3ds Max : Yeni başlayanlar için ne tavsiye edersiniz?

Yeni başlayanlar için ne tavsiye edersiniz?
bahadiracarBahadır ACAR

İyi Günler,
Yaklaşık 9 senedir web tasarım ile uğraşıyorum ve bu konuda başarılıyım. Lakin son zamanlarda müşteriler ürünlerinin üç boyutlu ortamda görüntülenmesini istiyorlar ve bu beni büyük bir sıkıntıya uğrattı. Bu nedenle 3Ds Max öğrenmeye karar verdim. Fakat nereden başlayacağımı ve nasıl bir yol izleyeceğim konusunda en ufak bir fikrim yok. Hiçbir zaman kursa gitmedim. Tüm öğrendiklerime kendi çabalarım ve araştırmalarım sonucu ulaştım. Gazi Üniversitesi`nde Endüstriyel Teknoloji Öğretmenliği okuyorum fakat değerli öğretmenlerimiz bu konuda bana yardımcı olamayacaklarını söyledi. Maddi durum şu an için pek iç açıcı olmadığından dolayı herhangi bir dökümana para veremiyorum. Bu nedenle sizlerden yardım talebinde bulunuyorum. Yeni başlayanlar için önerebileceğiniz veya paylaşabileceğiniz bir döküman var mı?

Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum...

Saygılarımla,
Bahadır ACAR

2014-04-13 20:55:36
  • Erkek
benim önerim
OtsukarciAhmet Küçükkaya

Modo veya Maya öğren max sı boş ver

ŞU FAKİRE BİR SADAKA BOOLEAN SCRİPT VEREN OLMAZMI ACABA
2014-04-13 21:18:07
  • Erkek
3 boyutlu ortam oluşturabilir
bahadiracarBahadır ACAR

3 boyutlu ortam oluşturabilir miyim onlarla?
Müşterilerimin mobilyalarını içine koyabileceğim boş odalar gerekli bana. Onlarla daha kolay oluşturuluyorsa onlar üzerine yoğunlaşayım...

2014-04-13 21:23:45
  • Erkek
max le başlaman daha
emrah_redEmrah.redAvatar

max le başlaman daha mantıklı daha fazla türkçe veya yabancı kaynak bulabilmen ve daha hızlı öğrenmen açısından. Sonra istersen başka programlara geçebilirsin. piyasada eğitim cdleri var taksit de yapıyorlar. youtube la da desteklersen 5-6 ayda yol katedersin.

“I always like walking in the rain, so no one can see me crying.”Charles Chaplin
2014-04-13 22:13:49
  • Erkek
Teşekkürler...
bahadiracarBahadır ACAR

Teşekkürler...

2014-04-13 22:19:30
  • Erkek
max sı boş ver
OtsukarciAhmet Küçükkaya

Beni dinle pişman olmazsın ama haklı olduğumu anlaman için max sı öğrenmen lazım ne acııı :)

ŞU FAKİRE BİR SADAKA BOOLEAN SCRİPT VEREN OLMAZMI ACABA
2014-04-13 22:37:05
  • Erkek
Kaynak açısından max çok
halkaFurkan YILMAZ

Kaynak açısından max çok iyi, heryerde kaynağı var. Her yerde herkeste android olduğu gibi, ama "ios"u kullanan bilir ;)

(android ve max kullanıyorum :D )

www.furkanyz.com
2014-04-14 01:29:23 Edit:2014-04-14 01:29:49
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!