3ds Max : site içeriği

site içeriği
CAKyapiM.Resul ÇAKMAKAvatar

Resim ekleme bölümünde 30 kelime yazma zorunluluğunu anlamış değilim. Bu uygulamayı kaldırmak mümkün değilmiİ?

2011-09-15 20:22:20
  • Erkek
Belki anlamaya çalışmnız, uygulamanın
ulasdenizulaş deniz

Belki anlamaya çalışmnız, uygulamanın kaldırılmasından daha zahmetsiz ve kolay olabilir. Bir de öyle deneyin. Bir açıklama bile yazmaya erineceksiniz ama insanlar size defalarca yorum yazacaklar. Niçin peki? Siz eksiklerinizi ya da iyi yaptıklarınızı daha iyi gçrün diye. Peki bu insanların bu zahmete katlanırken, sizin bu çalışmanızı hangi şartlar altında hangi programlarla yaptığınız bilgisine ulaşmaları için sizin biraz zahmet etmemeniz daha kolay ve etkin olmaz mı?

Sitedeki kurallar, sizleri terletmek için, yormak için değil, menfatinizi en sağlıklı şekilde temin etmek için konulur. Ortalamada başarı sağlar, fakat, arada bir kaç tane sizler gibi çalışmasına 30 kelime ( takribi 3 cümle ) açıklama yapmaktan kaçan ( aciz demeyeceğim ) kişiler harcanmış olabilir. Bu durumda da hoşgörünüzü devreye sokun lütfen.

2011-09-15 20:45:11 Edit:2011-09-15 20:48:22
  • Erkek
30 kelime bence de
Silent AssassinBarış Can ÖztürkAvatar

30 kelime bence de fazla,ben yaptığım çalışmayı bir kaç kelime ile ifade edebilirim.
Saçma...

http://www.vimeo.com/user849027
2011-09-15 20:50:19
  • Erkek
niye saçma olsun kullandığın
melkor_Erkan YILDIRIMAvatar

niye saçma olsun kullandığın programı ne kadar sürdüğünü aklında ise zorlandığınız kısımları yazsanız hem izleyecek yorumlayacak olanlar daha doğru yorumda bulunur hem de belki öğrenilecek pratik bir yol bir ip ucu verilir.

MODO, rhino
2011-09-15 21:27:33 Edit:2011-09-15 21:41:41
  • Erkek
Barış, aslında sorun burada
ulasdenizulaş deniz

Barış, aslında sorun burada çıkıyor, sen anlartırsın ama okuyan nasıl anlar. İnan tüm iyi niyetimle yazıyorum ki, sürtüşme olmasın. Mesela çok net bir şekilde "Saçma" demişsin tek kelime ile. Fakat aslında bu birkaç kelime ile şu şekilde söylenirse daha gerçekçi ve makul oluyor. " Bu duruma anlam veremiyorum". İhtiyacı karşılayan şeyi aslında en az kelime ile verebiliyoruz. Bu sadece sana göre saçma, öteki türlü bana göre makul. bu türlü didişmeye engel olacak, sonuca net bir şekilde götürecek olan gerekli 4 kelime. O zaman konu bunun saçma yada mantıklı tartışmasına dönüşüyor. Ben o arkadaşın sorusuna cevabı sanırım tek cümle ve 10 kelime ile de verebilirdim. Ama şüphesiz çok fazla şey, muaallakta kalıp, gereksiz tartışmalara vesile olacaktı.

2011-09-15 21:38:10
  • Erkek
Mantığını kavrayamadığımız, anlamadığımız, sevmediğmiz,
ulasdenizulaş deniz

Mantığını kavrayamadığımız, anlamadığımız, sevmediğmiz, varlığını istemediğimiz herşey , saçma, anlammsız, gereksiz olmak zorunde değil. Burada önemli olan istediğimiz sonucu almak değil, sebebleri kavramak olmalıdır öncelikle.

2011-09-15 21:56:58
  • Erkek
Yav kardeşim sen oturuyor
graffixMurat GülerAvatar

Yav kardeşim sen oturuyor saatlerce bir modeli modelliyorsun. Modelleme bitti bir de kaplama atıosun ışıkları da koydun finalde güzel bir render tuşuna bastın. Bir baktın 5-10 saat 1-5-10 gün bu kadar emek verdin ve o emek verdiğin modeli tuttun siteye koydun. E mübarek sen oturup saatlerce o modeli hazırlarken sıkılmıyonda, bir 30 kelime yazarken mi sıkılıyorsun.

Tasarımın gヅlen yüzü… www.muratguler.net
2011-09-15 22:02:35
  • Erkek
duyanda zorla makale yazdırıyolar
meto007metin karakayaAvatar

duyanda zorla makale yazdırıyolar sanır

zaten kullandığın programlar, render süresi,çalışmanın adı derken ve çalışmayı ne amaçla yaptığını yazınca 30 kelime rahatlıkla doluyor...

Gülersen Herkes Seninle Güler.. Ağlarsan, Tek Başına Ağlarsın...
2011-09-15 22:39:13
  • Erkek
:D hah
Silent AssassinBarış Can ÖztürkAvatar

:D hah

http://www.vimeo.com/user849027
2011-09-15 22:46:46
  • Erkek
Barış Bey 4 kişi
SpecularÇağıl GöymenAvatar

Barış Bey 4 kişi burda sırf sizin yorumunuz için yorum yazmış vakit harcamış sizin yorumunuz ":D hah" mı?Avatarınız uymuş :)

http://cagil.cgarena.com/ http://www.turbosquid.com/Search/Artists/CagilGoymen
2011-09-15 23:03:56
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!