3ds Max : 3d max 2011 - 64 bit için Advanced painter arıyorum

3d max 2011 - 64 bit için Advanced painter arıyorum
tuberdbkTuğber DABAKAvatar

arkadaşlar merhaba, 1-2 Advanced painter dosyasını denedım fakat tutup surukleme kısmında sorun yaşıyorum, panele alamıyorum yanı zannedıyorum kı surumden kaynaklanıyor, forumda nasıl yuklendıgıne daır bır vıdeo gordum, konuyu acmadan once arastırdım yanı, elınde olan varsa veya lınk atabılıcek bır arkadas cok memnun olurum teşekkurler..

2013-05-24 05:02:51
  • Erkek
Selam gönderdiğim Link` deki
coskuHüseyin Avni SarıkayaAvatar

Selam gönderdiğim Link` deki 1.6 versiyonunu indir kullan.

http://www.scriptspot.com/3ds-max/scripts/advanced-painter

www.huseyinavni.com
2013-05-24 09:53:27
  • Erkek
Bence sürükleyip bırakma klavye
armym00nEray KankayaAvatar

Bence sürükleyip bırakma klavye kısa yol yap. Render yanında Advance painter yazısı çıkıyor sinir bozucu oyuzden ben kısa yol kullanıyorum daha pratık hem.

2013-05-24 15:54:34
  • Erkek
saniyorum benim kurulumda bir

saniyorum benim kurulumda bir hata var ? olabilir mi nasil yaptigimi ilk mesajda acikladim ? scripti c program files - max - scripts in icine atmali miyim ? tut surukle kismi olsa anlasam hatasiz tamam oldugunu o zaman kisayolda ekleyebilirim benim icin sorun yok :)

2013-05-24 15:57:25
  • Erkek
Benimde dalgınlığa gelmiş kusurabakma

Benimde dalgınlığa gelmiş kusurabakma sürükle çek bırak yöntemiyle yapılmıyor. Şöyle anlatayım MAXScript>Run script..>Hangi Dosyada ise Advanced Painter i seç seçtikten sonra Advanced paiter has been succesfully inistalled diyecek sonra tamam dedikten sonra Customize>Customize User Interface>Keyboard>Action>Open Advencet Painter I seç sağ tarafta HotKey var Oraya tuşlarını tanıt.Ben Ctrl+Shift+A olarak kullanıyorum bu sana bağlı. Tuşlarını belirledikten sonra Assing dedikten sonra Customize User İnterface i kapat sonra atamasını yaprığın tuşlara bas Painter karşında kolay gelsin :)

2013-05-24 17:14:27
  • Erkek
Eray hocam çok teşekkur

Eray hocam çok teşekkur ederım dedıklerını yaptım ve sorunsuz bır sekılde paınter ı kullanıyorum, ellerıne kollarına saglık :) çok ihtiyacım olan birşeydı emın ol çok dua edıyorum :)

2013-05-24 18:24:59
  • Erkek
Rica ederim yardımım dokunduysa

Rica ederim yardımım dokunduysa ne mutlu bana :)

2013-05-24 18:36:08
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!