3ds Max : muhteşem iş ilanları

muhteşem iş ilanları
connect10hakancanAvatar

Karina Tasarım Ldt. Şti. * Mimar Yerli ve yabancı projelerde çalışan, konusunda deneyimli ve yangın güvenliği tasarımı alanında uzman olan şirketimizin Ankara`da bulunan işyerinde çalışmak isteyen, Mimar başvurularını beklemekteyiz. * Zorunlu Nitelikler - Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun olmak - İngilizce yazma-okuma-konuşma yönünden, iyi derecede yabancı dil bilgisine sahip olmak - Türkçe yazma-konuşma yönünden, dilbilgisi kurallarına uygun, yetkin bir dil becerisine sahip olmak - Sigara içmemek (sadece işyerinde değil, özel yaşamında da) - Yetkin bir, iki boyutlu çizim yazılımı (G-Star, AutoCAD, vb.) kullanıcısı olmak - İyi derecede MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, vd.) kullanıcısı olmak - Çalışkan, özverili, dikkatli, özenli, kültürlü ve yurtsever olmak - Takım içinde uyumlu ve planlı çalışma becerisine sahip olmak * Tercih Nedeni - Bağımsız proje veya müşavirlik şirketinde en az 1 yıl çalışmış olmak - Sahada mimari uygulama veya denetleme bilgisine sahip olmak - Yapı fiziği, proje yönetim, tasarım süreci, vb. konularda Yüksek Lisans yapmış olmak - B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak - Bayan olmak - Bay adaylar için en az 3 yıl sürekli çalışmaya engeli olmamak - Toplantı yönetme, sunuş yapma, iş planı yapma, tasarım takımı yönetme, vb. yönetsel bilgi ve deneyime sahip olmak * Takdir Nedeni - ``Binaların Yangından Korunması Hakk. Yönetmelik`` ve/veya NFPA 101 hükümlerini bilmek ve bunlara uygun mimari tasarım yapmış olmak - Bina içinde insan hareketlerini modelleyen yazılımları kullanmış olmak - Tasarım ve uygulama sürecinde, mimariyle statik-mekanik-elektrik disiplinlerinin uyumlandırılması ve eşgüdümü konusunda çalışmış olmak - Proje Yönetimi konusunda bilgi ve deneyime sahip olmak - 5S, Kaizen, CPM, vb. kalite ve yönetim sistemleri uygulayan şirketlerde çalışmış olmak İlan Bilgisi Fiyat: TL İlan tarihi: 23.01.2014 11:30 Şehir: Ankara Posta Kodu: 06460 Cep Telefonu: 05362978229

sigara içmeyen (özel hayatta da) içmicen siz ne içiyonuz la

2014-02-09 22:27:36
  • Erkek
bu ilanı yazarken kafası
sener4186şener yıldızAvatar

bu ilanı yazarken kafası güzeldi sanırım:) egosunu tatmin ediyo:)
bayan olmak ney lan:)

http://www.seneryildiz.com.tr
2014-02-10 00:10:36
  • Erkek
şirketi devretçek birini arıyor
silverbulletonur inanlı

şirketi devretçek birini arıyor heralde :)

http://www.onurinanli.com/
2014-02-10 01:04:24
  • Erkek
Mantarlı gözleme yiyince banada
serosezM.Serhat SEZGİNAvatar

Mantarlı gözleme yiyince banada böyle şeyler oluyo ,ama bu kadar da değil da :)

"Hedefi Olmayan Gemiye Hiç Bir Rüzgar Yardım Edemez"
2014-02-10 03:07:30
  • Erkek
ilan
drekonNecmi DemirkeserAvatar

bu ilan nerde çıkmşı ?

Game maker
2014-02-10 08:57:12
  • Erkek
esrar kokoin felan çekmek
volkan civekvolkancivekAvatar

esrar kokoin felan çekmek serbesmi onu yazmamış amca :) çok salak bir ilan bence

2014-02-10 09:37:42
  • Erkek
Okurken bile başım döndü
fy3dtasarimYunus DAYFUNAvatar

Okurken bile başım döndü bu işi yapacak biri var mı dünyada :)

www.yunusdayfun.com
2014-02-10 10:35:32 Edit:2014-02-10 10:35:39
  • Erkek
ben varım başvurdum da
sitemaltug tezerAvatar

ben varım
başvurdum da yanlız ufak bir pürüz var
erkek olmam.

sağolsunlar onu da hallediyorlar.
ellerinde bir ilaç var iki ayda kendi kendine düşüyormuş.

hadi hayırlısı bakalım

http://maltugtezer.carbonmade.com/
2014-02-10 11:15:30
  • Erkek
:) dikkat et abi
volkan civekvolkancivekAvatar

:) dikkat et abi kendine sakata gelme :))))))))

2014-02-10 11:24:06
  • Erkek
Aslında ben sıkıntı görmedim.
dmrmrtMurat DEMİRAvatar

Aslında ben sıkıntı görmedim. Adamlar tercih nedeni ve takdir nedeni diye ayırmışlar ne var bunda?

2014-02-10 13:02:47
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!