3ds Max : Ücretli animasyon render yardımı almak istiyorum

Ücretli animasyon render yardımı almak istiyorum
serdar01Serdar KIROĞLU

Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Emek işi olduğu için mümkünse ücret karşılığnda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar özelden ulaşabilir mi?

Yardım alacağım konu yaptığım animasyonları full hd olarak kaydetmek istiyorum. Render ayarlaması yapmam gerekiyor.

Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

İyi çalışmalar.

2013-11-04 23:09:33
  • Erkek
çok araştırdım ama bu
serdar01Serdar KIROĞLU

çok araştırdım ama bu konuda hala çözüm bulamadım. full hd video render yapımı konusunda gönüllü olarak yardımcı olabilecek veya ücretli yardım edebilecek arkadaşların ilgilerini bekliyorum.

2013-11-07 13:42:23
  • Erkek
Yanlış anlama. Ne kadar
AR6AHMET ÖZKANTARAvatar

Yanlış anlama. Ne kadar ücret ödeyeceksin bilmiyorum ama öğrenmek istediğin şeyler 1920x1080 çerçeveye birşeyler sığdırmakla bitmediğinden doğru bilgilere bu şekilde ulaşamayacaksın. Haliyle vereceğin ücret de bu bilgilerin karşılığı hakkı olamayacaktır. Büyük ihtimalle de geri dönüş de olmayacaktır talebin üzerine. Mümkünse bunun için ayıracağın bütçeyi bir eğitime veya sıkı bir eğitim setine ayırırsan daha doğru bilgilere ulaşırsın.

2013-11-07 15:29:17
  • Erkek
En az 1920x1080 çözünürlükte
selantSelimAvatar

En az 1920x1080 çözünürlükte

En az 1920x1080 çözünürlükte (orantınız 16:9 olmalı), saniyede 24 kare olacak şekilde render alın. mümkünse sıkıştırma içermeyen bir video formatında export edin. export ettiğiniz dosyayı after effectsde full hd çözünürlükte kompozisyon oluşturduktan sonra layer olarak atın. yapacağınız bir düzenleme varsa after effects içinde yapabilirsiniz, daha sonra hangi encoding tipinde istiyorsanız render edin. animasyon video dosyasını hangi kuruluşa gönderecekseniz, onların uzmanından hangi spesifikasyonda istediklerini danışabilirsiniz. 1920x1080 square pixel aspect ratio seçmeyi unutmayın. not : işin uzmanı değilim, tavsiye niteliğinde alabilirsiniz.

Büyük işler, küçük başlangıçlarla olur..
2013-11-07 17:48:02
  • Erkek
Arkadaşlar ilginiz için çok
serdar01Serdar KIROĞLU

Arkadaşlar ilginiz için çok tşkler. Tavsiyelerinizi uyguladım sanırım bu şekilde olacak. Mov olarak kaydediyorum sonra after effects e atarak var olan kompozisyonlarıma aktarıyorum. Fakat ne yaptıysam nereye baktıysam 3ds max de .mov formatında render alırken transparant background yapamadım. Hep siyah çıkıyor ve after effects attığımda diğer objelerin üzerini kaplıyor.

Bir de 1000 karelik bir deneme yaptım ama after effects içinde çok kasıyor. Daha yüksek karelerde bu durum daha vahim olur :(

2013-11-11 18:13:35
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!