadarı ile kurulum dosyanız bozuk tekrar indirmeniz gerekmekte.

2014-05-05 13:37:26
  • Erkek
sağol can deneyeceğim ,
cosmosiiievren yıldırım

sağol can deneyeceğim , bu arada her soruma hemen hemen cevap yazmışsın bunun içinde sana ayriyetten şükranlarımı sunarım

2014-05-05 14:47:58
  • Erkek
ne demek lafı bile

ne demek lafı bile olmaz bildiğim konularda kendimce yardımcı olmaya çalışıyorum

2014-05-05 15:13:15
  • Erkek
çok pardon
mtugan70Murat TuganAvatar

öncelikle yeni bir konu olmadan bu sayfadan yardım istediğim için özür dilerim. yeni konu açınca resim eklemede sorun yaşadım. Asıl konu şu; resimde görünen hatayı alıyorum... sebebini çözemedim. yardımcı olursanız sevinirim.. teşekkürler.

2014-05-05 16:56:41
  • Erkek
Hata Sorunu
tivasorHilmi BAYBAŞ

Muhtemelen fallofahero arkadaşın söylediği doğrudur.. ancak anladığım kadarıyla bir Proxy nesnesine ulaşılamıyor.. anti virüs programın da engelliyor olabilir. bu nedenle kurulum yaparken antivirüsün kapalı olduğundan emin ol..
kolay gelsin

http://samsun3d.com/
2014-05-05 21:46:10
  • Erkek
can dediğini yaptım farklı
cosmosiiievren yıldırım

can dediğini yaptım farklı setup dosyasını yeniledim sonuç yine aynı aslında aynı setupla diğer pclerede kurulum yaptım sıkıntı olmadı ama sadece bu bilgisayarda sorun oldu, olayı biraz daha açmak gerekirse yeni gelen pcye max yüklerken aynı anda java da yüklemeye çalıştım sonra max düzgün yüklenemedi dedi. daha sonra sildim yeniden yükledim yine aynı sorun acaba java yada net framework tarzı şeyleri maxden önce mi yüklemek gerekiyor diyecemde framework zaten maxsin içinde var,

2014-05-06 08:29:32
  • Erkek
program ekle kaldırdan tamamen

program ekle kaldırdan tamamen kaldırıp kayıt defterinden de temizleyip bir daha kurmayı deneyin ya da daha önceki tarihlere geri yükleme yapıp deneyebilirsiniz. hilmi beyin dediği gibi antivirus varsa onu da devredışı bırakın ayrıca kurulum klasöründe yetki ayarlarınıda bir gözden geçirin

2014-05-06 10:07:01
  • Erkek
bilgisayarcımızı aradım oda remlerin
cosmosiiievren yıldırım

bilgisayarcımızı aradım oda remlerin birini çıkartıp dene çözülür dedi :) onuda deneyelim bakalım :) ama aynı makinaların 6tısına kurulup birine kurulmaması ilginç doğrusu

2014-05-06 11:51:47
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!