3ds Max : Ağ üzerinden render

Ağ üzerinden render

Ağ üzerinden render alırken max sadece animasyon sahnelerini yapabiliyor yoksa animasyon olmayan bir sahneyi ağ üzerideki pc lere görev dağılımı yapıp render alınabiliyormu.

2013-03-13 22:49:46
  • Erkek
AG UZERINDEN RENDER ALIMI
snopbodyalper rende

AG UZERINDEN RENDER ALIMI DERKEN MESELA IKI TANE İ7 İŞLEMCİLİ MAKINAYI AG UZERINDE BIRSELTIRIP 16 ÇEKİRDEK GIBI MAKINANIN TANIYIP HIZINI ARTIRMA KONUSUNDAMI DIYORSUN ? BOYLE BIRSEYI DAHA ONCE GORMUSTUM AMA NASIL YAPILDIGINI HATIRLAMIYORUM VE BUNUN ILE ILGILI KONUS BASLIGINI TAM OLARAK NE YAZIP ARAMK GEREKIYOR ONUDA BILMIYORUM EGER BUNUN GIBI BIR SISTEMIN NASIL OLDUGUNA DAIR BIR BILGISI OLAN VARSA GERCEKTEN MUKEMMEL BIR PAYLASIM OLUR ...

2013-03-14 10:29:18
  • Erkek
Tek kareleri de network
ArkondeRAlper SözenAvatar

Tek kareleri de network üzerinden render edebilirsiniz. RFakat network render öncesinde bilgisayarlarda bir miktar hazırlık yapmanız gerekir. Eğer scanline ya da mentalray kullanıyorsanız "backburner" vray kullanıyorsanız da "distributed rendering" ya da kısaca DR olarak araştırın. Konu sitede birçok defa anlatıldı, fakat bana sorarsanız en doğru bilgiye bacburner ın ya da vray in kendi dökümanlarından ulaşabilirsiniz.

Kolay gelsin...

Gerçeği nasıl tanımlarsın?
2013-03-14 10:34:53
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!