3ds Max : bana ödev verin nolur :(

bana ödev verin nolur :(

arkadaşlar bu dertten muzdaribim, max`i ilerletmem lazım ve bi mihmandara ihtiyacım var, videolardan deniyorum ama bazen tıkanıp kalıyorum, sonra da içinden çıkamayıp kalıveriyorum. ufak ufak ödev verip kontrol edecek bir hocaya ihtiyacım var çok hayra geçer cidden..

2014-02-03 19:26:03
  • Bayan
biraz zorcana ama buradan
melkor_Erkan YILDIRIMAvatar

biraz zorcana ama buradan

biraz zorcana ama buradan buyrun

MODO, rhino
2014-02-04 10:53:11
  • Erkek
videolarda tıkandığını
recepyngzRecep YANGÖZAvatar

Video derslerde tıkandığını söylemişsin ve buna rağmen ödev istediğini söylemişsin???
Bence sen ders verecek, takıldığın yerlerde sana yardımcı olacak birini arıyorsun. Bilgi olmadan ödev senin motivasyonunu sıfırlar. Verilen ödevleri görüyorum da yeni başlayan biri bunlarda çok zorlanır. Bu verilen ödevleri yapamadım diye canını sıkma bence, aksine bunları nasıl yaparım diye nette araştırma yap. Unutma ne kadar çok takılırsan o kadar çok şey öğrenebilirsin demektir.

ALLAH`ın rahmetinden ümit kesmeyin; zira kafirlerden başkası ALLAH`ın rahmetinden ümit kesmez. YUSUF SURESİ /87.AYET
2014-02-04 15:24:19
  • Erkek
3dsmax 2009 kur ve
3ddesenmustafaAvatar

3dsmax 2009 kur ve Nezih Kanburun kalınca bir max kitabı var bunu al ve satır satır çalış.Ben kitabı ilk aldığımda eski demiştim hemen geri vereyim dedim ama bırakamadım halen çalışıyorum.

2014-02-04 20:37:08
  • Erkek
şimdi

Şimdi şoyle, max egitimi almiş idim, az cok biliyorum temel şeyleri, en son lobster chair calistim kopyalama aşamadinda bi aksilik oldu ve weld yapatken sorun yaşadim. Bunun gibi nuanslarda tikaniyorrum. Egitimi de 2008 yilinda almiştim, cok temel şeyleri okul projelerimi autocadden atarak yaptim, ama işte nuanslarda cok zorlaniyorum, v-ray bilmiyorum filan, max 2009 var ve emrah celik 2007 kitabi var elimde.

2014-02-05 10:48:06
  • Bayan
Bu arada yukardaki odevleri

Bu arada yukardaki odevleri acamadim arkadaşlar. Aynen danişabilecegim birileri lazim.

2014-02-05 11:14:16
  • Bayan
fotoğrafla bir bağlatı var

fotoğrafla bir bağlatı var sanmıştım ama insanların dalga geçtiklerine ihtimal vermemiştim, evet bence de ödevleri mi açamadım?

2014-02-05 19:52:51
  • Bayan
bencede
recepyngzRecep YANGÖZAvatar

Bence de dalga geçilmemiş. Sadece modellemede kendini geliştirebilmen için bir kaç referans obje çizmeni istemişler.

ALLAH`ın rahmetinden ümit kesmeyin; zira kafirlerden başkası ALLAH`ın rahmetinden ümit kesmez. YUSUF SURESİ /87.AYET
2014-02-05 20:39:03
  • Erkek
Olmuş mu :) Çokta
izzet_7502

Olmuş mu :) Çokta

Olmuş mu :) Çokta kolay değilmiş :/

2014-02-05 21:06:32
video dersleri üzerinden bir

video dersleri üzerinden bir yardım kastetmiştim; sözgelimi "apple" üzerinden gitsem hangi aşamada neyi nasıl yapmam gerektiğine dair direktif almam zor, video üzerinden daha sağlıklı işler diye düşünüyorum.

2014-02-05 22:27:48
  • Bayan

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!