3ds Max : Windows 8 ve 3DS Max

Windows 8 ve 3DS Max
sinsinaSinan Sahin

Merhabalar. Ben Windows 7 bilgisayarımla 3ds max 2012 öğrenci lisansı ile kullanıyorum. Sormak istediğim şey şu: Windows 8 yüklesem, 3ds max çalışır mı ve lisansımı başka bir bilgisayara taşıma imkanım var mı? Ayrıca kullandığım pluginleri de taşımam gerekecek ve çalışıp çalışmayacağını merak ediyorum. Teşekkürler

2012-10-30 09:06:52
  • Erkek
Bunu denemiş arkadaşlar varsa
ArkondeRAlper SözenAvatar

Bunu denemiş arkadaşlar varsa ben de duymak isterim. :)

Gerçeği nasıl tanımlarsın?
2012-10-30 10:59:25
  • Erkek
Merhaba, ben de dün
charmashaokiOkan Mutlu AkpınarAvatar

Merhaba, ben de dün geçiş yaptım. Windows 7`den yükseltme yöntemi ile mevcut lisanların taşındığına dair bir çok yazı okudum ben temiz kurulum yaparak geçtiğim için bu konuda net bir şey söyleyemeyeceğim. Max 2012, Itoo Forest Pack, Vray 4`lüsü ben de sorunsuz olarak çalıştı. Gayet de stabil olduğunu söyleyebilirim. Windows 8 görsel olarak gayet minimal davranırken işlev konusunda her yere parmak sokmuş gibi geldi bana, tabii bunda sosyal medya ile çok içli dışlı olmamamın etkisi de var olabilir. Sonuç olarak ben memnun kaldım sorunsuz çalışıyorum şu ana kadar diyebilirim.

2012-10-30 13:56:41
  • Erkek
2 gün önce denedim,
soneday7Soner ÇakırAvatar

2 gün önce denedim, tamamen pişmanlık 7yi tekrar yükledim, win9 çıkana kadar 7deyim. Tabet pcler için geliştirilmiş şeyi, masaüstü pclere yutturmuş resmen ve okadar sosyal ağı illede kullan diyen etrafı onla dolduran bi sisteme karşıyım, kim okadar içli dışlı olruki sosyal sitelerle? Hele Metro arayüzü tamamen saçmalık, Başlat butonu kalkması aşırı saçmalık. Ama max güzel çalştı bunu diyebilirim.

https://www.facebook.com/3detasarim - 3dsmaxtr.blogspot.com www.lycinteraktif.com
2012-10-30 14:32:32
  • Erkek
Benimde lisanslı win8 alma
halkaFurkan YILMAZ

Benimde lisanslı win8 alma şansım var, kullanıcı yorumlarını bende merak ediyorum, geçsem mi geçmesem mi diye?

Metro arayüzü isteğe göre kapanmıyor mu?

www.furkanyz.com
2012-10-30 14:45:36
  • Erkek
La 2 dakka bi
ETezerErgin TEZERAvatar

La 2 dakka bi bekleyin. Gavurlar bi geçsin. Yorumları bi yazsınlar. "Servis Pehhler" ler bi çıksın. Acele etemeein... :))

ErginTezer02@gmail.com Sadece Hak Edenlere ...
2012-10-30 16:23:38
  • Erkek
Sabrı olmayanlara http://omnimo.info/index.html öneririm.
mimhakanHakan GüngördüAvatar

Sabrı olmayanlara http://omnimo.info/index.html öneririm. Gayet kullanışlı, istemediğinde kapat gitsin...

https://www.behance.net/mimhakan - XEON E5 2697v2 Corsair 32GBRAM+512GBNVMe.2SSD+1TB OBSIDIAN800D RTX3070
2012-10-30 19:10:18
  • Erkek
Bu hafta içinde win
TalikaOkan EyüpAvatar

Bu hafta içinde win 8 pro alıcam yorumlarımı aktarırım arkadaşlar. Sitesinden edindiğim bilgiye göre win 7 ile çalışan tüm programlar 8 de de sorunsuz çalışacakmış tabi microsoft`un yalancısıyız :)

- Hiç...
2012-10-31 11:31:52
  • Erkek
yükseltme yapınca format atmadan
johonwayniMehmet KALAMANAvatar

yükseltme yapınca format atmadan yapınca windows`un kurulu oldugu diskdeki tüm dosyaları filan windows old diye bir kılasörün altına atıyo ama zannetmem lisans tanısın cinema4d`de lisansı başdan yazmak zorunda kaldım.

©Mehmet KALAMAN | DXF
2012-10-31 11:40:56
  • Erkek
Arkadaşlar şu gün itibariyle
rotfireCemil T.Avatar

Arkadaşlar şu gün itibariyle makinem değişti değişirken de lisanslı Windows 8 kurulduğunu gördüm. Daha öncede max 2011 sürümünü kullanıyorum ki bence görünen en stabil sorunsuz o sürüm bence yada ben sorum yaşamadım hiç, Windows 8 de max 2011 ve pluginlerin sıkıntısız çalışma ihtimali nedir. Zira sistem özelliklerinde çıktığı sene itibariyle de Windows 7 destekliyor. Windows 8 bir yere kadar program sürümlerini desteklesede tam olarak 2011 için durumu nedir bilemiyorum. Şu an sistemi 8 olup max 2011 kullanan var mı? Herhangi bir sorun yaşadığımı? Yoksa maxin yeni sürümünümü kurmam gerek.

Rotfire
2013-05-21 11:12:30
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!