3ds Max : DWG import

DWG import
mehmet-erkanmehmetErkanAvatar

Dwg dosyasını max´e import ettiğimde böyle bir uyarı alıyorum.Devam etmek istiyor musunuz diyor evet diyorum açılıyor dosya.Ama eksik gelen birşeyler mi var acaba sormak istedim ?

http://i45.tinypic.com/11ijztz.jpg

EEM
2012-11-10 20:32:12
  • Erkek
"Actiginiz cizzim ozel olarak,
maozziMehmet AliAvatar

"Actiginiz cizzim ozel olarak, uyumsuz bir ObjectDBX uygulamasi tarafindan olusturulmus nesneler iceriyor. Autodesk gibi bircok uretici bu tarz objeleri acabilmeniz icin gerekli uygulamalri sagliyor.

www.autodesk.com/bilmemne adresini ziyaret ederek Autocad Object Enabler yardimcisi hakkinda bilgi alarak ya da yayinci ile iletisim kurarak konu hakkinda daha fazla bilgi alabilirsiniz."

Pretty much bunu diyor...

2012-11-11 05:09:19
  • Erkek
"Açtığınız çizim kullanılamayan objectDBX
harunsatHarun SatılmışAvatar

"Açtığınız çizim kullanılamayan objectDBX tarafından oluşturulan özel nesneler içerir. Autodesk dahil olmak üzere birçok üretici, bu özel nesneleri görmek için izin nesne etkinleştiriciler sağlar. Autodesk nesne etkinleştiriciler bulun veya diğer uygulamalar için nesne etkinleştiriciler hakkında sofware yayıncı ile irtibata geçin. Autocad Yardımcısı web sayfasını ziyaret edin."

Çözüm tavsiyeleri: Başka bir autocad projesinde aynı uyarıları veriyor mu diye kontrol edilmeli.
Eğer veriyorsa autocadin başka versiyonlarından alınan dosyalar denenmeli.
Bunların hiç biri çözüm olmassa autocadin sayfası didik didik edilerek bahsedilen farklı nesneler çözülmeli.
Çalışmalarınızda başarılar dilerim...

Bize, analardan oğullardan dilekler yeter, yazın sarı kışın beyaz çiçekler yeter...
2012-11-17 20:33:24
  • Erkek
www.maxdwg.com
bumeburakburak mert

2014-05-02 12:09:46 Edit:2014-05-02 12:10:32
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!