3ds Max : 3d akademi kursu

3d akademi kursu
z_firariserhat basgol

Merhaba arkadaşlar

İstanbul`daki 3dakademi kursunu bilenleriniz vardır belki. O kurstan 3ds max görsellştirme + vray eğitimi almayı düşünüyorum. 60 saat kadar kurs verilecekmiş. Zaten 3ds max üzerine geçmişim var fakat bunu daha geliştirmek istiyorum. Şikayetvar.com da 3dakademiyi şikayet eden bir ilan gördüm. Ortamı ve hizmeti beğenmemiş. kurs ortamı basık havasızmış felan. Bunu geçtim özellikle Eğitmen yetersiz diyor. Bu kursa giden varmı eğitmenleri yetersiz mi gerçekten. Sizce bu kurstan fayda sağlayabilirmiyim ?

2013-08-01 13:04:03
  • Erkek
Ortami bosver makinelere,egitmenlere ve
3ddesenmustafaAvatar

Ortami bosver makinelere,egitmenlere ve egitim icerigine bak.giris niteliginde ise youtube videolari,kitap,dvd yeter.zamaninda bilge adam benden 7 milyar istedi web paketini 10liralik kitaptan ogrendim

2013-08-01 14:15:00
  • Erkek
Aklın varsa kursa bulaşmazsın
recepyngzRecep YANGÖZAvatar

zamanında bende senin gibi kursa yazılmayı düşündüm ve yazıldım. ozamanın parası ile (sene 2004) 600 tl vermiştim. ve hiç bir şey öğretemediler. getirmişler bir tane mimarı dersin başına, elinde bir takım notlar var bunlara bakarak anlatıyor. bir soru sorduğun zaman yanıtlayamıyor falan filan...
Diyeceğim şu ki okadar para verip eğitim alacağına sadece maksimum 250 tl vererek süper eğitim setleri satın alabilirsin. aklını kullan aklını paranı çöpe atma:)

ALLAH`ın rahmetinden ümit kesmeyin; zira kafirlerden başkası ALLAH`ın rahmetinden ümit kesmez. YUSUF SURESİ /87.AYET
2013-08-01 15:16:29
  • Erkek
bunlar facebooktan mesaj atiyorum
3ddesenmustafaAvatar

bunlar facebooktan mesaj atiyorum telefonla ariyorum sanki devlet sirri ucretleri.
kardesim yap 600tl ucreti vatandas ogrensin

2013-08-01 18:13:14
  • Erkek
bunlar facebooktan mesaj atiyorum
3ddesenmustafaAvatar

bunlar facebooktan mesaj atiyorum telefonla ariyorum sanki devlet sirri ucretleri.
kardesim yap 600tl ucreti vatandas ogrensin

2013-08-01 18:13:21
  • Erkek
Kesin bilgi değil ama
osenverOsenverAvatar

Kesin bilgi değil ama fiyat min 3 max 5 bin lira olabilir.

Hizmetler parayı alana kadardır.Parayı kaptırdıysan istek ve önerilerinize sağırlaşabilirler ancak daha paralı müşteriler için sizin kurs günlerinizi ve ders saatlerinizi kafalarına göre sonradan değiştirebilirler.Üstelersen çamurlaşabilirler.Fiziki mekan olarak, sıkıntı yumurtlanan bir nevi kümes ortamı hayal edilebilir.

Kurs dışındaki yöntemlerle uygun bütçe ile sağlam yol alma imkanı mevcuttur.

Eee yorlamam bu kadar.

http://3dilimkurgu.wordpress.com/ ***
2013-08-01 19:49:40
  • Erkek
Serhat Kardeş Yeterince İyisin
Seke

Serhat Kardeş Yeterince İyisin Zaten :)

2013-08-01 21:39:03
Yeterince iyi derken ?
ETezerErgin TEZERAvatar

Yeterince iyi derken ? İlgili Mekan çalışmasıyla Sertifika alamaz ... :( Aydınlatma, Malzeme, Kamera-Kadraj, Modelleme konusunda çalışması gerekir daha...
Not: Kendimi "Sıfıecı" Hoca olarak gördüm bi an :)

ErginTezer02@gmail.com Sadece Hak Edenlere ...
2013-08-01 22:01:14
  • Erkek
bence o kursa vereceğin
50c3ntsercan ağbabaAvatar

bence o kursa vereceğin parayı iyi bir ingilizce kursuna vermelisin.(İngilizcem var dersen o ayrı)onun dışında yurdışındaki online eğitimleri de düşünebilirsin onlar çok daha faydalı bence.Bunların dışında bol bol internetten video ders izleyerek de olur.

http://www.sercanagbaba.blogspot.com "Yardım Etmek Can Yakmaz"
2013-08-01 22:06:29
  • Erkek
İyiden kastım kursta daha
Seke

İyiden kastım kursta daha fazlasını öğrenemezdi

2013-08-01 22:46:51

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!