3ds Max : The Akademi Seti Hakkında

The Akademi Seti Hakkında
erdogann35erdogan ayyildiz

Merhaba Arkadaşlar ;

3ds max yeni tanıştım ve öğrenmeye çalışıyorum bununla ilgili olarak the akademi bülent beyin eğitim setini almayı düşünüyorum daha önce alan arkadaşlar olduysa bana faydası olurmu yardımcı olurlarsa çok sevinirim yada başka hangi eğitim setini tavsiye edersiniz şimdiden hepinize ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

2013-12-30 15:08:07
  • Erkek
kesinlikle öneririm. cd nin
cfttfcdursun ÜMİTAvatar

kesinlikle öneririm. cd nin içerik kalitesine diyecek bişey yok zaten , insani ilişkiler açısından çok iyi insanlar. bence hiç düşünmeden al.

25524
2013-12-30 15:13:11
  • Erkek
Bülent Hoca
RexMaxEmre Potur

Bülent hoca iydir bende ondan aldım.Ögrenme kısmına gelince bu sadece bülent hocaya yada diger hocalara baglı bişey degil sen ugraşırsan maxle yatıp kalkarsan tabiki bişeyler ögrenirsin.Ama 1 kerede izliyim hiç bişey araştırmıyım başka kaynaklara bakmıyım dersen izlemekle kalırsın.

2013-12-30 15:14:41
  • Erkek
Theakademi
nakreErkan DalkıranAvatar

Theakademi eğitim setlerinin görüntü kalitesi ve enbaşta da Bülent Hocanın anlatımları çok natural ve bilgi doludur.Faydalı olur.Tabiki en önemlisi çok çalışmak,çok uygulama yapmak.

2013-12-31 00:41:57
  • Erkek
Karşılaştırma
Fatihy3DFatih YAKARERAvatar

Biraz bakındımda bu konu gerçekten çok değişken 2010 yılından bu yana tekrarlanan çok sayıda aynı konu var gerçekten herkes farklı kaynak söylüyor, kimisi memnun kimisi memnun değil; Ben benim aklıma yatan iki seti karşılaştırmak istedim, ilk olarak öğrenci çalışmalarına baktım;

1-3Degitim.com [http://3degitim.com/ogrenci-calismalari/]

2-TheAkademi.com [http://theakademi.com/ogrenci-calismalarimiz/]

Daha sonra, satış sonrası müşteri memnuniyetine baktım;

- TheAkademi.com 3Degitim.com'a göre müşteri memnuniyeti konusunda daha fazla olumlu yorum toplamış.

İçerikler konusunda; -3Degitim.comda şuan güncel fiyatı 277 TL ile 3 set + 2 arşiv + 1 Vue seti (yılbaşına özel) gönderiyor.

-TheAkademi.com 172 TL (şuan için indirimli fiyatı) ye 6 set gönderiyor.

Alan arkadaşların en çok isteyeceği hususlardan biriside gerçekçi render'lar olacaktır sanırım, bu konu hakkında akılınıza gelen diğer dikkat edilen detaylarıda ekleyelim. Benim aklıma gelen bunlar. Şayet ben alacak olsam işin içinden çıkamazdım.

fatihy3d@gmail.com
2013-12-31 00:49:00 Edit:2013-12-31 01:44:27
  • Erkek
the akademi kesinlikle önermem.tüm
AnesteticBilal Avatar

theakademi.com kesinlikle önermem.tüm setleri elimde mevcut özellikle mimari görselleştirme setini buyuk hevesle almıstım hevesim kursagımda kaldı.sitelerine yazdıgım yorumuda onaylamadılar.oysaki ben kotu bişe yazmamıştım setle ilgili goruslerimi bildirmiştim.

ilk eğitim setim http://sanalogretim.com/Set-3D-Studio-Max-9-Tasarim-SetDetay-3D-Studio-Max-9-Tasarim-1 bu olmuştu.Peşine 3değitim.com sitesine denk geldim ve oradan da vray ve 2010 modelleme egitimi aldım sağolsunlar 2012 yi ve uygulama setini ücretsiz gönderdiler kesinlikle yeni baslayanların edinmesi gereken set.tek sorun videoların arayüz programı bazı aksilikler çıkartabilir ve birkaç videosunda da anlatım ile mause hareketleri uyumuşmuyor.ama setin içeriğine genel olarak baktığımda theakademi setlerininden kat kat daha üstündür. daha sonra ki setim yine sanalöğretimin cam cephe eğitim seti oldu ve bu eğitim setide oldukça yararlı.

Aldığım bu eğitim setleri arasında pişmanlık duyduğum theakademinin setleri olmuştur. Bir projeyi baştan alıp sonunu getirmemişer.dolayısıyla yeni başlayan biri için hiçde uygun olmayan birsey olmuş. Dediğim gibi 3değitim.com un vray seti mükemmel. modelleme setleride guzel...herşey uygulamalı olarak dile getirilmiş özellikle theakademinin vray eğitim seti ile 3degitim.com un vray eğitim seti ni kıyasladığımda aralarında uçurumlar var..bu iki seti elinde barındıranlar da bu konuda bana hak vereceklerdir. bahsettiğim 3 eğitim sitesininde eğitim verenlerininde hiç birini tanımam sadece sanalogretimde sıparısımde sorun olmustu ve Savas Kımıl hocam telefonla arayıp sorunu çözmeye çalışmıştı o kadar.

www.mimarimodelleme.org
2013-12-31 02:33:17 Edit:2013-12-31 02:43:39
  • Erkek
baştan sona katılıyorum.bütün bu yazılanlar benimde başıma geldi.
ababaturk ababatürkAvatar

theakademi.com kesinlikle önermem.tüm setleri elimde mevcut özellikle mimari görselleştirme setini buyuk hevesle almıstım hevesim kursagımda kaldı.sitelerine yazdıgım yorumuda onaylamadılar.oysaki ben kotu bişe yazmamıştım setle ilgili goruslerimi bildirmiştim.

ilk eğitim setim http://sanalogretim.com/Set-3D-Studio-Max-9-Tasarim-SetDetay-3D-Studio-Max-9-Tasarim-1 bu olmuştu.Peşine 3değitim.com sitesine denk geldim ve oradan da vray ve 2010 modelleme egitimi aldım sağolsunlar 2012 yi ve uygulama setini ücretsiz gönderdiler kesinlikle yeni baslayanların edinmesi gereken set.tek sorun videoların arayüz programı bazı aksilikler çıkartabilir ve birkaç videosunda da anlatım ile mause hareketleri uyumuşmuyor.ama setin içeriğine genel olarak baktığımda theakademi setlerininden kat kat daha üstündür. daha sonra ki setim yine sanalöğretimin cam cephe eğitim seti oldu ve bu eğitim setide oldukça yararlı.

Aldığım bu eğitim setleri arasında pişmanlık duyduğum theakademinin setleri olmuştur. Bir projeyi baştan alıp sonunu getirmemişer.dolayısıyla yeni başlayan biri için hiçde uygun olmayan birsey olmuş. Dediğim gibi 3değitim.com un vray seti mükemmel. modelleme setleride guzel...herşey uygulamalı olarak dile getirilmiş özellikle theakademinin vray eğitim seti ile 3degitim.com un vray eğitim seti ni kıyasladığımda aralarında uçurumlar var..bu iki seti elinde barındıranlar da bu konuda bana hak vereceklerdir. bahsettiğim 3 eğitim sitesininde eğitim verenlerininde hiç birini tanımam sadece sanalogretimde sıparısımde sorun olmustu ve Savas Kımıl hocam telefonla arayıp sorunu çözmeye çalışmıştı o kadar.

Emeğinin karşılığını, ne yaptığını bilmeyen insanlardan alamazsın. Değer bilmeyenlere sakın emeğini sunma. Asla bilmeyenle tartışma.
2013-12-31 08:59:01
  • Erkek
Öneririm
hugo0686soner çakmakAvatar

Bende yeni başladım sayılır bu işe önce Bülent Kalkan`ında bir dönem zümre başkan yardımcılığı yaptığı bilge adam`a kursa gittim.Tam olarak öğrenemedim evde kendim çalışmaya karar verdim Bülent hocanın setlerini aldım benim için daha faydalı oldu memnun kaldım kursa sete verdiğim paranın 20 katını verdim ama set daha faydalı oldu diğer setler hakkında bilgim yok ben gittiğim kursla kıyasladım o yüzden tavsiye ederim.

2013-12-31 09:28:38
  • Erkek
Her eğitim dvd si
gasiyanDevrim ErdalAvatar

Her eğitim dvd si bilge adam 3d max kurslarından kat kat iyidir.Hiç bir şey öğretmedikleri için..

www.dvamimarlik.com
2013-12-31 09:54:02 Edit:2013-12-31 09:54:23
  • Erkek
Bende 3değitim ve sanalöğretimden
natiliustemassamet koyuncuAvatar

Bende 3değitim ve sanalöğretimden setler almıştım. ikisininde setleri çok iyiydi. Bülent Hocanın eğitimlerini youtube dan takip ettiğim kadarıyla anlatımı çok kaliteli ama setlerini hiç almadığım için set hakkında genel bir yorum yapamıycam ama 3değitim ve sanalöğretimin setlerini öneririm. İkiside benim için çok faydalı olmuştu

2013-12-31 10:42:19
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!