3ds Max : Bu Sorun Neden Oluşuyor?

Bu Sorun Neden Oluşuyor?
DARCEMelik ayAvatar

http://e1210.hizliresim.com/12/q/f5hr8.png
+ çözümü beyler :)

Eğer sen kralsan geç ordunun başına.. yok eğer ben kralsam sana emir ediyorum GEÇ ORDUNUN BAŞINA :)
2012-10-22 08:29:02 Edit:2012-10-22 08:29:19
  • Erkek
3ds , dwg, dxf
mimhakanHakan GüngördüAvatar

3ds , dwg, dxf `den import edilmiş olmasından kaynaklanan bir sorun. Büyük olasılıkla import edilen obje çok eski bir modeldir. Sorunun çözümü yok!, model değiştirmek en iyisi.Max uzantılı modeller seçmenizde fayda var.

https://www.behance.net/mimhakan - XEON E5 2697v2 Corsair 32GBRAM+512GBNVMe.2SSD+1TB OBSIDIAN800D RTX3070
2012-10-22 11:53:28
  • Erkek
DARCE
sahinbeyŞahin GeldeçAvatar

Eğer sen kralsan geç ordunun başına.. yok eğer ben kralsam sana emir ediyorum GEÇ ORDUNUN BAŞINA :)DEĞİL

Eğer sen PADİŞAHSAN geç ordunun başına.. yok eğer ben PADİŞAHSAM sana emrediyorum GEÇ ORDUNUN BAŞINA :)

YILBAŞINDA YÜKLÜ İKRAMİYE KAZANANLAR BANA BİR SERVER MAKİNE ALMAZLARMI OLA
2012-10-24 11:00:14 Edit:2012-10-24 13:20:18
  • Erkek
Şahin hocam.. ne
DARCEMelik ayAvatar

Şahin hocam.. ne yaptın ya :)

Eğer sen kralsan geç ordunun başına.. yok eğer ben kralsam sana emir ediyorum GEÇ ORDUNUN BAŞINA :)
2012-10-24 11:40:09
  • Erkek
DARCE

Her insanın düşünemeyeceği bazı şeyleri bu kadar basite indirgeme diye yaptım.
Ak Şemsettin`in atının ayağından sıcrayan çamurun padişahın suratına yapıştığında,Akşemsettinin mahcubiyetini gören padişahın,Dert etmeyin hocam
Sizin atınızın ayağından sıçrayan çamur bir güldür. Demesi

Birdaha var ama acıdır tabi.
Timur bir kaleye taaruzdan önce Teslim olursanız söz kan akıtmayacağım demiştir.Kaledeki okcular Timur ordusundan çok ca asker öldürdükten senra baktılar çıkar yol yol kendi rızaları ile teslim olmuşlardır.
Timur büyükce bir çukur kazdırıp okcuları dirir diri gömerken vezir ve danışmanlar kan akıtmayacaım dediniz öldürüyorsunuz.Sözünüzü tutmamanız itibarınızı zedeler derler
Timurda ben kan akıtmayacağımdiye söz verdim diyerek okcuları diri diri gömer.
Daha çok ama yeri değil.

2012-10-24 13:34:56
  • Erkek
-İçe içe model olabilir.
no_fearYusuf ESAvatar

-İçe içe model olabilir.
-poligonlar arasında yırtıklar olabilir. (düşük threshold degerleri ile weld yapmak gerekir)
-Poligonların bazıları flip olmuş olabilir. (EP`ye geçip "unify" yapılabilir. veya, scriptspot`tan bunu düzeltecek bi script download edilir.)

Modelin wire`ini gönderseydin daha fazla şey söylenebilirdi?

yusuf.es | blog.yusuf.es | yusufes.turbosquid.com | vimeo.com/yusufes
2012-10-24 16:38:58
  • Erkek
flip ;)
ETezerErgin TEZERAvatar

flip ;)

ErginTezer02@gmail.com Sadece Hak Edenlere ...
2012-10-26 02:13:11
  • Erkek
He bi de Şahin
ETezerErgin TEZERAvatar

He bi de Şahin Hocam`a katılıyorum. Her ne demek istiyorsa, anlamasam da haklıdır bence ;)
Aslında "farklı çözümleri olabilir, kestirip atma" diyor da olabilir Haskan arkadaşa...

ErginTezer02@gmail.com Sadece Hak Edenlere ...
2012-10-26 02:53:07
  • Erkek
Arkadaşın sormuş olduğu sorunun
mimhakanHakan GüngördüAvatar

Arkadaşın sormuş olduğu sorunun çözümü bence yok! Eğer Şahin Bey biliyorsa açıklasın bizlerde öğrenmiş olalım. Burada metinleri düzerek ancak konuyu dağıtmış oluyorsunuz, geyik sohbeti yapmak istiyorsanız başka sitelerin adreslerine bakmanızda fayda var. Geyik sohbeti olayı için buradan birçok arkadaş eminim size yardımcı olacaktır.

https://www.behance.net/mimhakan - XEON E5 2697v2 Corsair 32GBRAM+512GBNVMe.2SSD+1TB OBSIDIAN800D RTX3070
2012-10-26 11:12:05
  • Erkek
İşte O yazıya

İşte O yazıya Geyik gözüyle bakabilenler varya buna çok üzülüyorum.

Koskoca Fatihin Cümlesini değiştirmişya arkadaş ona demiştim.

2012-10-26 12:10:57
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!