3ds Max : adana ilanları

adana ilanları

Merhaba arkdaşlar genelde bu sitenin ilanlar kısmını takip eder ve ilan veren arkdaşların çalışmalarına bakarım ama sadece adanada mı böyle birşey var bilmiyorum ama 3d max kursu dersi ilanı olarak adanada görünen biri nedense istanbulda çıkıyor bence bulunduğunuz yerleri ve çalıştığınız şehirleri doğru seçenekte kullanalım. Bu sitenin ve çizimlerinizin değerinin daha iyi anlaşılması için lütfen tasarımlarınızdan örneklerden koyunuz Örneğin 3d max dersi veriyorum diyorsunuz ama herhangi bir çalışma koymuyorsunuz o zaman ilanda neye göre değerlendirileceksiniz ilk izlenim önemli:)

saygılar

tufanhodja
2013-05-24 11:01:38 Edit:2013-05-24 11:02:20
  • Erkek
evet
drekonNecmi DemirkeserAvatar

Güzel bir nokta. Daha galerisine koyacak resmi olmayan birinin ilanına başvurmak hiç çekici değil.

Game maker
2013-05-24 11:08:18
  • Erkek
Tşk ederim Necmi bey

sürekli Adana da 3d studio max dersi almak isteyenlerin ortak bir şikayeti yada düşüncesiydi paylaşmak istedim

tufanhodja
2013-05-24 11:17:18
  • Erkek
bence ders ilanları için
fy3dtasarimYunus DAYFUNAvatar

bence ders ilanları için galeriye resim yükleme şartı olsa fena olmaz böylece kişinin profosyonelliği de görülmüş olur.

www.yunusdayfun.com
2013-05-24 11:48:33
  • Erkek
Yerinde bir yorum. :)
GARYOSAVANİzzet Berkay KaramanderesiAvatar

Yerinde bir yorum. :)

http://www.youtube.com/user/GARYOSAVAN
2013-05-24 12:49:29
  • Erkek
bencede mantıklı olur en azından işin nereye gittiği belli olur

:)

tufanhodja
2013-05-24 13:11:15
  • Erkek
galeri
drekonNecmi DemirkeserAvatar

O zaman staj yeri arayanlar ne olacak ? şartları fazla sıkmayalım bence. şikayet artarsa bir çözüm düşünürüz.

Game maker
2013-05-24 13:57:46
  • Erkek
Hocam bence artik müdahale
3dizmirizmir max

Hocam bence artik müdahale etme zamanımız geldi diye düşünüyorum...
Ben tüm ilanlara bakıyorum ders ilanlarinada,bazilarina baktıgıma bile değmiyor.
Yani arkadaş hayatında vraylight kullanmamiş ama nedense oraya vray derslerini verdiğine dair iddaada bulunmuş.
Bu kişiler ve bu tarz ilanlari arttikça müşterininde ister istemez bir fikri oluyor 30 tl ye saatlik ders,100 tl`ye cephe işlerinin önüne geçemezsek biz nasıl örgütlenicez.
Davetiye sistemimiz çok iyi oldu.

Bence ilanlar bölümünede şunlar eklenebilir...

.referans çalişma şarti
.referans öğrenci şarti
.beğeni butonu
.şikayet butonu
.Yada yıldız şarti gibi vss...
Zaten sektörün çoğu buradan besleniyor ve yeni gelecek arkadaşlarinda şikayetçi olacagini sanmıyorum...

2013-05-24 14:39:47
  • Erkek
ders ilanı veren kişilerin
serosezM.Serhat SEZGİNAvatar

ders ilanı veren kişilerin galerisi olması gerektiğini daha önce dile getirmiştik, ama konuya yorum yazan arkadaşların çoğu anlayamadığım şekilde buna karşı çıktılar. gerekçeyse,demokrasiymiş :) isteyen resim ekler, istemeyen eklemezmiş.öyle bir zorlama olmazmış..
yanlış mı okudum diye tekrar tekrar okuduğum anları bilirim :)

hala aynı fikirdeyim,
hayatında showrooma bakmadan mobilya alan varmı? yada beyaz eşya..bu örnekler uzar gider.

Necmi Hocam, bence yerinde bir uygulama olur..
önce vitrin, sonra iş...

"Hedefi Olmayan Gemiye Hiç Bir Rüzgar Yardım Edemez"
2013-05-24 14:41:02 Edit:2013-05-24 14:42:03
  • Erkek
ders verecek arkadaşların galerisine
fy3dtasarimYunus DAYFUNAvatar

Ders verecek arkadaşların galerisine çalışma eklemesi yada ekleme mecburiyeti yerinde bir karardır asıl ders almak isteyenlerin ders verecek kişinin bu işi bilip bilmediğinin öğrenememeleri ve para verip ama karşılığını alamamaları demokratik değildir. benim şahsi fikrim bu yönde.
Not: Onlarca çalışma yüklemesi de gerekmez kendi bilgi ve becerilerini gösterebileceği tek bir çalışma bile yeterlidir, veya arkadaşların önerdiği gibi öneri butonları ve şikayet butonları da gayet etkili bir çözüm olabilir.
İlanın altına yorum yapılabilmeli böylece çalışma bile yüklenmezse ders almak isteyen kişiler kişi hakkındaki yorumlardan yola çıkarak ders alacağı kişi yi daha rahatlıkla seçebilir. Öğrenci referansı konusuna katılmıyorum kişiler referans göstermek zorunda değillerdir. Zaten yükledikleri çalışma yada çalışmalar kişilerin referansı olacaktır.

www.yunusdayfun.com
2013-05-24 14:48:28 Edit:2013-05-24 14:52:40
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!